w jaki sposób i gdzie się poznaliście

kruszynka_ona

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Internet to na prawdę piękna rzecz! Z moją miłością poznałam się właśnie przez internet.. mimo, że chodzimy do tej samej szkoły :lol: Jakoś tak wyszło przez bzdurną fotkę.pl... Potem rozmowa na gg, tak nas wkręciła, że nie mogliśmy się oderwać od komputerów.. poszliśmy jednak o krok dalej i umówiliśmy się właśnie pod naszą budą. A potem... samo się wszystko potoczyło.. ;)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Czat na onecie. :p

Dwa lata temu, we wakacje, rok rozmów, a potem to na zmiane razem, oddzielnie. Ale nie żałuję. Na czacie można poznać naprawdę super ludzi, jeśli podchodzi się do tego z dystansem. :)
 
M

Mia

Guest
wszyscy przez internet? paranoja! ja nikogo przez neta jeszcze nie poznałam. najczesciej przez znajomych, na dyskotece, w knajpie, na ulicy, w szpitalu...ale tak "medialnie' JESZCZE NIE ;)
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
ja medialnie poznałam ale to była totalna lipa :/
a teraz no cóż komputer siadł, sąsiad na dole polecił znajomego, przyjechał do niego, zrobił kompa, następnie pękła flaszka i tak dalej i tak dalej :p aż do dziś :D
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
ja mojego ukochanego poznałam w szkole, na początku wcale mi sie nie podobał, twierdziłam nawet że troche frajer z niego, ale jak poznaliśmy się lepiej okazało się że jednak coś w nim jest :) i tak już jesteśmy z sobą ponad 3 lata....:)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
ja swojego poznalam , przez mojego brata i jego siostre bo oni byli para i nas ze soba poznali wkrecajac ze ja mowilam ze on mi sie podoba i na odwrot i tak jakos wyszlo jestesmy razem i jest super :)
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
hehe, ja poznałam swoje cudo na... przystanku autobusowym. Zapytałam go o godzinę, najnormalniej na świecie. I tak już został :yahoo:
 

Moniczka ^^

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2007
Posty
384
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
podkarpacie ;)
Na dyskotece szkolnej ;) Poznaliśmy się ...w tańcu :p Później odprowadził mnie do domu z moimi kolegami, jak się okazało już wcześniej wypytywał o mój nr :] Od tygodnia niestety już się nie spotykamy...
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Ja natomiast swojego lubego spotkałam na klasowej imprezie. Moja kumpela z nim przyszła i baardzo mi się spodobał. Na szczęście szybko się dowiedziałam, że on jest jej kuzynem, bo inaczej bym wcale do niego nie podeszła. Przetańczyliśmy całą noc i tak tańczymy razem do dzisiaj... :D
 

SonicBOY

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Ja poznałem swoja miłość w burdelu, ale zerwaliśmy dość szybko jak się skapnąłem, że nie byłem jej pierwszym :D
 

SonicBOY

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
wiesz normalnie bym się nie skapnał bo ciasna była, ale wpadła na przyjęciu jak podszedł były klient i się zapyta czy za ile prześmi się z nim jeszcze raz bo mu wtedy było fenomenalnie - NO I SIĘ WYDAŁO !

PS: ostatnio jakiś gekon pisał że masz się nie wdawać w moje gierki :p
 
M

Mia

Guest
wiesz normalnie bym się nie skapnał bo ciasna była, ale wpadła na przyjęciu jak podszedł były klient i się zapyta czy za ile prześmi się z nim jeszcze raz bo mu wtedy było fenomenalnie - NO I SIĘ WYDAŁO !

PS: ostatnio jakiś gekon pisał że masz się nie wdawać w moje gierki :p

i co nie chciałes się dzielić z kolegami? egoista i tyle :phi:

widzisz, a ze mnie straszna przekora. nie jestem skłonna płynąc z pradem i podporządkowywac się jakimkolwiek rególom. tez spróbuj. cokolwiek by nie mówili o Twojej dziewczynie...ze dziwka, że szmata, ze daje za pieniądze. to nic. ona na pewno Cie kocha. może i dzi,wka ale Twoja! :D
 
M

Mia

Guest
wiesz taka refleksja mnie naszła po Twoim poście jak po audycji w Radiu Maryja;
Masz rację - faktycznie ze mnie egoista - pójdę i ją przeproszę :D

i na kolanach do częstochowy! a swojej dziw.ce pierscionek z diamentem :D

ach, bym zapomniała. idz i nie grzesz więcej :D
 

SonicBOY

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Dobra dobra MIA;

Moją drugą milość poznałem w zakonie; Na drugi dzień zerwaliśmy jak alkohol przeszedł :D
 
Do góry