W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Krakers5

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja na tradycyjne gry komputerowe nie mam wystarczająco dużo czasu, ale od kilku lat regularnie grywam sobie w Hattricka, świetny menadżer piłkarski, gdzie nie trzeba siedzieć dzień i noc jak w niektórych grach online, żeby być najlepszym :) Na dobrą sprawę wystarczy nawet pół godzinki tygodniowo. hattrick.org
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
MeMarika napisał:
I jakie wrażenia? Polecasz? Bo kiedyś miałam zamiar zacząć w to grać, jednak po czasie wypadło mi to z głowy :)
Polecam, dużo lepsze, niż dwójka, która nie miała w ogóle klimatu i nudziła, dlatego całej nie przeszłam. Obawiałam się, że trójka będzie podobna, na szczęście wyszła bardzo dobra gra :) Wciągnęło mnie to bieganie po wyspie, polowanie na zwierzęta i zdejmowanie posterunków :)
 

MeMarika

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2014
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Poznań
Ilusia napisał:
Polecam, dużo lepsze, niż dwójka, która nie miała w ogóle klimatu i nudziła, dlatego całej nie przeszłam. Obawiałam się, że trójka będzie podobna, na szczęście wyszła bardzo dobra gra Wciągnęło mnie to bieganie po wyspie, polowanie na zwierzęta i zdejmowanie posterunków
Dziękuję :)


Thyme napisał:
Trochę wkurzę
PEGI: 18
Cii, nieważne! ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Amnesia: A Machine for Pigs. Klimat niezły, ale jedynki nie przebije.
 
A

alfabeta11

Guest
pid, teraz odrobinę darmowy Loadout i pobiera się właśnie Planetside 2. Pierwsza gra to fajna platformowa. Druga gra jest darmowa i całkiem przyjemna. Typowa sieczka do odstresowania. Co do ostatniej gry to jeszcze nie jestem w stanie się wypowiedzieć ale wygląda na ciekawą ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
The Walking Dead: Season Two epizod 1
Mafia
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Warto sobie zagrać w gry takie jak Crysis 2 lub 3/ Assassin's Creed 3/ Battlefield 3 a 4 odpada bo to bardziej pod multiplayer... single nudne :p/ Prototype 2/ a jak lubisz zombiaki z otwartym światem to State of Decay, fajna sandboxowa postapokaliptyczna gra :)/ a jeżeli chodzi o free to play to Ghost Recorn Online i War Thunder :) Myślę że się nie jeden zgodzi z moim zdaniem... że w jakie gry można zagrać... :D
 
Do góry