Wakacje Hiszpania > Valencja

Atamagaii

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam Serdecznie,

Sprawa wygląda następująco:
Wybieram się do Valencjii odwiedzić moją siostrę która jest tam od 1,5 roku na Erazmusie, i teraz chodzi o to, że sam jadę, i teraz pytanie czy ktoś chce się dołączyć ?? Bo ogólnie ona mi mówiła, że cały czas ze mną nie będzie a fajnie by było gdybym kogoś zabrał..

Cena samolotem w obie strony 530 zł
Termin 12.07 - 19.07 lub 16.07 - 23.07

Zakwaterowanie 0 zł (ponieważ, ona tam wynajmuje mieszkanie z koleżankami, a one na wakacje wyjechały do domów i są wolne pokoje).

Więc jeśli byś chciał/a/li wyjechać na tydzień do Hiszpanii w towarzystwie 22 latka, to zapraszam o kontakt.

Jasna sprawa, że spotkanie w realu w najbliższych dniach widziane obowiązkowo, (Sesje kończę 4 lipca, więc teraz troszkę jestem zajęty, ale zawsze znajdę czas na jakieś spotkanie, choć wolałbym po 4 lipca)

Pozdrawiam
Łukasz
tel. 793-911-332
e-mail: atamagaii@wp.pl
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Nikt się nie zgłosi. Taka oferta wygląda na niecną pułapkę jakiegoś psychopatycznego zboczeńca. Już tam CBŚ do Ciebie jedzie! :3
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Nikt się nie zgłosi. Taka oferta wygląda na niecną pułapkę jakiegoś psychopatycznego zboczeńca. Już tam CBŚ do Ciebie jedzie! :3

Też tak myślę.
Nie masz znajomych? Kto normalny chce spędzić wakacje z kompletnie obcą osobą?
 

Atamagaii

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Po pierwsze chodzi o to, że znajomych jest masa, ale oni są w związkach. A nie chcę brać "pary" i być jak 5 koło u wozu.
Po drugie urlopy się już wybiera jakoś wcześniej i nie każdemu pasuje, po trzecie nie chcę wystawiać przykładowo aukcji na allegro.pl i w ogóle nie znać kogoś, i dlatego chcę najpierw spotkanie, chyba logiczne, po 4 nie szukam dziewczyny i dlatego ta oferta nie jest skierowana typowo dla kobiet (po co brać piasek na pustynie ) co nie ?? Ale chodzi mi o pozytywną osobą która lubi się bawić, wypić, zaszaleć, itp.
A co? nie wierzysz w niepsychopatycznych i do tego nie chcących na takim czymś zarobić ?
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
może napisz jeszcze coś o sobie, skąd jesteś , czym sie zajmujesz itp.
może to kogoś zachęci ;-))
 
Do góry