Wągry

Modern Monkey

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
my own my
Zna ktoś skuteczny i sprawdzony środek przeciw wągrom? Konkretnie na tą przypadłość, a nie ogólny do oczyszczania twarzy. ;p
 

optifree18

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Cięzkie zycie jest z wagrami, nie wiem czy wygrasz nimi walkę, ososbiscie stosuje ,masc BREVOXYL, polecona przez dermatologa, koncze tubke i nie widze oszalamiajacych efektow,a szkoda, 28zl nie chodzi samotnie drogą ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Oczyszczający żel myjący przeciw wągrom z clearskin
 

tomassino

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Toruń
jesli masz powazny z tym problem proponuje sie jednak zglosic do najblizszej przychodni lekarskiej, spytac sie pani w aptece lub zaakceptowac siebie...
 

An0nimek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecinek
Ja też mam ale jedynie na nosie, ale coś ostatnio zaczyna się rozprzestrzenia i wkurza mnie to.. ale wągry lepsze od trądziku bo trądzik to jest strasznie upierdliwy...na trądzik używam jedynie Afronis taki płyn za 5zł starcza na mniej więcej miesiąć stosować 2-3 razy na dzień, dobra też jest maść cynkowa ale z mojej perspektywy ona jest tłusta i raczej powoduje pojawianie się trądziku (ale to jedynie moje zdanie) także wystarcza mi Afronis bo dużego stopnia nie mam, po używaniu tego znika mi powoli ;) wyskacze pare razy na tydzień ale to i tak wycisne i znika po 3dniach no cóż......
Taki wiek, trzeba sie przyzwyczaić i nie przejmować tym, samo kiedyś przejdzie ;) pozdrawiam i życze sukcesów z tymi pierdołami :D
 
Do góry