W Jakim Celu...

Status
Zamknięty.

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
są tworzone tak idiotyczne działy jak "Przedstaw się"? Żeby ponabijać trochę postów? Żeby podlizać się i słodzić każdemu kogo zobaczycie? Wytłumaczcie mi proszę...i nie mówcie o grzeczności, bo w waszym przypadku to zwykła, pusta rutyna.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
a po co jest śmietniczek? To zadawania pytań (nie zawsze mądrych) i zakładania tematów NIE PASUJACYCH do poszczególnych działow... Dlaczego wiec nie może byc dział "Przedstaw sie"?
Nabijanie?? a jeśli nawet to uwierz ze ktos kto to robi notoreycznie - jest karany :D a reszta? Jesteś pewien że TY NIGDY NIE NABIJASZ??
 

Tilien

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2005
Posty
213
Punkty reakcji
0
Miasto
jestem z miasta
Czy mówiąc komuś nowo poznanemu "dzień dobry cieszę się, że mogę Cię poznać" jest podlizywaniem się i słodzeniem? Dla mnie to prosta, podstawowa zasada dobrego wychowania.
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
moim zdaniem to jest bardzo przydatny dzial ja naprzyklad pierwszy raz spotkalam tam duzo serdecznych osob i nie uważam tego za nabijanie postow no chyba ze ktos ciagle pisze tylko "czesc" i juz i tak w kazdym poście
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Nie zebym sie czepiala ale jesli porownac ten temat do PREZDSTAW SIE to raczej ten nalezy do takiego w ktorym sie nabija posty :/ Bo pytanie mogles zadac w inny sposob a nie tworzac nowy temat
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
a po co jest śmietniczek? To zadawania pytań (nie zawsze mądrych) i zakładania tematów NIE PASUJACYCH do poszczególnych działow... Dlaczego wiec nie może byc dział "Przedstaw sie"?
Nabijanie?? a jeśli nawet to uwierz ze ktos kto to robi notoreycznie - jest karany :D a reszta? Jesteś pewien że TY NIGDY NIE NABIJASZ??
Swięta prawda.Wiele osób nabija posty.

moim zdaniem to jest bardzo przydatny dzial ja naprzyklad pierwszy raz spotkalam tam duzo serdecznych osob i nie uważam tego za nabijanie postow no chyba ze ktos ciagle pisze tylko "czesc" i juz i tak w kazdym poście


Dzieki temu dzialowi nowi uzytkownicy poznaja nas , a my ich :)
Macie rację,dzięki temu działowi można poznać wielu ciekawych ludzi,czasem nawet znajomych :))
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Hej, a nikt z Was nie zauważył, że w "Przedstaw się" posty nie są naliczane..?

A poza tym ja w "Przestaw się" rozmawiałam o muzyce klasycznej. Chcieć to móc. ^^ Ot, dział stricte towarzyski, chyba na każdym ogólnotematycznym forum jest coś w ten deseń.
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
Hej, a nikt z Was nie zauważył, że w "Przedstaw się" posty nie są naliczane..?

A poza tym ja w "Przestaw się" rozmawiałam o muzyce klasycznej. Chcieć to móc. ^^ Ot, dział stricte towarzyski, chyba na każdym ogólnotematycznym forum jest coś w ten deseń.
i w smietniczku tez nie sa naliczane... oraz w grach... wystarczy troszeczke poczytac...

jezeli ktos ma ochote kogos przywitac to, to robi i tyle...
moim zdaniem to bardzo mily gest...
 

shamrock7

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Miasto
?
moim skromnym zdaniem to jak juz pisali poprzednicy dzial Przedstaw sie jest jak najbardziej na miejscu zawsze mozna napisac tam cos o sobie
a przelamanie pierwszych lodow to chyba odpowiednie miejsce jest tam wlasnie
Hej, a nikt z Was nie zauważył, że w "Przedstaw się" posty nie są naliczane..?
Marozja trafnie to zawazyles
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Marozja/Kriss to dziewczyna :D
Dziękuję. ;)
Tak, jestem dziewczyną, mam to zaznaczone w profilu różowym... pionkiem..? :niepewny: Whateva... ^^

a nie zauważyliście, że jest to temat z 2005 roku?...
Oczywiście, że nie ^^
Co do tego mam jedną metodę - lecę do pierwszego postu i patrzę, czy to jest temat odnoszący się bezpośrednio do autora (rzuciła mnie dziewczyna, co ja teraz biedny zrobię itd). Jeśli nie, olewam datę.

Inna sprawa, że pierwsza sześć musiała się napracować, żeby taki staroć wykopać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry