W jaki sposób nawilżyć usta i zmienić ich wygląd?

bo$87

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
1
Miasto
Daleko stad
Witam wszystkich. Chciałbym sie was poradzic bo mam taki maly problem. chodzi o moje usta...nie wiem co sie dzieje ale od pewnego czasu mam tak jakby opuchniete, szorstkie i bardzo wysuszone;/ Malo tego mam chyba taki nawyk ze sobie je nadgryzam itp. Jak doprowadzic ich do porzadku aby byly gladkie lekko nawilzone i no mialy dobry wyglad? Moze jakies preparaty. domowe sposoby? Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
1. używaj pomadki ochronnej
2. od czasu do czasu smaruj je miodem :) Potem możesz go zjeść xP
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
hmm... do rad koleżanki powyżej dołączę jeszcze jedną: całowanie bardzo poprawia stan ust :D są one po tym nawilżone i mocniej ukrwione :p
 

bo$87

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
1
Miasto
Daleko stad
hmm... do rad koleżanki powyżej dołączę jeszcze jedną: całowanie bardzo poprawia stan ust :D są one po tym nawilżone i mocniej ukrwione :p


Wiesz no nie powiem ale zanim dziewczyna mnie rzucila bylo wszystko oK :D lecz od 2 tygodni jest wielka h....;p rzeczywiscie calowanie poprawia bo dziewczyny dbaja o usta:)
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
A to ciekawe, bo nie wiedziałem że całowanie poprawia kondycje ust, chyba pora zacząć robić to regularnie 3 razy na dzień :p

A Ty BoSie87 zacznij jeść więcej pokarmów zawierających witamine B2 i B3 (wątroba, chude sery, grzyby, jaja, fasola, groch) :)
 

bo$87

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
1
Miasto
Daleko stad
A to ciekawe, bo nie wiedziałem że całowanie poprawia kondycje ust, chyba pora zacząć robić to regularnie 3 razy na dzień :p

A Ty BoSie87 zacznij jeść więcej pokarmów zawierających witamine B2 i B3 (wątroba, chude sery, grzyby, jaja, fasola, groch) :)


Duda w kazdej mojej kanapce jest plasterek sera zoltego, jem duzo jajek,ryb i platkow z mlekiem, grzybki tez :D:) a calowanie naprawde poprawia kondycje bo dziewczyny dbaja o usta, a z reszta sam pocalunek rozgrzewa emocjonalnie i usta staja sie wieksze bardziej ukrwione i ...gorace:D:D wyproboj to przez ok 20 min non stop to zobaczysz:D:D
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Pomadka ochronna troche głupio wygląda u faceta, więc radze smarować usta maścią z wit. A (kosztuje niewiele ponad 2 zł , do kupienia w aptece), a jest naprawde super. Smaruj usta po każdym jedzeniu, po umyciu zębów (używaj łagodnej pasty do zębów), no i oczywiście przestań je oblizywać i nagryzać.
Witaminy z grupy B zapobiegają tworzeniu sie zajadów w kącikach ust, więc w Twoim przypadku lepsza jest wit A, która przyspiesza regeneracje naskórka.
Pozdrowionka :)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mój facet też ma strasznie spierzchnięte, popękane i szorstkie <_<
Podczas pocałunku nie jest to miłe. Kupiłam mu pomadke, a ten wielce obrażony że nie jest dziewczyną i nie będzie z siebie pedałka robił <_< fakt może pomadka na ustach jest mało męska, jednakże mogłby sie poswiecic, zeby zapewnic mi przyjemność podczas calowania. A takto aż drapie moje usta. I dostał szlaban na calowanie, do czas aż będzie miał miękkie usta jak kiedyś. on egoista- ja to samo :phi:
Na szczęscie jak sie zrobi ciepło to tak nie ma,zimą tylko i podczas zimna.
 
Do góry