Walcze z nadwaga POMOCY !

Dj MavEr

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Mam 15
Wzrost 173
waga 91 ( Bardzo Duzo Jak Na Moj Wiek)
Jestem duzo przy kosci ale jak by dobrze wykozystal moja mase to bym wyrobil miesnie tylko niewiem jak od czego zaczac zeby z rzucic troche kg a zatym zeby stracic troche tkanki tluszczowej ktora jest duza
Gram w pobliskim klubie pilkarskim i nic nie pomaga ze biegam na treningach jestem co 2 dni mecz co sobota

Prosze Powiedzcie Co W takiej Sytulacij mam zrobic jak z rzucic brzuch i troche kilogramow

Moze jakas dieta
A potem cwiczenia na wyrobienie miesni


POMOCY !!!!!!

Z Gory Dzienkuje :( :(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Qbol

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
hmm zrob tak jak ja to nie zdrowe ale kiedy ja bylem juz zalamany nie jadlem sniadania i czasem obiadu o kolacji nawet nie myslalem utrzymałem swoja wage ale mam wiecej miesni bo biegalem w tedy duzo mam 177 cm i waze 65 kg wiedz chyba dobrze ale tej diety nie polecam robisz to na wlasna odpowiedzialnosc
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Qbol z takimi radami to ty możesz iść do związku anorektyków a nie dawać je normalnym ludziom...

po pierwsze śniadanie to podstawa....

Dj MavEr zajrzyj tutaj www.fkkf.pl i załóż temat pomożemy ci z problemem
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Masz dział odżywianie.... tam sie nie blokuje postów które są z sensem napisane... ;)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
zgłoś sie do lekarza dietetyka lub lekarza sportowego oni napewno Ci pomoga

Spoko rada deN tylko takie porady lekarskie/dietetyczne są baaardzo drogie i zazwyczaj dietetyk ma głęboko w du*pie samopoczucie podopiecznego w trakcie diety... znam przypadek gdzie dietetyk bez badań lekarskich i większego zaznajomienia sie z osobą i jej stanem zdrowotnym zalecił dietę Cambridge która to nie należy do diet lekkich... fakt faktem osoba ta schudła bardzo dużo ale za szybko... co odbiło sie dość mocno na jej samopoczuciu i na zdrowiu... innym faktem jest już to że ten DIETETYK brał spore pieniądze za coś co ta osoba mogła znaleźć choć by na tym tutaj forum... żyjemy w kraju gdzie sie nie szanuje pacjenta...
 
Do góry