wakacje 2011

Status
Zamknięty.

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Nasze Polskie morze ma swój urok. Hel też jest wyjątkowy ale jednak pogoda nie zawsze dopisuje. a ceny w biurach często niższe niż nad naszym morzem.
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Przeczytałem właśnie artykuł na temat biur turystycznych, który trochę mnie przestraszył.

http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,9967901,Ponad_60_proc__biur_turystycznych_lamie_prawo.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wyborcza_biz

Chyba lepiej ruszać na wakacje na własną rękę...
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
ja jak do tej pory miałem tylko wycieczkę pociągiem z Lublina do Pionek :) ale było bardzo sympatycznie pociąg był na czas bez problemowo :) no i mega tanio.
 

bysio11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja też mam sentyment do polskiego morza, ale w tym roku pogoda jest załamująca. Chyba w przyszłym roku porzucę jednak lokalny patriotyzm i jednak pojadę do Grecji albo Hiszpanii, bo nad Bałtykiem przydaje się w większości dobry sztormiak. Do tego szlifowanie bruku po promenadzie i podjadanie. No bo co robić, jak co drugi dzień leje deszcz.
 

Czyżyk

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Przestworza
ja też mam sentyment do polskiego morza, ale w tym roku pogoda jest załamująca. Chyba w przyszłym roku porzucę jednak lokalny patriotyzm i jednak pojadę do Grecji albo Hiszpanii, bo nad Bałtykiem przydaje się w większości dobry sztormiak. Do tego szlifowanie bruku po promenadzie i podjadanie. No bo co robić, jak co drugi dzień leje deszcz.
Pogoda, pogodą, ale mikroklimat jest świetny. Moje dzieci po wakacjach nad Bałtykiem nie chorują. A po wypadzie nad ciepłe morze przechorowały cały rok :(
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Czyżyk - dokładnie tak, dlatego mój Chrześniak regularnie jeździ na kolonie na dwa tygodnie nad morze. Dzieciom piękna, upalna pogoda nie jest potrzebna do szczęścia.
 

Czyżyk

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Przestworza
Czyżyk - dokładnie tak, dlatego mój Chrześniak regularnie jeździ na kolonie na dwa tygodnie nad morze. Dzieciom piękna, upalna pogoda nie jest potrzebna do szczęścia.
Dzieciakom wystarczy towarzystwo rówieśników. Tylko rodzice potrzebują wypoczynku ;)
Ale z drugiej strony też trudno się dziwić. W końcu tak długi urlop ma się raz do roku :eek:czko:
 

meckish

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Połowa wakacji już prawie za pasem, a ja wciąż nie wiem gdzie pojechać... Jedyne co wiem, to to, że będzie to nasze ukochane polskie morze :)
Zastanawiałem się nad tą lokalizacją: http://www.godealla.pl/promocja/online/31823/a-moze-nad-morze-rozpocznijcie-sezon-letni-w-rewalu-nad-baltykiem-za-5-dniowy-pobyt-nad-morzem-dla-2-osob-zamiast-960-zl-zaplacicie-tylko-teraz-480-zl
Był ktoś w Rewalu?
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
W Polsce jest wiele pięknych miejsc tylko czasami brakuje dobrej ekipy żeby gdzieś pojechać.
 
M

magiczna

Guest
ja jak do tej pory miałem tylko wycieczkę pociągiem z Lublina do Pionek :) ale było bardzo sympatycznie pociąg był na czas bez problemowo :) no i mega tanio.

No to przyszalałeś tego lata:D
Chociaż nawet jazda pociągiem może być atrakcją, wszystko zależy od podejścia
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
To się nazywa minimalizm :D
ale jednak wolę bardziej aktywne wakacje w bardziej przyjemnym, ciepłym miejscu :D
 
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Grecja. Nei Pori. Mała miejscowość ale jest tam ładna promenada i dużo restauracji, sklepików z pamiątkami, można i odpocząć i się zabawić. Ceny autokarem na 13 dni ok. 800-900zł za osobę :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Cena fajna ale jednak wolę podróż samolotem niż autokarem.
można już na 8 dni na Korfu polecieć za 1300zł. To oferta na wrzesień a poza sezonem zawsze jest ciut taniej.
 
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Autokar jest fajnym i tanim rozwiązaniem dla osób, które nie lubią latać tak samo bardzo jak ja chociaż na pewno samolotem jest szybciej przez co wygodniej :)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
SubtelnaNiesubtelna nie zgodzę się z Tobą. Autokar jest męczarniom np. w podróży do Hiszpanii. Samolot jest już odrobinę droższy ale nie powala -> dla porównania->
http://but.waw.pl/obozy/index.php?co=szukaj&kraj=19&region=&wiek=&typ=&transport=&szukaj=szukaj
 

Czyżyk

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Przestworza
SubtelnaNiesubtelna nie zgodzę się z Tobą. Autokar jest męczarniom np. w podróży do Hiszpanii. Samolot jest już odrobinę droższy ale nie powala -> dla porównania->
http://but.waw.pl/obozy/index.php?co=szukaj&kraj=19&region=&wiek=&typ=&transport=&szukaj=szukaj
Mi się wydaje, że zależy co kto lubi ;) Podróżowałam autokarem i do Grecji i do Hiszpanii. Uwielbiam. Wsiadam i śpię całą podróż - 24 godziny i więcej ;). Dla mnie rewelacja! Ale zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim to odpowiada. Dla rodzin z małymi dziećmi zupełnie się nie nadaje. Jest natomiast alternatywą dla odczuwających strach przed lataniem samolotem.
 
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Bańka!!!! Właśnie to napisałam, ze samolot jest wygodniejszym i szybszym rozwiązaniem. Niestety nie dla każdego, bo nie wszyscy ludzie lubią latać. Nie przeczę, że samolot nie jest dużo droższy od autokaru ale to też kwestia biura podroży i typu wakacji jaki się preferuje.
 

Czyżyk

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Przestworza
Bańka!!!! Właśnie to napisałam, ze samolot jest wygodniejszym i szybszym rozwiązaniem. Niestety nie dla każdego, bo nie wszyscy ludzie lubią latać. Nie przeczę, że samolot nie jest dużo droższy od autokaru ale to też kwestia biura podroży i typu wakacji jaki się preferuje.
I tu dochodzimy do wspólnego wniosku. Każdy wybiera to, co dla niego wygodniejsze, bardziej dostępne cenowo.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Mam dwa wyjazdy autokaem na swoim koncie: Hiszpania i Włochy- oba wspominam tragicznie. Chętnie dołożę te 600zł by w godnych warunkach podróżować i mieć więcej czasu do dyspozycji na miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry