Walentynki

Status
Zamknięty.

LeaveMeAlone

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A więc mam przyjaciółkę... Ja coś do niej czuję czy ona to nie jestem pewien na 100% ale pracuję nad tym;] A więc z okazji zbliżających się walentynek zaplanowałem parę pomysłów związanych z prezentem... Dziewczyny kochane powiedzcie czy odpowiadały by wam takie wyznania miłości;]
Pierwszy; Chodzimy razem do szkoły... A więc przy jej drzwiac/bramce pozostawić kwiaty z pięknym liścikiem;]
Drugi; Przed domem
(jej oczywiście) Napisać na śniegu czy tam czymś Piękne Kocham Cię...

Trzeci: ( Trochę heroiczny i ryzykowny) Pozostawić liścik z wiadomością np o tajemniczym spotkaniu itp;] Czekać na nią z bukietem kwiatów i zabrać na romantyczny
spacer

Może się komuś przyda któryś z pomysłów;]

Ale ja was Dziewczyny kochane proszę o odpowiedz która z tych opcji by wam najbardziej odpowiadała
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
A więc mam przyjaciółkę... Ja coś do niej czuję czy ona to nie jestem pewien na 100% ale pracuję nad tym;] A więc z okazji zbliżających się walentynek zaplanowałem parę pomysłów związanych z prezentem... Dziewczyny kochane powiedzcie czy odpowiadały by wam takie wyznania miłości;]
Pierwszy; Chodzimy razem do szkoły... A więc przy jej drzwiac/bramce pozostawić kwiaty z pięknym liścikiem;]
Drugi; Przed domem
(jej oczywiście) Napisać na śniegu czy tam czymś Piękne Kocham Cię...

Trzeci: ( Trochę heroiczny i ryzykowny) Pozostawić liścik z wiadomością np o tajemniczym spotkaniu itp;] Czekać na nią z bukietem kwiatów i zabrać na romantyczny
spacer

Może się komuś przyda któryś z pomysłów;]

Ale ja was Dziewczyny kochane proszę o odpowiedz która z tych opcji by wam najbardziej odpowiadała

Pierwsza!
Na tym etapie walentynka powinna być zostawiona anonimowo, nie przeginać z 'kocham Cię' tylko jakiś ckliwy wierszyk...

druga jest, yyy uzależniona od warunków pogodowych i nie koniecznie może być czytelna dla Twojej wybranki. Pomyśli to nie do mnie. Albo jej tatuś cie pogoni, albo będziesz kpina dla sąsiadów...

trzecia jest z serii 'psychol na mnie poluje' :D a zając nigdy nie wejdzie w sidła jeśli myśliwy pokarze mu gdzie są :p
 
D

darkshine

Guest
Najlepszym prezentem na walentynki byłby ich brak. Beznadziejne święto( o ile można to tak nazwać). Święto dla myślących inaczej.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Pierwszy - do dvpy. Z gigantycznym bukietem będzie łaziła -.- Po cholerę od razu tyle kasy wyrzucać.
Drugi - zaczerpnięte z demotywatorów... beznadzieja.
Trzeci - wywal sobie z głowy.

Zwykła kartka, wręczona osobiście... i po problemie.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Wszystkie pomysły są ryzykowne jeśli nie jestes pewien jej uczuć, a pozostawienie bukietu przed drzwiami zupełnie senu nie ma zwłaszcza jak będzie mróz. W Twojej sytuacji kiedy na deklaracje jest jeszcze zbyt wcześnie, wystarczy anonimowo wysłana ładna kartka z romantycznym wierszykiem. Takie życzenia zmuszają dziewczynę do myślenia. ;)
 

karenina123

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
A więc mam przyjaciółkę... Ja coś do niej czuję czy ona to nie jestem pewien na 100% ale pracuję nad tym;] A więc z okazji zbliżających się walentynek zaplanowałem parę pomysłów związanych z prezentem... Dziewczyny kochane powiedzcie czy odpowiadały by wam takie wyznania miłości;]
Pierwszy; Chodzimy razem do szkoły... A więc przy jej drzwiac/bramce pozostawić kwiaty z pięknym liścikiem;]
Drugi; Przed domem
(jej oczywiście) Napisać na śniegu czy tam czymś Piękne Kocham Cię...

Trzeci: ( Trochę heroiczny i ryzykowny) Pozostawić liścik z wiadomością np o tajemniczym spotkaniu itp;] Czekać na nią z bukietem kwiatów i zabrać na romantyczny
spacer

Może się komuś przyda któryś z pomysłów;]

Ale ja was Dziewczyny kochane proszę o odpowiedz która z tych opcji by wam najbardziej odpowiadała


Koniecznie 1 !!! : )
Ale nie 'kocham cię' tylko jakiś tekst typu 'Wiele dla mnie znaczysz (np) Aniu ;) '.
Możesz do niej zadzwonić na następny dzień z zapytaniem, czy kwiaty się jej podobały.
:)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
To zależy jeżeli chcesz jej wyznać miłość to tak. Tylko pamiętaj o tym, że jeżeli teraz zrobisz się taki romantyczny to raczej będziesz musiał to utrzymywać bo pomyśli, że to tylko zrobiłeś by ją zdobyć.

Będziesz musiał ją zaskakiwać kwiatami itd. :p
 

karol26

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
co prawda nie jestem dziewczyną, ale tez mogę pomóc:) długo szukałem pomysłu na fajny prezent dla mojej dziewczyny i oto znalazłem gwiazdkę z nieba - http://mylovestar.com/. Początkowo wydało mi sie to trochę kiczowate, ale potem wyobraziłem sobie jej reakcje i nie mam wątpliwości, że to świetny pomysł, żeby wyznać/potwierdzić swoje uczucie -> panny uwielbiają takie drobiazgi, bez dwóch zdań!!
 

ChoraPsychicznie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
wydaje mi się że po szkole nie wygodnie chodzić z bukietem..
poza tym później cała szkoła by o tobie gadała (a jeszcze nie daj Boże jakby odrzuciła zaloty)

napis przed domem.. hmm a jak nie będzie śniegu?

tajemnicze spotkanie.. dziwne.. ale ja bym sobie pomyślała że ktoś chce mnie porwać i wywieźć do burdelu we Włoszech :D

ale co kto lubi :D

myślę że kartka z wymyślonym przez siebie wierszykiem byłaby najlepsza :D
 

delikatna

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
a czy to ważne...
Wyślij jej kwiaty do domu ! z liścikiem, napisz, że jest dla Ciebie bardzo ważna, ale się nie podpisuj i po jakimś czasie zadzwoń do niej i zapytaj się jej czy te kwiaty się podobały i czy się spotkacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry