Wakacje Pełne Chwil Cudownych

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
ano plusów dużo, bo o cudnym czasie wakacyjnym post jest, więc dlaczego miałabym smęcić? :) A minusy tak jak powiedziałam były ku zaznaczeniu, że nie mam zamiaru niczego przerysowywać, że Francja to mimo all przywilejów które ma, też ma swe wady
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
zależy od tego, ile mam czasu wolnego od studiów i tego, jak z czasem stoi moja Żabula. Ostatnio byłam tam zaraz po Bozym Narodzeniu na dni kilka, a wczesniej na wakacje..Może keidys uda się wyjechać na dlużej...;)

a Ty dlaczego w ogóle tak tematem zainteresowana jesteś? Byłaś kiedyś we Francji? A gdzieś jeszcze poza granicami kraju nasszego kaczego niestety?
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
a wiesz mam kilku znajomych za granica(irlandia canada holandia stany zjednoczone niemcy) i zawsze mnie intereseuje jak to w danym kraju jest i porownuje je z innymi i z polska no i moze troche snuje plany co do przyszlosci lub jakiegos wyjazdu :)
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
uuu, no to niezly rozrzut tez masz :) z wymienionych krakjow bylam tylko w niemczech, w irlandii teraz dwojka moich przyjaciol pracowala przez wakacje, ale mnie tam z nimi nie bylo...a jakie masz wyobrazenie o tych all krajach i narodowosciach? gdzie Cie ciagnie najbardziej?
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
wiesz co nie wiem gdybym miala wybierac z tych czterech to chyba canada :) ale kumpel wlasnie wrovil z wloch bo byl tam na wakacje pracowal tam i mowil ze jest super :) ale ja bym chciala tak rekreacyjnie jechac cos pozwiedzac moze do pracy tez ale tylko na wakacje przynajmniej na razie dopoki studiuje :)
 
Do góry