wagary-kara

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
mam do Was pytanko, glownie do osób w wieku gimnazjalnym jak to jest z tymi karami za wagarowanie??? Za ile godzin sie ją dostaje?? Jaka kwota?? czy jest moze najpierw jakies ostrzezenie?
Czy ktos juz cos takiego dostal i co najwazniejsze czy zaplacil??? Chcialabym wiedziec jak najwiecej na ten temat

PZDR
 

CaroS

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
231
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
mam widzieć ?
Powyżej 10 godzin puka do twoich drzwi Straż Miejska i pyta sie czemu nie chodzisz do szkoły jeśli dalej nie będziesz chodził zajmie sie tobą policja i sąd, a kara może nawet być 5 tyś zł.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Powyżej 10 godzin puka do twoich drzwi Straż Miejska i pyta sie czemu nie chodzisz do szkoły jeśli dalej nie będziesz chodził zajmie sie tobą policja i sąd, a kara może nawet być 5 tyś zł.
Co!? Ja mam już z 15 nieusprawiedliwionych i jakoś nic się nie dzieje. To jest chyba tak, ze jak masz ponad 50% godzin nieusprawiedliwionych to rodzice muszą zapłacić 5 tys.
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
też mi sie wydaje że to jest od 50% nieobecności to się dopiero policja tobą zajmuje bo tak to by większość osób musiała płacić kare...
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
a nie wydaje się wam ze to głupota??? Bo przecież kto będzie chciał to i tak będzie chodził na wg a wystarczy tylko pogadać z rodzicami a wszystko usprawiedliwią byleby tylko nie płacić kary.
 

CaroS

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
231
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
mam widzieć ?
Co!? Ja mam już z 15 nieusprawiedliwionych i jakoś nic się nie dzieje.


To choć dalej to zobaczysz. :) Mój kumpel miał taką sytuacje, że pukała do niego Straż Miejska jak opuścił 10 godzin. U nas w szkole jest tak, że jak masz opuszczone 10 godzin masz zachowanie naganne na semestr oraz przychodzi do ciebie Straż Miejska wysłana przez pedagog. Nie no na pewno 5 tyś nie będziesz płacić jak opuściłeś 10 godzin lub więcej ale jak np. miesiąc to wiecie.. Teraz ostro wzięli się za wagarowiczów.
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
punkty ujemne? Teraz to ja pierwsze slysze...
A co sie dzieje gdy tych punktów jest już bardzo dużo???
są punkty dodatnie i ujemne. Za dobre zachowanie i udział w akademiach dotajesz punkty dodatnie a ujemne za wszelkie przewinienia. Potem to wszystko sie sumuje i np. od 200pkt jest zachowanie wzorowe.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
a nie wydaje się wam ze to głupota??? Bo przecież kto będzie chciał to i tak będzie chodził na wg a wystarczy tylko pogadać z rodzicami a wszystko usprawiedliwią byleby tylko nie płacić kary.
Oj nie. Mam kolezankę, która tak nie chodziła i rok w rok zdawała komisyjnie. Teraz chodzi prawie codziennie od początku roku.
To choć dalej to zobaczysz. smile.gif
Tyle, że ja wtedy byłam w domu nie na wagarach :/

Z tymi pkt jak z uwagami- pozytywne i negatywne.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
a Ja o niczym takim nie słyszałam znaczy moze o uszy i się obiło ale nie do nauczycieli.
Moja koleżanka w tamtym roku miała ponad 50% nieobecności i w obecnym roku powiela swoje zachowanie i nikt na nią nie wpływa.
 

Heledore

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Pless
U nas za 50% nieusprawiedliwonych godzin jest kara pieniężna, a za cały dzień wagar -5 pkt.
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Te wszystkie kary są dla mnie nowością może dlatego, że gim skończyłem 4 lata temu ;). No ale w 3 klasie gim miałem +/- 250godz nieusprawiedliwionych z powodu kilku chorób (zawsze zapominałem przynosić książeczkę) no i z lenistwa ok 100 się nazbierało i za to miałem obniżone sprawowanie i nic więcej. Na szczęście technikum mnie naprostowało i oscyluje w granicach 20 godz na semestr.


RegiS.
 

obcyxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
140
Punkty reakcji
0
Ja teraz jestem w 3 gim, uciekłem 3 razy, no nie byłem sam rzecz jasna tylko pierwszym razem uciekłem bo inni bali, ale później namówiłem kumpli i razem uciekliśmy. grozili nam że będzie nieodpowiednie zachowani lub naganne, kara pieniężna ( 10 000zł ), ale tylko nam grozili nic więcej nei zrobili
 
Do góry