wągry na nosie...

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
Od jakis 2-3 lat mam problem z okropnymi czarnymi kropkami na nosie. Niestety coraz bardziej ich przybywa! Nie wiem co robić. Próbowałam już wielu rzeczy i nic. Wszystkie toniki, żele itp działają tylko na wierzchu, więc efekty są znikome. Szukuałam wielu sposobów np pójście do kosmetyczki. Szczerze mówiąc zastanawiam sie nad tym ale wiem że wągry i tak wrócą :( słyszałam o plasterkach oczyszczających ale nie mogę ich nigdzie znaleźć. A do domowych sposobów typu "ciepła woda + mąka" jestem dość sceptyczna. Jedyne co mi odrobinkę pomaga to raz na tydzień użycie maseczki silnie rozgrzewającej Garniera i zrobienie peelingu. Ale po 2-3 dniach wszystko wraca. Bardzo proszę o pomoc...
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Wągry to raczej problem powracający... Ja osobiście nie mam ich dużo ale regularnie je wyduszam :/ Jeśli będziesz dobrze oczyszczać twarz to nie powinni ich byś aż tak dużo. Poszukaj kremów jakiejś dobrej firmy przeciw wągrom. Co powiedziała Ci kosmetyczka?
 

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
no właśnie jeszcze nie byłam u niej osobiście, ale rozmawiałam przez telefon i powiedział mi że najpierw rozszerzy mi pory, potem nałoży mi coś już nie pamiętam co a potem je delikatnie powyciska. No i właśnie już sama nie wiem czy iść czy nie. Jak na razie szukam jakiegoś dobrego sposobu bo podkład czy puder i tak nie przykrywa tego :/
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Jak będziesz nakładać podkład czy puder to chyba będzie jeszcze gorzej. Jak kosmetyczka Ci to oczyści to na jakiś czas będziesz mieć spokój dlatego warto iść:)
 

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
to może zdecyduje sie na wizyte w najbliższym czasie :) ale szukam sposobu żeby na co dzięń nie mieć tego paskudztwa na sobie :D a niestety niewiele jest mi w stanie pomóc, ba nawet zaszkodzić bo mam strasznie wrażliwą cere :/
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Może kup jakiś żel do codziennej pielęgnacji tylko z peelingiem? Polecam Garnier.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Nivea Visage ogólnie ma chyba mało skuteczne kosmetyki. Albo spróbuj jeszcze z garniera taki piling rozgrzewający... Biała tubka. Jak się go rozciera robi się gorący(fajny efekt) ;)
 

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
z serii rozgrzewającej Garniera używam maseczki. Też super gorąca :)i całkiem nieżle działa. A nivea ma niezły krem matujący jak dla mnie :) ostatnio zmieniłam tonik na rumiankowy tonik z Yves Rocher. Bardzo fajny delikatny, ale nic w sumie nie robi :/
 
A

ann han

Guest
Moim zdaniem powinnaś iść do kosmetyczki i poddać się jakiemuś zabiegowi, który pomoże ci w rozwiązaniu Twojego problemu. Jeśli chciałabyś wyskoczyć poza miasto polecam odwiedzenie primaveraspa :) Możesz tam się zrelaksować i poddać zabiegom upiększającym. Jeśli chciałabyś sprawdzić ofertę tego salonu spa wejdź na stronę www.primaveraspa.pl Jeśli chodzi o Twój problem zdecydowanie powinnaś się poddać zabiegom u kosmetyczki, bo wiem, że stosowanie produktów na własną rękę, czy wyciskanie wągrów może jedynie tylko pogorszyć sprawę:(
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
znam ten ból, bo u mnie tez prawie nic nie działa na to upierdliwstwo..jedyne co daje efekty to plasterki do przyklejania na nos...powinnaś poszukać w aptekach, moja siostra kupowała w galerii krakowskiej i w lublinie w aptece, a skoro mieszkasz gdzieś w okolicach wa-wy to tam gdzieś na pewno też w jakiejś galerii, czy aptece dorwiesz..wszystkich Ci pewnie nie usuną, ale jak do tej pory to najskuteczniejsze co znalazłam( i może to chore, ale strasznie lubię ściągać plasterek z nosa i widzieć ilu małych wągrów sie pozbyłam:D)
 

Fiołek123

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Cześć drogie panie i drodzy panowie!
Ostatnio szukałam wątków na temat wągrów i znalazłam kilka naprawdę fajnych oraz skutecznych rozwiązań, które z pewnością powinny pomóc!

1 rozwiązanie

Podczas zmywania makijażu lub po prostu oczyszczania skóry potrzebna będzie miękka szczoteczka do zębów lub do twarzy oraz peeling z drobinkami. Nakładamy trochę peelingu na szczoteczkę i delikatnie czyścimy miejsca gdzie znajdują się wągry. Od razu po pierwszym razie na pewno będą widoczne zmiany, ale żeby skutecznie się pozbywać tych czarnych upiorów trzeba będzie robić ten zabieg oczyszczający co dwa dni, żeby dać skórze odpocząć i mieć pewność że nie będzie ona podrażniona. Po tym dobrze by było posmarować miejsca oczyszczone wodą utlenioną lub po prostu jakim kolwiek preparatem odkażającym i oczyszczającym.

2 rozwiązanie

Podczas oczyszczania twarzy używać rękawiczek do kąpieli, nałożyć peelingu lub jakiego kolwiek preparatu oczyszczającego i delikatnie oczyszczać miejsca gdzie znajdują się wągry. Po tym najlepiej użyć chusteczek z clean&cleara (one fajnie oczyszczą i odkażą skórę). Po tym poczekać z 10 minut i nałożyć kremu nawilżającego lub jeszcze lepiej maseczkę do ściągnięcia porów (maseczka zamknie oczyszczone pory i pozostawi skórę czytsą i odkażoną)

Mam nadzieję, że poszukującym rozwiązań z tym jakże małym a jednocześnie dużym problemem pomogłam. Warto jest spróbować tych sposobów! Mi pomagają rewelacyjnie!

Życzę powodzenia i dajcie znać jeżeli będzie korzystać z moich rozwiązań i jak efekty po.

Pozdrawiam!
Fiołek :)
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Ja polecam tonik Clean&Cleare :) mi poniekąd pomaga. I radzę nie wyciskać, bo później robi się jeszcze gorzej :( sama bardzo się pilnuję żeby nie wyciskać, chociaż czasem zdarza mi się że już nie mogę wytrzymać, tak mnie denerwują że robię sobie masakre na nosie :)
 
Do góry