W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Party of Sin w co-opie - platformówka, w której wcielamy się w 7 grzechów głównych.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Również SC2 (powrót po pół roku :p) + Fifa 13 i Call of Duty: Black Ops 2. Wszystkie gry polecam gorąco.
 
B

bone1906

Guest
Aktualnie nołlajfię się w World of tanks, już prawie od roku. Gra mnie neisamowicie wciągnęła, planuję nawet starty w jakichś turniejach.
 
A

alfabeta11

Guest
Jak już w coś mam grać to Party of Sin, Planets under Attack i World of Tanks, ale żeby cokolwiek uruchomić to muszę mieć na to dzień bo zazwyczaj są o wiele lepsze zajęcia ;)
 
K

klmklm

Guest
ja z córką (12lat) uwielbiamy stroić modelki w Internecie:p malujemy paznokcie, czeszemy, przebieramy:p cuuuuuuuuuda:) dla mam i ich córeczek polecam grę
//ciach
dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, zwłaszcza jak jest zimno na dworze lub gdy pada deszcz
 

Los_Emilos

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
W tym momencie Empire i Napoloeon Total War i od czasu do czasu z kumplem Władca Pierscieni Bitwa na północy.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Zuetamiush napisał:
W świetne mmo, Secret World.
To akurat nie jest świetne MMO. :/ Chyba, że nie masz na myśli TSW od Funcom, tylko inne, to co innego.
Moim zdaniem jest średnie i ma szalenie skopaną optymalizacje. Szalenie.

Topic:

D3. Zaskoczeni?
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Fray napisał:
W świetne mmo, Secret World.
To akurat nie jest świetne MMO. :/ Chyba, że nie masz na myśli TSW od Funcom, tylko inne, to co innego.
Moim zdaniem jest średnie i ma szalenie skopaną optymalizacje. Szalenie.
Tak, mam na myśli skandynawskie Secret World. Wiem, idealne to nie jest, wkurzają mnie niektóre zabawne bugi i miejscami interfejs, ale gra mnie urzekła i mimo wszystko niektóre rzeczy jej wybaczyłem.



A oprócz tego gram w grę gościa znanego jako Sen, Mad Father. Darmowy horrorek-przygodówka, zrobiony w niejakim programie, Wolf RPG. Straszny klimacik i urocze pikselki, polecam także drugą grę tego autora w takiej samej konwencji, Misao.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
World of Warcraft: Wrath of the Lish King - w sumie gra jakaś wspaniała nie jest ale ludzie z którymi gram są niesamowici i jedyni w swoim rodzaju :zakochany:
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Antichamber!

Grałem jakiś miesiąc temu i gra jest przednia. Oczywiście jeśli ktoś lubi zagwozdki, a nie tylko bezmyślne młucenie :>
Polecam!
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Mass Effect 2. Podoba mi się jeszcze bardziej, niż pierwsza część.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Far Cry 3. Multi tylko niezłe, ale singiel naprawdę mocny.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Deadlight. Ciekawa platformówka w typowo post-apokaliptycznym świecie. Świetne wykonanie.
 

boniek123

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja obecnie gram od 4 lat w grę o nazwie League of legends ( lol) naprawdę porządna produkcja, polecam każdemu miłośnikowi doty i innych gier tego typu) gra posiada ciągłe update i przynajmniej raz na miesiąc wychodzi nowa postać wcześniej wychodziła co 2 tygodnie ;d
 
Do góry