Walentynki 2006 :)

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Jak spedzacie ze swoją walentynką ten dzien ? Jaki mozna kupic prezencik ?? :) Nasze pomysły...
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
No ta osoba z ktora chcialbym spędzić ten dzień napewno nie umowi się ze mna , ale za to wyzyslam jej ogromny bukiet róż (zobaczymy na ile wystarczy kasy, ale chcialbym 100) i przez kuriera dostarczam jej go.Myslalem nad bizuteria , ale nie mam tyle kasy( może za rok ????)
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
ja walentynki spędzam w gronie przyjaciółek .... bo zadna z nas nie ma chłopaka :D :D :D
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
A ja kupuje 20 kartek walentynkowych i wysyłam do każdego z klasy :D
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
nio a ja co ze mna :> musze sie zastanowić bo tak samemu to ciezko coś wybrać ;) moze ktoś pomoze ??
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
Ja (jak wszystko wypali) jade do Krakowa do mojego mieszkanka(narazie tam nie mieszkam na stale)
z moim miskiem i mam zamiar wszedzie pozapalac swieczuszki... Nastrojowa muzyczka i my :zakochany:
To akurat beda ferie wiec mysle ze zostaniemy tam z 3 dni.. pojdziemy na romantyczna kolacje jak beda funudsze :D a jak nie to w domku sami cos zrobimy:D bedzie ubaw :p a jaki prezent to jeszcze nie wiem :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jak w tamtym roku i 2 lata temu spedze Walentynki w dwojke, no a kupic musze podwojny oprezent, bo moj chlopak ma w tym dniu urodziny
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Ja tam nic pewnie nie będe robić...
Jak zawsze sama w domu...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
moj chlopak ma w tym dniu urodziny

ja też :> jak sie rodził to tego swieta jeszcze nie było :D ... (podobnie jak u mnie) dopiero po paru latach to swięto pojawiło się w polsce...
co bede robil ? kupuje 4 walentyny i wysyłam do kolezanek... żadna wyszczególniona, poprostu zeby nie czuły sie smutno jak nie dostaną zadnej :D
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ponury to teraz Walentynki będa się mi z Tobą kojarzyć :D

Ja zamiast Walentynek daje prezenty :)
Drobne ofcoz
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ma ktos pomysl na jakis prezent, bo ja nie umiem nic wymyslic?
Ponury fajnie tak miec urodznki w takie mile swieto :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
echhh beznadzieja.... ja mozliwe ze w Walentynki o 16.30 bede miec poprawke z Analizy finansowo ekonomicznej :/
a jak nie :)... to i tak spedze temn dzien sama... pewnie wspominajc kogos kogo kocham... ;(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Asica moze nie bedzie tej poprawki, ja myslalam ze bede miec dwie, no i nie mam :)
a moze Walentynki to czas, zebys zaczela myslec o jakims innym chlopaku? postaraj sie nie myslec o Nim, bo znow bedziesz plakac
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
staram sie, ale jakos mi to za bardzo nie wychodzi... dzis mam wyniki i sie okaze czy mam ta poprawke czy nie...
a o innym mam myslec?? hmm... na razie to nie spotkałam nikogo godnego mojej uwagi... :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to trzeba jak sie sesja skonczy isc na jakas imprezke i kogos poznac, uszy do gory
powodzenia
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
hehe na imprezki to ja od jakiegos czasu chodze co tydzien :p ale jeszcze nie poznałam nikogo fajowego... :/
 
Do góry