W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Rise of the Tomb Raider :zakochany:
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Wiesław 3, Diablo 3 (a to ci niespodzianka), być może na dniach Total War: Warhammer.
 

Baskerville

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
78
Punkty reakcji
13
Wiek
45
Moimi ulubionymi grami na Androidzie są ostatnio: Pasjans oraz Gra w Statki. I to na tyle. Granie na PS3 zarzuciłem przeszło 4 lata temu. Generalnie szkoda na to mojego czasu, zdrowia oraz pieniędzy. Ale jeżeli ktoś lubi grać, to jego sprawa.

Pozdrawiam,
Baskerville
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Mocniej dociskam Wiedźmina 3, oprócz tego Diablo 3 i Planet Coaster.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
God of War: Wstąpienie, początek gry, a jeszcze takiego obrzydlistwa nigdy w grze nie widziałem, wychodzące 'żuczki' z piersi 'potworki' bleee
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
GoW w połowie dopiero jestem, ale zacząłem powoli grać jeszcze w Assassin's Creed: Unity i LittleBigPlanet 3 i nie wiem czy powrócić 10 lat w czasie i nie pograć ww Okami i Shadow of the Colossus.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wiedźmin 3: Krew i wino



mesajah napisał:
nie wiem czy powrócić 10 lat w czasie i nie pograć ww Okami i Shadow of the Colossus
Na ps2 czy odświeżoną wersję na ps3? Jeszcze nie miałam okazji zagrać, ale oba tytuły są na mojej playliście i czekają w kolejce ;) I właśnie też się zastanawiam, w którą wersję zagrać.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Ilusia napisał:
Wiedźmin 3: Krew i wino



nie wiem czy powrócić 10 lat w czasie i nie pograć ww Okami i Shadow of the Colossus
Na ps2 czy odświeżoną wersję na ps3? Jeszcze nie miałam okazji zagrać, ale oba tytuły są na mojej playliście i czekają w kolejce ;) I właśnie też się zastanawiam, w którą wersję zagrać.
Mam pożyczoną PS2, a gry leżą od kilku lat, w tym kolosy w kolekcjonerskiej mam. Odświeżone na pewno lepiej wyglądają. Mam do PS2 componenta tak, że rozdzielczość 576i czyli trochę lepiej jak na zwykłym :D Czas gry Okami to ok 45 godzin, grałem kiedyś w spolszczoną wersję, bo angielski w Okami złamał mnie xD Kolosy ok 10-15, nie pamiętam choć bardziej 15 godzin gry :)

Kiedyś w premierze kupiłem GTA5 na x360 to teraz zachciało mi się ponownie, ale odświeżoną wersję na PS4 będę powoli grać.

GoW: Wstąpienie skończony, grałem na normalnym przez to, że naczytałem się, że tu normalny to tak jak trudny w część 3, ale było łatwo i żałuję, że na trudnym nie grałem.

A dziś jeden mecz w Fifę 14 na PS3 z Pincą, Ronaldo jej nie pomógł :tongue: A Polska była górą 2:0 :tongue:
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
No męcz to chociaż będę miał wyzwanie, a nie tak jak ostatnio miałaś 3 podania do mojego bramkarza, a o tekkenie to już nie wspomnę xD



Tekken Tag tournament 2 ponownie po 1,5 roku przerwy, Minecraft po raz 10 :D, Assasyn Unity ukończony, czy na 100% zrobię to nie wiem, bo nie chce mi się już go męczyć, grałem chwilę w NBA 2K16, ale lipa, ograłem demo Resident Evil 7 i się mocno jaram :D w fifę nie gram, bo tą 'Małpę' powyżej i tak pokonam, zacytuję słowa hardkorowego Koksa: R: czy pan ćwiczy przed walką z Najmanem? HK: Nie, Najman się boi to ćwiczy xD
Zresztą i tak mnie unika, bo raz na miesiąc jak Ją złapię na ps to jest dobrze :D
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Ciekawe jakby na VR się grało w RE :D W październiku na WGW już było można zagrać w tajemnicze The Kitchen co nie dawno zmienili oficjalną nazwę na RE 7, Niestety z VR na PS4 była ta gra tylko dla Plusowiczów, a mi zwykłemu graczowi pozostał po ponad 2 godzinach czekania London Heist, choć i tak fajnie się grało.

Dziś jeszcze zacząłem kolejną grę, bo tak gorąco, że się nie da nic robić :D GTA 5, choć już kiedyś w premierze miałem, tzn. prawie 3 lata temu :D
 

doges

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tanki online,Combat Company,red cucible firestorm najlepsze free to playe na świecie po prostu best!!!
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Jedyne gry w ostatnim czasie, przy których lubię się zrelaksować to Simsy i Fifa. Na większych pożeraczy czasu nie starcza mi czasu :)
 
Do góry