W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Jakiś czas temu poprzechodziłem sobie Księcia Persji dwa trony i piaski, R E i N Total War czy ciupałem w Wolfa ET ostatnio ściąłem ghost recon online ale nie mam na tyle ciągłego wolnego czasu by zagrać, gram na desce, szachy warcaby brydż online.
 

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
A ja przez całe wakacje ciągnę kampanię Sułtanatem Dżalaryidów w Europie Universalis III. A wieczorkiem albo w nocy bawię się we freeplay'u w S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci. :)
 

zepsuty_telewizor

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świętokrzyskie
Two Worlds.

Dość ciekawe i rozbudowane RPG. Wątek główny + kilkanaście miejscowości do odwiedzenia w każdej z nich dodatkowe questy. Swobodny rozwój potaci, nieliniowa fabuła, swoboda zwiedzania świata, niezbyt duże wymagania sprzętowe, wygodny interfejs. Uważam, że warto zagrać.
 

acidation

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
dosyć stare ale jare - heavy rain. co jakiś czas wracam do grania i zawsze mi się podoba.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
dosyć stare ale jare - heavy rain. co jakiś czas wracam do grania i zawsze mi się podoba.

Dziś akurat skończyłem oglądać Lets Play na yt z tej gry i... niesamowita produkcja. :) Naprawdę. Czapki z głów!

Ja teraz gram w Mirrors Edge, NFS: The Run i kończę pobieranie Just Cause 2. :)
 
S

serwor

Guest
Noo wiesz ... Bad Company była naprawdę dobra, ale uważam, że "trójka" trzyma naprawdę wysoki poziom :)
Bad Company 2 mozna juz kupic za 29,90, gra dobra tylko ze singiel bardzo krotki, ale za to multi dobre.
Wie moze ktos jak sterowac helikopterem ?
Ja zawsze zaraz spadam.

Polecam wszystkie Stalkery , niezla i dluga jest tez Fallout 3
No i swietne Metro2033.
 

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
A ja na koniec wakacji postanowiłen rozegrać kilkusezonową karierę w Football Manager 2011. Zacząłem w Wołdze Niżny Nowogród.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
The Elder Scrolls: Oblivion.




Przyznam, że ta gra przypadła mi do gustu ^_^
 
Do góry