W co grasz teraz? W co warto zagrać?

DeszczowaPiosenka

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moi drodzy, mojemu bratu zamarzyła się własnie ta gra...ma 14 lat;/przepraszam za te może głupie pytanie ale nie znam się na tym;/ powiedzcie czy warto te marzenie spełnić bo jeśli ma mu beret zryć to wolę wiedzieć wcześniej;]
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
alfabeta11 napisał:
Ludzie narzekają bardzo na liniowość tej gry i w ogóle, że ogranicza się aż za bardzo do bicia mobków.
To jest hack'n'shash, więc nie wiem, co tu jeszcze robić poza biciem mobków ;) Jeśli chce się pograć w grę z otwartą fabułą, to raczej wybiera się inne gatunki, rpg jakieś, a nie slashery, wiadomo, że są liniowe.
Kup, a najwyżej sprzedasz konto, jak Ci się nie spodoba :)



DeszczowaPiosenka napisał:
Moi drodzy, mojemu bratu zamarzyła się własnie ta gra
Gra jest od 16 lat, ale jeśli grywa w podobne gry, to jest już "zahartowany" i nic mu nie będzie :p
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Wasteland 2 to bezwzględnie gra którą polecam i grał będę w nią póki nie ukończę... a gdy już ukończę to rozpocznę raz jeszcze, by obkukać inne warianty tej przygody.
 

lidekser

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kingdoms of Amalur. Dobra gra TPP w stylu cRPG. Tytuł chyba mało znany, ale dość ciekawy, jeżeli komuś nie przeszkadza dość cukierkowa grafika w stylu Fable.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Minecraft :D
dłuższy czas już gram na x360, w Netherze byłem, fortecę znalazłem, później zrobiłem oka kresu, znalazłem portal do Kresu, kilka oczek wsadziłem, pozostało już tylko 3 oka, by otworzyć portal i pokonać smoka :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Hearthstone - właśnie wyszedł nowy dodatek a sama gra jest darmowa i mega wciągająca.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Skończyłam niedawno Shadow of Mordor, teraz gram w The Evil Within
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
xcvboiuy napisał:
Uważacie, że warto kupić CS GO?
Ja niedawno kupiłam, jak była przecena na Steamie - o dziwo, bo dla mnie CS zawsze był średni. Na pewno nie wyląduje na mojej liście najlepszych gier, ale pograć można. Największym minusem jest jednak społeczność, jak nie dzieci, to nolify, które cię zbluzgają, jeśli zginiesz. Mam wrażenie, że takich ludzi w csie jest więcej, niż w jakiejkolwiek grze :huh:
Fajnie, że kładą duży nacisk na grę drużynową i taktykę, a nie tylko prucie przed siebie i nawalanie ;) Ale dalej pozostaje "dobrym średniakiem", można kupić i się zapoznać.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jak chcesz normalną społeczność to cs:go jest zlym wyborem.
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Zgadzam się z Gressil jak dla mnie najnormalniejsza społeczność jest w WOW trzeba płacić ale warto.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
CoD: Ghosts, wyszedł raczej średniak
CoD: Advanced Warfare
Analogue: A Hate Story
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
xcvboiuy napisał:
Uważacie, że warto kupić CS GO?
Tak, jeżeli lubisz strzelanki to jak najbardziej. Jest znacznie bardziej dopracowany od 1.6 ale według mnie stracił trochę na grywalności. Jak dla mnie 1.6 > GO aczkolwiek i tak polecam obie.
 

Magorian

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
35
od jakiegoś czasu gram prawie wyłącznie w gry przeglądarkowe - jakiś czas temu w Drakensang Online i Wargame 1942, a obecnie w Forge of Empires i Pirate Storm.
 
Do góry