Wakacje

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Spedzacie wakacje ze swoimi ukochanymi czy wyjezdzacie gdzies bez nich? Ja co roku jezdze na 2 tygodnie z rodzina, a wczoraj sie dowiedzialam, ze niestety moj chlopak wyjezdza na wies na 2 tygodnie 10 dni przed moim wyjazdem, wiec prawie miesiac sie nei bedziemy widziec :(
 

Memyselfandi

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Heh...ja tam wyjeżdżam z przyjaciólmi i jeszcze z rodzicami i znajomymi do Chorwacj xD Mojej miłości jeszcze nie spotkałam...
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
W zasadzie to będą moje pierwsze wakacje z moją ukochana...
Ja jak to bywa zazwyczaj nigdzie nie wyjade...ona, chyba tak ...:/
No ale w ciągu wakacji będziemy się spotykać dużo dużo częściej :)
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ehh... no ja w tym roku że tak powiem nie chce wakacji... To będą moje pierwsze wakacje od kiedy z nią jestem ale się z nich nie cieszę... ona wyjedzie na dwa tygodnie do niemiec...pewnie jescze do babci... ja chciałem jechac pod namiot jak co roku ( zwykle na tydzień ) no ale ona chyba nie będzie mogła pozatym gdy jest rok szkolny to widzimy się ciągle w szkole a w wakacje boję się ze nie bedziemy sie tak często spotykać... mam złe doświadczenia z ferii itp. ( Spotkalismy sie z dwa razy może )...
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Ja nie wyobrazam sobie spedzic wakacji bez mojego chlopaka
 

asia_krecik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z gwiazd :P
ja prawdopodonie nigdzie nie wyjeżdżam i moj chłopak też nie więc szykują nam się wspóle wakacje :)
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
Ja wyjeżdzam na poczatku sierpnia do włoch i juz pewnie tuniewróce ale zobaczymy jak sie los potoczy :papa:
 

kasila19

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z dalekiej Pólnocy
Ja wyjeżdzam juz za tydzień do Irlandii i na miesiac do Wloch:( naszczescie nie mam chłopaka wiec nie bede za nikim tesknic no moze jedynie za moja kochana paczka przyjaciół:( .eh nie bede ich widziec 4miechy straszne :( ;( ;( ;( pozdrawiam
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Mam nadzieje że jakoś uda się spędzić część wakacji gdzieś razem...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
A ja 19 jadę nad jeziorko z klasa ;) potem pewnie Bory Tucholskie z bylym wychowawca tez na ok.5 dni góra. potem pewnie mnóstwo wypadów z funflami ;) nad jeziorko, jakies 2 tygodnie w patryszku u kuzynki ;) tazke te wakacje mam andzieje beda :cenzura: :)
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ehh .... ja to strasznie ale to strasznie boję sie wakacji . Też najprawdopodobniej nie bede prawie widywać swojej miłości . Mój chłopak mieszka na wsi i bedzie mało przyjeżdzał bo niestety ale nie bedzie miał na to czasu , do tego ja wyjeżdzam do Wrocławia , nad morze i do Augustowa . Mam nadzieje ze nasza wspaniala dotychczas miłośc przetrwa te wakacje :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Moja miłosc sie skoncyzla wiec nie bede miala za kim tesknic...chociaz...na wakacjach to wszystko sie zaczelo wiec tesknic napewno bede... :( wspomnienia...ehhh :(
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Wakacje hm..... nie wiem co będzie ja od 1 sierpnia do 12 jade do niemiec, później chłopak na zgrupowanie (jest w klubie kolarskim) więc sierpień będzie nie za wesoły dla nas. ale lipiec mamy już dla siebie :) (ehh jak to od końca zaczęłam) planuje jeszcze wypad do Zawoi na pare dni :)
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
tjaa u mnie juz zupełna kicha :/ Z dwóch tygodni zrobił się miesiąc <_< ehh... ja juz sam nie wiem co będe bez niej robił ;(
 

Paula1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Łodzi :)
Ja mam nadzieje pojechac do kuzyneczki pod Chojnice, potem ona do mnie maybe... A jak to sie wiaze z chlopakiem? U Marty wlasnie Go poznalam. Teraz juz jest "ex"... No i wlasnie. Wspomnienia. :/
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
Fiction, ja mieszkam niedaleko Chojnic :D . A dla mnie te wakacje takie sobie bo na ostatnich wszytsko sie zaczelo dokladnie w nocy z 1 na 2 lipca ale moze na tych wakacjach spotkam kogos bardzije wyjatkowego no i jeszcze oboz 10 - dniowy z druzyna :D O innych zeczach narazle nie mysle napewno z rodzinka jeszcze nad morze pojade.
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
To będą moje pierwsze wakacje, kiedy nie mam chłopaka. Na pewno bedą bardzo przyjemne, bo spędzam je ze swoją paczka oraz będę trochę pracować.
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
a moje tegoroczne wakacje zapowiadają sie równie nudno jak poprzednie. czyli bez faceta, z tyg na Węgrzech i z aparatem na zębach. nieziemska perspektywa.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Moje wakacje zapowiadają się całkiem sympatycznie :D Bez faceta, wolna, bez aparatu na zębach :)P), bez rodziców :D Żyć nie umierać :p

edit : zapomniałam jeszcze dopisać piękna (inaczej) :p
 
Do góry