W której grze chciałbyś sie znaleźć?

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Gothic oczywiście :zakochany: Często sobie myślę, jak by to było, gdyby przyszło mi żyć w Khorinis... Coś pięknego... Nawet wiele razy mi się śniło że jestem świecie Gothica.

Zastanawiam się czemu niektórzy chcieli by być w GTA... przecież to jest to samo co w realnym życiu... :mruga:
w normalnym życiu policja nie przestaje Ci gonić po wejściu na gwiazdkę :D
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
33
Miasto
USA and Jamajka
ja bym chciał sie przenieść do GTA SA poczuć taki klimat :p ale jeszcze bardziej to do świata gry World of Warcraft ;P eee i jeszcze ten Larry 7, Wyspa Miłości, Poderwij moją siostrę xD
 

Charnel

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
Grodzisk Maz.
Najlepiej by mi pasowało znaleść się w grze SpellForce: Zakon Świtu jako rzemieślnik z Liannon lub w drugiej części Gothica i pracować u Bospera lub jako strażnik miejski, prowadząc całkiem spokojne życie ;D
 
S

Spamerski

Guest
W Test Drive Unlimited, ewentualnie w którymś NFS od 1 do Porsche 2000, albo Test Drive.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Chciałbym się odnaleźć w świecie Gothica będąc mieszkańcem miasta Khorinis potrafiąc się posługiwać bronią białą, oraz posiąść się w kręgach magii. Pragnąłbym zamieszkać w górnym mieście, mieć ogromny ogród, własnego ogrodnika, oraz obstawę strażników, odwiedzać miasta, podróżować po kontynencie, polować regularnie, mieć pracę u Bospera, zainwestować w karetę z dwoma końmi. Z pewnością czułbym się tam nieco obco pośród ludzi, ale świat za to dawałby mi mocnych wrażeń.
 

ZiomX

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Kompania Braci :) uwielbiam ten klimat 2 wojny światowej :)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Wiadomo, że Larry :p A tak na serio to GTA IV, Most Wanted (te furki!), albo Test Drive.
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
Ja bym najchętniej wybrał Battlefield 2, albo Call of Duty 2. Lubie wojenne klimaty :D
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Wybór ciężki ;) Ale albo Morrowind, albo Fallout (ten drugi świat niezbyt miły, ale jakoś tak lubię postapokaliptyczne klimaty :) )
 

konrado333

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
k.Krakowa
A ja w pasjansie.Zawsze marzyłem żeby wcielić się w postać dziewiątki kier...

A tak na serio,to w Call of Duty 4
 
S

Spamerski

Guest
W Test Drive Unlimited lub którymkolwiek z NFS-ów od pierwszej części do NFS Most Wanted oraz w Prince of Persia: Dusza Wojownika.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Skyrim i różne rodzaje pokemonów :D
Fajnie by było podróżować sobie po tych wszystkich wioskach, pokonywać nowych trenerów, patrzeć jak twoje stworki ewoluują w nowe formy.
A Skajrim to skajrim. Dovakhinem każdy chciałby zostać, rozmawiać ze smokami, rozpieprzać wszystko dookoła.
 
Do góry