W co grasz teraz? W co warto zagrać?

dawidoxi@gmail.com

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio wróciłem do Diablo, bo po tej ostatniej aktualizacji można ten tytuł w ogóle nazwać Diablo :p

I w między czasie dostałem od kolegi fajny kod do pobrania gry Ethan-łowca meteorytów, taka platformówka z elementami logicznymi, coś w stylu Limbo jesli ktoś się orientuje. Czasem denerwujące jest głowienie się jak przejść ale ile satysfakcji daje już zrobienie misji :3

jeszcze odskocznią jest League of Legends, gram na Eastcie nick Luser jak ktoś chciałby zagrać ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Mafia II


Dalej Mafia II, Dust: An Elysian Tail - naprawdę świetne, The Mighty Quest for Epic Loot
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Draken napisał:
ja nie gram często lepiej wyjść i pograc z kumplami na dworze w naj wyżej jakąś siatkę ..

ale warto pograć w:

underground 1,carbon,srs,HoMM IV,baldurs gate 1,2 , oraz wiele innych
To idź pograć w siatkę... tu się piszę w co warto zagrać a nie czy lepiej iść z kumplami pograć na podwórku... ;)
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Ilusia napisał:
Prosta nawet na trudniejszym poziomie, co nie oznacza, że nie jest mega wciągająca :) 100% zrobiłem kiedyś w tej grze :p
A ja nadal gram Tekken Tag Tournament 2, a ostatnio promocja była na Soul Calibur 5, więc kupiłem, ale jakoś mało w to gram.
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Dzisiaj gram na komórce. Ale teraz tak. Mijające mnie osoby na ulicy mówią same do siebie i nikogo to nie dziwi, bo wiadomo że rozmawiają z kimś przez niewidoczną komórkę. Kiedy na ulicy zobaczymy pierwszych grających takich jak na zdjęciach tutaj?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Alpha Protocol
BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode Two
Go! Go! Nippon! My First Trip to Japan :D fajny visual novel
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
GTA: Chinatown Wars - mało grałem, jakoś nie wciągnęła mnie
Super Paper Mario - trudna gra, sporo myślenia, poziomy które da się przejść w 10 minut nie raz zajmowały mi 1,5-2 godziny, a i tak później korzystałem z youtuba, bo miałem już dość kręcenia się w kółko, bo nie wiedziałem co zrobić, 5/8 poziomów narazie przeszedłem
i dziś znowu powrót do Tekken Tag tournament 2 :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Diablo 3: Reaper of Souls, Minecraft, Rust, TITANFALL, Team Fortress 2.

Jakby ktoś chciał w coś, to nie wstydzić się pisać pw. ;D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
The Walking Dead: Season Two epizod 2
Trine w co-opie
A jak skończę Walking Dead, to zabieram się za Far Cry 3: Blood Dragon
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Mass effect 3, Metro 2033, Dead Space 3 kolega się śmiał że w tytułach są trójki tylko nie wiem co w tym śmiesznego.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

Arisovo

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
1
Aktualnie grywam w RUST- wczesny dostęp na steam'ie. Gra kosztuje 20$ ale na allegro można kupić za 45zł :) Nowatorskie połączenie DayZ i... Minecraft'a. Świetny gameplay, innowacyjne aktualizacje. Ciekawe rozwiązania i bardzo przyjaźni ludzie (na pewno większość). Polecam.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Mortal Kombat - nie wciągnęła mnie, grałem może 2 dni.
Dragon Dogma: Dark Arisen - albo ja nie czaje tej gry, albo jest trudna nawet na easy.
A od wczoraj Tomb Raider :)
 
Do góry