W poszukiwaniu sofy

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
W chwili obecnej mam remont salonu. Ściany pomalowane, podłogi prawie wykończone, także trzeba się zabrać za kompletowanie mebli. Właśnie poszukuję ładnej, czarnej sofy, która będzie pasować do mojego pokoju dziennego. Byłam już chyba we wszystkich sklepach stacjonarnych i nie znalazłam niczego ciekawego. Czy może macie jakieś propozycje, gdzie w Internecie będę mogła znaleźć tego typu meble? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A jak ci się podoba ta sofa http://www.arismebel.pl/pl/shop/nashville.html ? szczerze powiedziawszy zwróciłam na nią uwagę , ponieważ z jednej strony jest bardzo nowoczesna a z drugiej wyjątkowo stylowa. Poza tym czarna sofa zawsze dobrze komponuje się z każdymi meblami.
 
M

Marjeretka

Guest
Jeśli sofa ma być czarna, to lepiej postaw na nowoczesne wzornictwo i prosty design, np. taka sofa Janson powinna bardzo dobrze pasować do świeżo wyremontowanego wnętrza - jest klasyczna, całkiem spora, ale uwierz mi, że w przypadku sofy to jest akurat zaleta, no i wygląda na bardzo wygodną.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Najbardziej moim zdaniem będzie pasować narożnik. Generalnie narożniki mają ciekawszą formę. DOdtkowo moim zdaniem jest wygodniejaza. można się na niej wygodnie wyłożyć. Poza tym teraz są bardzo modne. Do tego jakiś fajny stolik kawowy i będzie wyglądało świetnie.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Mnie się podoba sofa jasna z materiału zaokrąglona, z drewnem na podłokietnikach z przodu :] bo taką kiedyś zrobiłem :]
Ale co do czarnej sofy to preferował bym z prawdziwej skóry lub ze skaju ale z grubą gąbką, z nie za wysokimi łagodnymi podłokietnikami i z dodatkowym oparciem głowy. A przed sofą pufy dwie jako zestaw.
 

gbshaw

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
może tutaj znajdziesz coś ciekawego www.luxsofa.pl, chociaż ja widziałem ostatnio w agatameble również ciekawe sofy
 
Do góry