Walentynki

Status
Zamknięty.

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Właśnie je spędzam :p Przed komputerem jak widać :D
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
ja jadę z lubym do Bydgoszczy (wiem, może i dziwny wybór :p ), bo nigdy tam nie bylismy, spacer, obiad, taka całodniowa wycieczka
 

rosina

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja dzisiaj idę z koleżanką na "randkę" najpierw whiskey w plenerze, później pub a później zwalamy się do kumpla do domu :)
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
a my nie spędzamy walentynek. Swój dzień miłości mamy 16 lipca a nie dzień wymyślony przez ludzi którzy na tym zarabiają. jak dla mnie to tylko komercja i nic więcej. Trochę nie rozumiem tego całego zamieszania, kupowania kwiatków, serduszek itd, przecież każdy dzień jest na to dobry, My osobiście nie uznajemy tego "święta"
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Ja dzisiaj idę z koleżanką na "randkę" najpierw whiskey w plenerze, później pub a później zwalamy się do kumpla do domu smile.gif
Czy mi się tylko wydaje czy.. ;d

okej mniejsza. U mnie mała zmiana planów. Ten dzień spędzę jednak z moją połówką :). Właśnie skubana mrozi się w lodówce. I tylko pytanie czy połówka na dwie osoby to nie za mało? ;d
 

pistacjowy_smak

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Honolulu - małpki giglam ;)
Jak się z kims jest i się go/ją kocha to mozna miec codziennie Walentynki.
Więc cały czas mnie nurtuję pytanie po co w ogóle ten dzień "popisówy"?
Żeby sprzedawcy ubili biznes na sprzedawaniu kartek, pluszaków i czekoladek, bo nagle każdemu "zakochanemu" się przypomina, że są Walentynki?!
Bez sensu...

A spedzam je normalnie, tak jak każdy inny dzień, bez żadnego szału.
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Więc cały czas mnie nurtuję pytanie po co w ogóle ten dzień "popisówy"?
A po co jest 'Dzień życzliwości'? Czy jeżeli jest taki dzień to oznacza to, że przez pozostałe 364 dni w roku jesteśmy nieżyczliwi? To samo z świętami typu: ' Dzień bez papierosa ', ' dzień bez przeklinania' i tak dalej i tak dalej..
 

pistacjowy_smak

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Honolulu - małpki giglam ;)
A po co jest 'Dzień życzliwości'? Czy jeżeli jest taki dzień to oznacza to, że przez pozostałe 364 dni w roku jesteśmy nieżyczliwi? To samo z świętami typu: ' Dzień bez papierosa ', ' dzień bez przeklinania' i tak dalej i tak dalej..


I tak prawie każdy nic z tych dni sobie nie robi.
"Dzięn bez papierosa" - rozumiem, bo każdego to sie nie dotyczy...
Ale "dzień zyczliwości" to nie na miejscu...
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Dlatego takie święta trzeba traktować trochę z przymrużeniem oka, a nie denerwować się niepotrzebnie, że takie coś jest ;) Jest to jest. Starać się nie zwracać na to uwagi. Aczkolwiek pary chodzące po mieście w ten dzień są wkurzające tak najłagodniej mówiąc ;d
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mój mąż, kiedy zaproponowałam piwo do filmu (planowanego na wieczór) z okazji walentynek, odpowiedział: - a co to takiego walentynki?

I jak tutaj z takim Facetem spędzić resztę mojego życia? ._.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
to były hmmm są piękne walentynki:) złożyłem w końcu skrzynie na głośniki:D hahahha i zbudowałem stojak do rysowania:) ahhh jednak jest jakiś czar tego dnia:) hahah ;) :papa: :papa:
 
Status
Zamknięty.
Do góry