W co grasz teraz? W co warto zagrać?

A

amalane

Guest
Ja gram obecnie w Dragon age. Kupiłam sobie wszystkie 3 gry oraz gra mi się całkiem nieźle :) Dobra fabuła ale polecam jedynie osobom, które maja na to dużo czasu bo gra potrafi wciągnąć.

Lubię sobie włączyć raz na jakiś czas pokera. Gram jednak na stronach, na ktorych są darmowe pokoje do gry ;) Nie stawiam kasy bo nie mam zmysłu ryzyka. Doceniam jednak osoby, które potrafią wygrywać w ten sposób duże pieniądze ( na przykład na turniejach pokerowych - wiele z nich zachowuje totalnie kamienną twarz).
 

mrok8

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Gram aktualnie w Dragon Age Inkwizycja (początek gry), oraz równolegle chcę zacząć grać w Wiedźmin 3 z dodatkiem od początku. Podstawową wersję przeszedłem na PC chwilę po premierze, teraz chcę na xbox one przejść.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Batman: Arkham Knight. Fajnie, że w końcu dali możliwość korzystania z Batmobilu :)
 

Paula889

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja obecnie w nic. Ale taka z ostatnich gier jaka mnie wciągnęła to Flappy Bird :-D
 

Susek

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja w końcu znalazłem czas na Wiedźmina III. Super gra, polecam każdemu.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Susek napisał:
Ja w końcu znalazłem czas na Wiedźmina III. Super gra, polecam każdemu.
A już za miesiąc wychodzi drugi dodatek ^_^

Zaczęłam ostatnio Red Dead Redemption, wciągnęło mnie też multi z The Last of Us.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Jak ukończysz RDR to zagraj w dodatek do niego na chyba ok 10 godzin Undead Nightmare, z 5 lat temu w to grałem i naprawdę fajna gra.

A ja obecnie Super Smash Bros Brawl, a od jutra pewnie Beyond: 2 Dusze.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Lucius II :ninja:



mesajah napisał:
Jak ukończysz RDR to zagraj w dodatek do niego na chyba ok 10 godzin Undead Nightmare, z 5 lat temu w to grałem i naprawdę fajna gra.
Pewnie zagram, bo wygląda ciekawie :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Hatoful Boyfriend, czyli szalone visual novel :lol: i Consortium
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Włączyłem na yt, gra o gołębiach, które ciągle gadają? :pokrecony:

Heavy Rain ukończone, świetna gra. Z pozoru dobre wybory nie koniecznie dobrze się kończą i na odwrót. Zginęli wszyscy moi bohaterowie (4), jakbym od nowa zagrał to wątpię bym wszystkich uratował, bez względu czy bym chciał czy nie.


A teraz powoli zabieram się za Skyrim :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Od jutra Dark Souls 3, za godzinę zacznę Naruto UNS 4, przymierzam się do kupienia Wiesława trzeciego.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Saints Row IV



mesajah napisał:
Włączyłem na yt, gra o gołębiach, które ciągle gadają?
Tak :D Gra została zrobiona jako żart na prima aprilis, ale potem trafiła do sprzedaży.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Fray napisał:
Diablo 3, Wiedźmin 3, Dark Souls 3.
I jak się ginie w Dark Souls? :D Dajesz radę, czy ciężko jest? Przymierzam się właśnie do zagrania w jedynkę, chociaż przy tego typu grach łatwo tracę cierpliwość ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ilusia napisał:
Diablo 3, Wiedźmin 3, Dark Souls 3.
I jak się ginie w Dark Souls? :D Dajesz radę, czy ciężko jest? Przymierzam się właśnie do zagrania w jedynkę, chociaż przy tego typu grach łatwo tracę cierpliwość ;)
Jestem jakoś w połowie gry i nie chce mi się grać. Bliżej tej grze do DS 1 niż do DS 2 - które kocham. Sporo osób pisze, że gra jest bardzo łatwa, ale tylko na początku. No i w pewnym momencie ta gra zmienia się w Dodge Souls 3, gdzie bardziej opłaca się biec przed siebie i wszystkiego unikać, niż (jak w DS 2) zabijać wszystko i eksplorować.

A co do tematu - kupiłem nowego Hitmana. Jest cudowny.
 
Do góry