WAKACYJA MIŁOŚĆ TAKA KRÓTKA I SZALONA

katka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
katkolandia
opowiem wam jeszcze jedna poja wakacyjna przygode-ale to nie była miłosc tylko jedna cudowna noc:)znalam tego chlopaka od bardzo dawna bo co roku spedzalam wakacje w tej samej miejscowosc.Byl on starszy odemnie teraz juz jest żonaty.Ma chyba 25 lat.Zaczęło sie bardzo niewinnie jak wszystko zawsze:)Nasi rodzice grilowali a on wybierał sie z kolegą na dyskoteke i zapytal czy pojde z nim a ja oczywiscie poszlam bo nie chcialam sie nudzic na grilu gdzie byla śmietanka 40 latkow.No i poszlam z nim i z jego kolega.Jedno piwko i drugie zabawa zaczynala sie rozkrecac tanczylismy bawilismy sie bylo super.Ciepla sierpnowa noc.
Jego kolega zostawil nas i wrocil do domu a my razem balowalismy.Godzina byla pozna wiec stwierdzilismy ze pora wracac zobaczyc jak nasi staruszkowie sie trzymia.No ale ten powrot do domu byl bardzo dlugi:)szlismy plaża ciemna,cicha i romantyczn i tylko my i nasze słodkie całusy:)było bardzo miło. to bylo szalone ale nigdy tego nie zapomne:)wakacje dobiegly konca ja odjechalam a on został.Pojechalam tam na drugi rok i poznalam jego narzyczona fajna dziewczyna i tym razem to z nią chodzilam na plaze ale w dzien:)
 
A

Anonymous

Guest
wakacyjna milosc hmm jejku wracaja wspomnienia sama taka przezyła trwała dokładnie 2 miesiace chłopak był boski,były romantyczne wieczory,wypady nad morze w góry i wogole szaleństwo w uczuciach i zabawie ale z koncem wakacji skończyła sie i miłość chłopak wyjechal ja zostalam a teraz wrócił mijając sie mówimy czesc i nic więcej ale usmiech zaraz na twarzy sie pojawia nam obojgu ...... i powiem szczerze oddałabym miesiąc zycia za choc jeszcze 1 dzień spedzony z ta moja wakacyjna miłościa ale tylko dzień ...niczego nie żałuje..a tak w sumie myśląc każda wakacyjna milośc jest szalona i zwariowana to chyba słońce tak na nasz dziala :eek:k:
 

katka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
katkolandia
czarnulka23 zgadzam sie z Tobą w 100% kazda wakoacyjna miłość to coś szalonego co zostaje w pamieci przez całe życie :p
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
dziękuje katka, :) .
Fajne sa takie wpomnienia....
Wakacyjne miłośći... :)
To było jeszcze jak nie znalam mojego chłopaka.
M.zawsze razem bawilismy sie na wakacyjnych imprezkach.Spedzalismy duzo czasu.Uwielbialam jak mnie przytulal,calowal... :) .Kazdy facet jest inny.I nawet teraz jak mam chłopaka i bardzo go kocham czasami przypominaja mi sie te imprezki spedzone z M.-miło je wspominam...
Bylam wtedy jescze dosc mala bo mialam z 14-15 lat. i czasami denerwowalo mnie to jak M. sie do mnie kleil :p hehe...jednak z czasem to sie zmieniło.Pozniej juz jak nie bylismy razem a spotykalismy sie i tak cos wiecej na laczyło,czasami M. mnie przytulal...a ja sie mu nie opieralam bo wtedy bylam juz chyba o roczek starsza :p .Jak juz byłam z moim terazniejszym chłopakiem to czasem dostawałam smsy od M.tak jak by wciaz czekał i mial nadzieje,ze znowu bedziemy razem...Kiedys nawet pisal do mojej siostry i pytał o mnie.juz dawno go nie widziałam...moze spotkamy sie na imprzce w czerwcu ,tym razem ja przyjde z moim chłopakiem.
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
To ja teraz opowiem smieszna historie (dla rozluznienia napietej atmosfery ;):

Jade wczoraz z rodzina samochodem i moj osmioletni brat mowi:
-Kuba, ty lepiej uwazaj na dziewczyny, bo jak ci sie jakas spodoba to ci pala stanie deba i ci biale siku poleci!
Myslalem, ze wypadne ze smiechu przez okno jak to uslyszalem.

Pozdro!
 
A

Anonymous

Guest
Jade wczoraz z rodzina samochodem i moj osmioletni brat mowi:
-Kuba, ty lepiej uwazaj na dziewczyny, bo jak ci sie jakas spodoba to ci pala stanie deba i ci biale siku poleci!
Myslalem, ze wypadne ze smiechu przez okno jak to uslyszalem.

Nie no spoko fajny braciszek :D Pozdrów go ! :)
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
REespect dla brata :) A wiecie ze moija pani od biologi zaczela dzisiaj ubolewac nad tym ze coraz marniej z tymi bocianami bo sie dzieci nie rodza ikazala sie wziasc chlopca do roboty i zabierac dziewczyny na majowki.. :p Po kim jak po kimale po niej takiego tekstu sie nie spodziewalam..toz to jawna zacheta :p Ale coz poradzic..ach ten maj...... :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jej ale fajnie jest przezyc taką wakacyjna miłośc tylko zazwyczaj kończy sie ona wraz z zakonczeniem wyjazdu (nie zawsze) ale kiedys to ise mile powspomina aż łza sie w oku kręci...
 
A

Anonymous

Guest
..."to juz lato ,to juz lato słonecznie serca biją i wakacyjna miłość...to juz lato ,to już laaato i wakacyjna miłość ..." :nuci: to sobie pośpiewałam ..dziekuje za uwagę ....ehh uwielbiam wakacyjne znajomości a miłość wakacyjna to dopiero wspomnienia :zawstydzony:
 
L

Lea

Guest
Moja wakacyjna miłość niestety nie była zbyt "różowa". Gdy miałam 15 lat, poznałam chłopaka starszego o zaledwie 2 lata.Bardzo mi imponował, i tak sie stało ze się troszke w nim zadużyłam...niestety to był błąd.Moi koledzy chcieli mi pomóc i to wszystko mu wypaplali, niestey on nie okazał się aż tak dojrzały jak myślałam.Przez pozostałe dni obozu śmiał sie ze mnie przy każdej okazji, zaczął sobie robic ze mnie żarty.To bardzo mnie zraniło.Jak mówi stare powiedzenie "czas leczy rany" w moim przypadky troche zadziałało, lecz gdy wracam wspomnieniami do tamtych chwil wstydze sie za siebie że mogłam być taka głupia:(
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
Hmmm .....to przykre gdy ofiarujesz komus swoje serce a on je podepcze i odrzuci....ja nie mialam nigdy tak przykrego doswiadczenia....tzn. moja milosc zostala odrzucona ale ten chlopak byl bardzo sympatyczny i zrobil wsio tak ze nie czulam sie glupio.... :]
 
A

Anonymous

Guest
widocznie on nie był na to przygotowana...niestety musiałam na takiego trafić, mam nadzieje że to więcej się nie powtórzy :]
 
L

Lea

Guest
to było nie miłe doświadczenie, więc nie życze tego nikomu..... po prostu chyba mam pecha w sprawach srecowych bo do tej pory nie układa mi się dobrze..no cóż za bardzo się nie przejmuje i żyje dalej ;)
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Taa, ja już się nie mogę doczekać wakacji. Wyjade gdzies i odpoczne od rodziny, zaleje się jak choj i pojde sie kompac w nocy nago do jeszniorra z dziewczynami... Eh, te wakacje...

Pozdro!
 

lolica

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
jaworzno
hmm a ja jakos wakacyjnej milosci nie przezylam moze dlatego z enie b6ylam nigdy na kolonii a moz epo prostu jestem be i nikt mnie nei chce hyhy pozdrawiam wszystkich niktorzy maja tzn mieli mile i cidkawe przygody
 

katka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
katkolandia
Gumis to braciszka masz fajnego taki obeznany jak na swój wiem :) ale teraz dzieci szybciej dorastają:)
 

gussiaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Koronowo
Takie wspomnienia z wakacji są super .. jak sobie o czyms pomyśle co wydarzylo się nad morzem to zaraz mam "atak śmiechu" :p Wy pewnie macie częściowo takie same skojarzenia :D bo ja nie wyobrażam sobie wspaniałej wakacyjnej przygody bez zabawy, poznawania nowych ludzi:D to są własnie uroki wyjazdów! Fajnie się wspomina ...
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
te wakacje dla mnie nie byly za bardzo udane, bo mój Miś miał wypadek i samochód skasował :( nie gussiaa?? ale już jest dobrze :D te wakacje będą niezapomniane!! Biwak z Aniołkiem, Gussią i Nataly :) :hyhy: :rotfl: to będzie imprezka !!!!!! :aniolek1: :pogaduchy: :hurra:
 

Czarna-owieczkA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bdg.
eh wakacyjne milosci.. hm.. nie pamietam wakacji ostatnich :zalamany: hahaha ty kamilcia a jedzem jesce do Lednicy. .tam tez bedze dzampreza :D sesese az sie doczekac niee moge :) :D
 
Do góry