Wakacje z dziewczyną.

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Zacznę od początku. Jesteśmy z dziewczyną od ponad pół roku. Ostatnio wpadliśmy na pomysł, aby pojechać we dwoje na wakacje gdzieś pod domki na 2-4 dni. No i tu pojawia się kłopot, ponieważ nie wiem jak mam przekonać do tego rodziców. Zdają sobie sprawę po pewnych okolicznościach, które miały miejsce gdzieś w przeszłości ( nie będę ich tutaj opisywał ) , że nie zawsze jestem grzecznym chłopcem. Też przez niektóre incydenty inaczej mnie postrzegają jak powinni i na dobrą sprawę nie wiedzą jaki na prawdę jestem(tudzież na moją niekorzyść). Na przekonanie ich mam jakieś trzy do czterech tygodni . Jak podejść do tego, miał ktoś kiedyś podobną sytuację ? A no i chciałbym zauważyć, że niestety pełnoletni nie jestem.
 
M

malina.

Guest
Jak podejść do tego, miał ktoś kiedyś podobną sytuację ?
podobną miałam, ale nie jadę z chłopakiem, tylko ze znajomymi. A dla moich to diametralna różnica. :D

Powiem tak, żeby cię gdzieś puścili, muszą Ci ufać. I tutaj nie pomoże to, że Ty wiesz, że jesteś odpowiedzialny i nic głupiego nie zrobisz. Oni po prostu muszą widzieć, że jesteś dojrzały. wiec na początku radziłabym pogadać, przedstawić jakiś plan wstępny, co robicie, gdzie śpicie i takie tam pierdoły.
A, i ważne, żebyś im o tym truł ile wlezie. Jak już będą mieć ciebie powyżej uszu, może się zgodzą. [tyle, że nie na każdych to działa. ]
 

emerytka_z_zębami

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Paris.
Skądś znam ten problem... Do niedawna namawiałam swoją mamę żeby puściła mnie pod namiot... ewentualnie na domki (gdzieś blisko, ze znajomymi). Jestem niepełnoletnia więc mama kategorycznie powiedziała ,,nie'', chociaż nigdy w życiu nic nie nawywijałam : ) znam ten ból. Ale Twoja mama może da się przekonać, powiedz, że sam będziesz za siebie odpowiadał. Oczywiście postaraj się nie nabroić! No i możesz z nią ustalić, że jeżeli coś będzie nie tak to więcej (do 18-stki) nigdzie Cię nie puści. To będzie sprawdzian na Twoją odpowiedzialność. Miłych wakacji! 'Nie rób głupot'- tak powiedziałaby moja mama xD
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Porozmawiaj szczerze z rodzicami na ten temat albo rób tak jak ja robię gdy o coś proszę swoich rodziców nękaj ( tylko delikatnie i bądź namolny)ich tylko tą prośbą to wtedy jest szansa zmiękną i ci pozwolą wyjechać na wakacje.
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
kurde to masz duży problem i mało czasu. musisz z nimi naprawdę szczerze porozmawiać, przekonać do tego że jesteś rozsądny, i że nie będą mieli powodów do obaw...
 

fresa

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Przez te cztery tygodnie bądz grzeczny:) Żadnych wybryków. No i powiedz, ze już dojrzałeś wiesz, że źle kiedyś robiłeś i już tak nie zrobisz. A jak to obiecasz to słowa dotrzymaj.
 
Do góry