Walentynki 2010

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Tylko nie Pan. Mam dopiero 27 lat i 5 miesięcy :D . A maj najlepszy, bo ludzie są pełni energii. No, może nie licząc maturzystów.

Petycja dobry pomysł. Tylko do amerykanów trzeba, bo oni to wymyślili :D
 

Plasterek

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Cała Polska / Kraków
Rozmarzyłam się.
Właściwie, to skąd to się wzięło, że w lutym? Może napiszemy petycję do rządu?

Walentynki to nie państwowe święto. Oni nie mają nic do tego. Ja również jestem za majem. A najlepiej nie jednym dniem, a całym miesiącem ;)
Ciekawostki z porannej prasówki: ludzie w czasie zalotów zachowują się jak pawiany - kogoś to dziwi ;>?
I jeszcze jedno: Naukowcy z Florida State Uniwersity przeprowadzili ciekawe badanie dotyczące czasu, w którym kobiety stają się najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn - i nie jest to bynajmniej sobotnia potańcówka ;> źródło oczywiście Plasterek.
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
A no faktycznie, to sprawka amerykańców. To nic, wszak możemy złożyć petycję o wprowadzenie święta miłości, w maju właśnie. Może i maturzystom zrobiłoby się lepiej na sercu. Choć, moje dzisiejsze samopoczucie podpowiada mi, że i Dzień Miłości byłby tak samo do dupy, jak Dzień Zakochanych.

Walentynki to nie państwowe święto. Oni nie mają nic do tego. Ja również jestem za majem. A najlepiej nie jednym dniem, a całym miesiącem ;)
Ciekawostki z porannej prasówki: ludzie w czasie zalotów zachowują się jak pawiany - kogoś to dziwi ;>?
I jeszcze jedno: Naukowcy z Florida State Uniwersity przeprowadzili ciekawe badanie dotyczące czasu, w którym kobiety stają się najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn - i nie jest to bynajmniej sobotnia potańcówka ;> źródło oczywiście Plasterek.

Z pawianami się zgadzam, szczególnie się to tyczy mężczyzn (nie czujcie się urażeni, dobrze?).
A co do tego, czasu, to to bardzo ciekawe. Na pewno będzie to noc. Bo jeśli okaże się, że poranek, to zmarnowałam dzisiejszą szansę, sic.
Pozdrawiam wszystkich szczęśliwie i nieszczęśliwie zakochanych. Właściwie nie-zakochanych też.
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
pomocy - gdzie najlepiej kupić prezent na walentynki... ale taki od serca :)
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
a co myślicie o czymś wyjątkowym na allegro? Tam są jakieś działy dziwne - typu zupełnie odjechane czy coś...
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Wszyscy teraz szaleją z tym Allegro. Kup jej różę i będzie zadowolona, bądź przy niej i też będzie dobrze.
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
tu chyba nie chodzi o szaleństwo... :) po prostu jest chyba wygodniej, zwłaszcza jezeli chce się kupić coś... co głupio w sklepie odebrać :) a to że głośno jest... wiesz ten ich nowy filmik w necie robi furorę...
 

KiCiia94

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
co tu pisać w walentynki co roku w domu siedzę... może nie to że faceta nie mam tylko rodzice...:( uważają że jestem za młoda na spotkania w facetami a mnie to dobijają...:((a mam 16 lat) próbowała im to wytłumaczyć ale oni tego nie chcą słuchać i tak umieram z nudy w swoim pokoju pisząc SMS z kumpelami które mają to samo... ehhh... z miłych wspomnień nie ma co tu pisać no chyba że fajny film w tv leciał;/

P.S macie jakiś sposób na rodziców??;/
 

Love_Me

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
W Krainie Marzeń :*
co tu pisać w walentynki co roku w domu siedzę... może nie to że faceta nie mam tylko rodzice...:( uważają że jestem za młoda na spotkania w facetami a mnie to dobijają...:((a mam 16 lat) próbowała im to wytłumaczyć ale oni tego nie chcą słuchać i tak umieram z nudy w swoim pokoju pisząc SMS z kumpelami które mają to samo... ehhh... z miłych wspomnień nie ma co tu pisać no chyba że fajny film w tv leciał;/

P.S macie jakiś sposób na rodziców??;/

Hmm... Sposoby na rodziców?
Ja takich problemów nie miałam i jak na razie nie mam z rodzicami (rodzice mają do mnie dość duże zaufanie;P)
Ale myślę że jedynym skutecznym sposobem na uzyskanie pozwolenia rodziców jest szczera rozmowa z nimi;) Zdaję sobie sprawę z tego że nie zawsze się da ale jednak... ;) Możesz jeszcze obiecać, że nie zrobisz nic głupiego...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
I po walentynkach. Warto było narzekać? To w końcu jeden dzień.
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
I po walentynkach. Warto było narzekać? To w końcu jeden dzień.

Tak tylko jeden dzień, ale jak otaczają Cię osoby, które wypisują Ci esy czego to one nie dostały to nie minął by Ci tak szybko ;)
Nie wiem, toksyczną koleżankę mam w pracy , jak już mam humor poprawiony, to ona mi go schrzani.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Tak tylko jeden dzień, ale jak otaczają Cię osoby, które wypisują Ci esy czego to one nie dostały to nie minął by Ci tak szybko ;)
Nie wiem, toksyczną koleżankę mam w pracy , jak już mam humor poprawiony, to ona mi go schrzani.
Prezent w postaci zmaterializowanej nie powinien być najważniejszy. Nie liczy się to, ile kasy ktoś na Ciebie wydał, ale codzienne spojrzenia, dotyk i magia, która istnieje, jeśli kogoś kochamy. Prezentem od losu wtedy jest sama obecność partnera.
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Prezent w postaci zmaterializowanej nie powinien być najważniejszy. Nie liczy się to, ile kasy ktoś na Ciebie wydał, ale codzienne spojrzenia, dotyk i magia, która istnieje, jeśli kogoś kochamy. Prezentem od losu wtedy jest sama obecność partnera.

Nie chodzi mi o materialny prezent, bo dostała te róże i tam słodycze od klientów, ani ona nie ma partnera, ani ja, ale te przechwalanie mnie wręcz dobija.
Tylko achhh nieważne, nie będę off-a robić :p
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
ja się tylko podepnę do tej kampanii allegro - świetnie reklamówka zrobina... - to o czym dekapiton pisał.
 

t85

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
A ja tam ten dzień na spokojnie w domu spędziłem i nic nie narzekam mimo że nie lubie tego dnia w ogóle bo jest to dla mnie dziwne święto. A tak w ogóle to miłość się powinno mówić co dziennie a nie jak to niektórzy myślą że wystarczy powiedzieć w walentynki dobre słowo tej drugiej połowie :lol:
 

Marta1977

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja wiem ze jak nic nie wymysle na walentynki to moja dziewczyna bedzie zla :/ ale ona czesto jest zla :D


Wiem że już po walentynkach ale dobrym pomysłem jest serwis www.PoznajMarzenia.pl - każde z Was poświęci kilka minut i później tylko wybierać - a jaka radość :)
 
Do góry