Walentynki

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Już niedługo dzień zakochanych :p
Co planujecie w ten dzień robić ? Jakie niespodzianki szykujecie dla swoich połówek ?
Życzę namiętnych chwil dla wszystkich zakochanych :zakochany:
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Nie mam zadnyc planow bo nie lubie tego "swieta". Taki dzien moge miec codziennie bez dopisywania do tego jakiejs kiczowatej ideologi. Cale to zamieszanie ma jeden cel - komerycjny zysk... wysyp serduszek, kartek i innych :cenzura: na ktorych mozna utargowac spore pieniadze. Dobry pomysl dla emocjonalnych impotentow :p
 

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
Nie zgadzam sie z Traumaticiem. Wydaje mi sie ze super ze jest taki dzien raz w roku w ktorym cala swoja uwage skupiasz na tej jednej osobie. Ja osobiście jeszcze nie wiem co mam przygotować dla mojej drugiej połówki wiec czekam na Wasze propozycje:D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Już niedługo dzień zakochanych :p
Co planujecie w ten dzień robić ? Jakie niespodzianki szykujecie dla swoich połówek ?
Życzę namiętnych chwil dla wszystkich zakochanych :zakochany:
wybieram sie na kolejny wspolny bal :D
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja upiekę swojemu ukochanemu ciasto w kształcie serca :) Napewno się ucieszy bo już od dawna prosił mnie żebym mu coś upiekła ;)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Coś czuje, że jak tak dalej pójdzie ja też nie będe miała z kim :( Święto fajne, jak każde inne, ale dla niektórych bez sensu. Bo skoro nie potrafią miłości pokazywać przez reszte roku to po co to robić w Walentynki :p Dobre święto dla tych, którzy mimo dnia, miesiąca potrafią bezinteresownie mieć takie swoje prywatne walentynki :p
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Hmm najpierw wrecze duuuzo kwiatkow moze jakis mały prezencik ( dla gestu )
Poźniej jakas Romantyczna kolacyjka ... Jeszcze dokładnie gdzie spedze nie wiem :) ...
Napewno bedzie to Spontanicznosc z mojej osoby :p ...

A odwołując sie do ideologi dnia walentynek :> hmmm
Napewno przydaje sie ten dzien bo niektorzy chociaz w tym dniu okazują to co naprawde
czują , Zapominają doceniac swoje połoweczki A ten dzien jest dla nich jakims
przypomnieniem i napewno szansa na zmiane ...
DLa Mnie ten dzien bedzie jak codzien tylko z wiekszą nutka romantyzmu bo
dla swojej partnerki staram sie byc zawsze czuły i jak najczesciej robic jej prezenciki :p ...
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
szczerze...?? Walentynki mnie tylko dołuja ;( To jest fajny dzień, ale jak sie jest z ukochana osoba, można kogoś przytulić, pocałować, poczuc bliskość, a takto.... lipa i strasznie smuuutańsnoo :/ :/
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
mnie tez to tylko doluje wszyscy sie cieszą a ja sam w domu siedze SAM ;( ;( ;( ;(
 

bezimienna

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
100
Punkty reakcji
0
ehh....walentynki?:(
To słowo chyba u mnie nie chce istnieć...
chyba prześpie ten dzien:(...
albo poprostu bede ogladała SAMA jakies filmy romantyczne
(przynajmniej sobie pomarze że druga połowka siedzi obok mnie)...
:(
 
C

*ChMuRkA*

Guest
dzień jak każdy inny, od 2-óch lat go nie obchodzę... Jeśli kogoś kocham to okazuje mu zawsze :)
 

Mivten

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Niecierpie tego dnia -.-, zawsze jak się zbliża to mnie taka dziwna "burza" łapie ... Od Zawsze kiedy pamiętam go niecierpie ... a wszystko dlatego, że nie mam z kim Świętować ... Nikt mi nic nie da, ja nikomu nic nie dam -.-, a jak patrze na to wszystko co się wtedy dzieje jeszcze bardziej mnie to dołuje ... A szansa, że dostane coś od "Wielbicielki" jest Równa 0,0000001%, już się nawet założyłem z kumplem o to(no prawie :p) ... Zmieni się moje nastawienie do tego wtedy kiedy będę mógł jakoś Świętować to(wiem wydaje się to troche samolubne ... ale ten ból wtedy jest poprostu Wielki, przynajmniej ja tak czuje -.-")
 

londek

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Pabianice
niestety gdybym mógł to bym naszykował jakąś niespodzianke, jest jedno ale: musi by ta druga polówka :/
nie jestem w żadnej dziewczynie zakochany, podoba mi się kilka ale to nic więcej więc w tym roku walentynki szykuja się słabiutko :(

jak wiem od mojej dobrej kumpeli "tajnej agentki" jestem lubainy wśród dziewczyn, podobam im się, ale to również nic więcej, a jeżeli już to jest to jakaś dziewczyna która mnie nie interesuje i raczej niegdy nie zainteresuje :/
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
w walentynki tylko handlarze sie ciesza :p

romantyczna kolacje mozna zrobic w kazdy iny dzien roku, nie potrzebne mi sa walentynki aby romantycznie spedzic czas z moim ukochanym :) nasze "walentynki" trwaja juz prawie 3 lata :)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
nie mam planów nie mam swojej połówki w sszkole mamy niezła impre :D szkolna dyskoteka to chyba tam pujde a moz ebęde siedzieć w domu i oglądać ajkieś filmy :(
 

iwonka151

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Strzelce Opolskie
U mnie no to gorzej wygląda. Nie mam partnera i jakoś na sama mysl o tym swiecie dostaje dreszczy. Wszyscy chodzą zadowoleni a ja :bag:
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Ja robię kolację swojemu ukochanemu, ponieważ kulinaria nie jest moją mocną stroną, więc chociaż w ten dzień wykaże jakieś zainteresowanie w tym kierunku :p No i jakieś drobne prezenciki, a potem całą noc razem... Mmmmm :p
 
Do góry