"w Klub Idziemy" - Mes,pezet,małolat I Ero!

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
co sądzicie o tym klipie i numerze?
promuje on warszwski klub "fresh", slyszalam bardzo skrajne opinie o tym kawalku, jak zobaczylam kto rymuje to siadlam z wrazenia, w sumie to moi chyba ulubieni mc's, brakuje ostr'ego chyba tylko. w kazdym razie jak dla mnie mistrz!!! w amerykanskim stylu teledysk zrobili, ale chyba o to im chodzilo, w koncu ma to promowac lokal wiec panie i klimat iimprezowy musza byc gruuube. ale w sumie sam teledysk mnie srednio obchodzi, licza sie zwrotki, a te jak dla mnie przekozackie... :)
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
Zacny numerek. Mes z Pezetem oczywiście najlepsi chociaż po Pezecie jakoś więcej się spodziewałem, jego stać żeby nawet w kawałku o :cenzura:ch i piciu w klubie nawinąć ponad normę. A tak jest norma jak na Pezeta - czyli bardzo spoko. Małolat mnie nie rusza, Ero ciekawy jest.

Ładne panie tak poza tym :)
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Panie nie potrafią za dobrze tańczyć, Pezet słabo jak na swoje możliwości, Małolat fajnie, Ero mógł lepiej, Mes fajnie. Fajny numer ale bez fajerwerek.
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Dziwny bit jakiś... nawijka Ero żenująca.. Małolat niezbyt... Mesa jakos wogóle nie trawie wiec.. a Pezet mi nie pasuje do takich kawałków.. cienko..
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Widze, że zdania bardzo podzielone :)
 

LISU

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Witam;]

teledysk i sam kawałek sredni:/bit slaby:/ Polacy nie potrafia robic dobrych bitow niestety :(
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Doniu - Syntetyk Joker
Doniu - Klama
Liber - Puls
Bez Cenzury - My Lubimy się na:cenzura: (najlepsza produckja jesli chodzi o beat w tym roku wg. mnie oczywiście)

można długo jeszce wymieniać
 

evaaaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kto ma tekst tej piosenki???:> bo bardzo poszukuje:p Bardzo fajna nutka:)
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
A nie słychać? Zbyt skomplikowany to ten tekst nie jest :)
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Mnie się bit w tym kawałku podoba :p  Chociaż "Manewrów" i tak nie przebije :p
 

vanderkarsten

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
żenujący numer... ;/ "z :cenzura: tych panien zdjąć pidżamy" - co to k**wa w ogóle ma być? cienko.. polski hh ma być polski a nie amerykański... taki o melanżach to jedno wielkie :cenzura:, rzygać się chce. koniec.
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Kurcze, nie lubię jak faceci traktują kobiety jak tanie dziwki...no ale muszę przyznać, ze bit jest niezły :) ale tekst beznadziejny :/ Ile jeszcze można robić kawałków o klubach, chlaniu, d-u-p-a-ch i seksie ?? Zastanawiam się co Pezet robi w tym kawałku, jego osoba kojarzyła mi sie zawsze z bardziej ambitnymi kawalkami...
 
Do góry