W Jakim Zawodzie Nie Chcielibyscie Pracowac?

ksystoff

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Warzymice
Ciekawi mnie w jakich zawodach nie chcielibyscie pracowac jako np. kucharka bo nie lubicie gotowac czy cos takiego

ja osobiscie nie chcialbym pracowac jako grabarz. nie lubie jak wszyscy wokolo placza :p
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
Bardzo nie chciał bym byc nauczucielem ,bo jak by mi sie trafila taka np."Młoda Husaria" to bym sie musiał pochlastać.
 

Attachments

  • wesoły_dziadek.gif
    wesoły_dziadek.gif
    19,6 KB · Wyświetleń: 4

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez nie chcialabym byc nauczycielka, mam zywy obraz mojej mamy jak sie wsieka jak wroci do domu i to mi wystarcza!
no prostytutka tez nie, chyba mam wiecej takich zawodow
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie chciałbym być... księdzem! - to sprzeczne z moją wiarą.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
nie chciałabym być chyba tylko prostytutką.. a tak to chyba mogłabym pracować w każdym zawodzie :]
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nie chciałbym być chyba tylko urzędnikiem bo to nudne strasznie. Nauczyciel też odpada. I w prosektorium bym za zadne pieniądze nie pracował :)
 

Ann~

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
181
Punkty reakcji
0
Miasto
my się znamy ?
Ja w sumie na pewno nie chciałabym być prostytutką i nauczycielką.
Nie mam ochoty meczyc dzieci :D:)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Tak jak wiekszosc tutaj nie chcialabym byc nauczycielka. Bleeh najgorsze co moze byc. No i prostytutka tez bym nie chciala byc. Chyba wszystko jak narazie :D
 

sheyka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Ja w sumie to nie chciałabym byc kosmetyczką (nie lubie śmierdzących nóg... blee :/ ), ginekologiem, dentystą, grabarzem, prosektorką... itp...
A powiedzcie mi.... :/ czy prostytutka to zawód? Bo ksiądz to w pewnym sensie jest "zawód", a moze raczej wykonywanie powinnosci wiary, ale bycie prostytutką to NIE JEST ZAWÓD!!!
A jesli ktos mysli ze jest to niech mi powie w jakiej szkole mozna sie nauczyc takiego zawodu :/
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Nie chciałabym być nauczycielem, prostytutką, pracować w urzędzie (chyba że opłacałoby się zależy) w kiosku, kierowcą, i chyba w sklepie jeszcze (sporzywczym), a i jeszcze kasjerką w dużych sklepach. (Tesco, Real, Praktiker itp.)
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
nic zwiazanego z edukacja i nie chcial bym byc osoba fizyczna praca np. na ulicy w zimie mi nie odpowiada kocham swoje biureczko i prace z ludzmi
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja bym nie chciała być nauczycielką od matematyki i fizyki :p
I oczywiście prostytutką...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Prostytutki traktuja swoja prace jako zawod :)
A jak dla mnie ksiadz rowniez jest w obecnych czasach zawodem :) Takie jest moje zdanie :)
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
Osobiscie nei chcial bym być pracownkiem firmy ktoraa zajmuje sie wsypywaniem zawartosci ze smeitniak ogolnego do smieciarki :p Nauczycielem moge byc:p no wtedy to był by rygor :D
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
ja chce iść na AWF mięć klub tanca towarzyskiego i uczyc w szkole WFu a mam do mnie dzis z textem: mam nadzieje ze Twoje plany się jeszcze zmienia... ;/ no sory powinni mnie wspierac a nie... zaczeli dzis gadac ze ola - moija kuznka tak swietnie umie jezyk itd.... :/ ale mnie angielski wkurza i juz :D ide na AWF chocby aby zrobić im na złosc :p
 

ksystoff

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Warzymice
ja mysle ze bycie ksiedzem to jednak nie jest zawod poniewaz chyba wiekszosc ksiezy jest nimi z powodu glebokiej wiary :p
 
Do góry