W co grasz teraz? W co warto zagrać?

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Powrót do klasyki i czas na fallouta nv, wyczekuje na nową część serii ale przez kłótnie dwóch firm które miały się zajmować tą grą raczej się nie doczekam :/
Krążą plotki o falloucie w multiplayerze, słyszeliście coś o tym?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bethesda ma prawa do kolejnej części, a są nadzieje, że się pojawi, gdyż Hines mówił, że chcą rozwijąć tą markę równolegle z serią TES. Interplay natomiast ma prawa do sieciówki Fallouta, ale nie wiadomo czy w ogóle coś z tym faktem robi. Natomiast powstaje multiplayer mod do Obliviona/Fallout 3/Fallout NV. Obecną wersję można ściągnąć stąd, jednakże projekt jest w fazie alpha, czyli dla zwykłego gracza rzecz praktycznie niegrywalna.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Możliwe, że Oblivion ma oddzielny projekt. Nie pamiętam prawdę mówiąc.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Myślałem o tym
jak nic nie spieprzą w tworzeniu gry to moim zdaniem TES Multiplayer przebije WoW'a. A tego fallouta jutro zobacze, to znaczy dzisiaj...
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Jeśli o mnie chodzi, mam troszkę inny charakter, jeśli coś mi podchodzi młócę w to całymi dniami, tak np, jest z tetrisem,Backgammonem, czy Mario lub tym podobnymi grami. Chyba,że wpadnie mi coś świeżego i ciekawego,wtedy na tym się znowu skupiam.
 

Wiolettasmile

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja też daję teraz na Nintendo DS w Secret Files Tunguska, : super przygodóweczka, jak brat mi na początku pokazał to od razu zaskoczyło, tak, ze mogę śmiało powiedzieć, że Nina Kalenkowa wymiata!
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Z modami czy na czysto?

Lavena, Ty żyjesz. Pamiętam, że kiedyś kręciłaś się w dziale z RPG.
 

pietrov95

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
ZG
Aktualnie gram w Jak and Daxter na PS2. Zamierzam przejść całą trylogię. Super seria, jedna z tych lepszych na tę konsolę. Jest mega grywalność, epicka fabuła i dużo dużo śmiechu. Gra jest po angielsku, ale nie trzeba znać dobrze angielskiego by dobrze się bawić przy tej grze. Można włączyć także napisy. Polecam także Ratchet and Clank i Sly także całe serię. Gry są bardzo podobne i także śmieszne. Wydano je także w wersji HD na PS3. Warto zagrać. Chociaż by sobie przypomnieć stere gierki. Jednakże nowi gracze także będą się śietnie bawić.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Inversion
jak dla mnie ciekawa bardzo strzelanka, w której możemy pobawić sie grawitacją :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Hmm, troszkę się tego nazbierało, więc:

Diablo III - zaczynam na koszmarze,
GTA IV,
Team Fortress 2,
Dota 2,
Left 4 Dead 2.

Brakuje mi tylko jakiegoś dobrego, singleplayerowego FPS'a, chociaż nie gram ostatnio często, bo trzeba nadrobić zaległości w anime.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
CoD 2 multiplayer
World of Tanks
Diablo II
Europa Universalis II Wojna Światowa
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Crysis 2. Grałam zaledwie chwilę, a już mi się podoba, świetna seria.
 
Do góry