W co grasz teraz? W co warto zagrać?

ematthew

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ostatnio mi się nudziło i wróciłem sobie do gry GTA San Andreas (często lubię wracać do takich klimatów), ale obecnie tak mnie wciągnęło World of Tanks, że szkoda gadać :D gram non stop i nie mogę przestać xD
 
R

RobSon_85

Guest
No ja polecam takie gry jak Gta IV, Painkiller, Postel 3 czy Manhunt 2. Poprostu lubię takie gry w których dużo się dzieje i można jeszcze więcej zdziałać...obecnie narazie już w nic nie gram. Szkoda głowy :tongue:
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Ja ostatnio sobie tylko tak popykuję i za bardzo jak widać się nie wysilam, bo są to tylko karty i pasjanse,czaaasem mahjong.
 

Luiza33

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Obecnie można powiedzieć że się bardzo bardzo wciągłam w grę Drakensang , codziennie wieczorami w to gram :037:
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Secret files. Tunguska

świetna przygodówka ;]
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Castlevania Lords Of Shadow - dobry slasher z fabułą która nie jest kompletnym gniotem, niestety na konsole
Battlefield 3 - tej gry chyba nie musze przedstawiac... :)
Dead Island - Polski Survival horrow z paroma naprawde ciekawymi pomysłami i zapożyczeniami z niezwykle pieczołowicie stworzonym światem rajskiej wyspy
Forza 4 - konkurrent Grand Turismo który mimo to bije rywala z PS3 pod względem dopracowania i elastyczności
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Nie wiem,czy warto,ale mam głupie przyzwyczajenia,jeśli polubię jakąś grę,nawet i zwykłą, mało istotną,to będę pykać w nią i pykać.Zresztą nie mam zbyt wiele czasu,ale na pasjansa zawsze go znajdę.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Już chyba trzeci raz podchodzę do stalkera, kurde no, mimo iż widzę potencjał tej gry jakos mnie nudzi, nie mogę się przekonać. Niegdyś miałem zainstalowanego zew prypeci, i również nie ukończyłem. Teraz mam cień czarnobyla.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Q.U.B.E. - ciekawa, niezależna gra logiczna, podobna trochę do Portala.
 
Do góry