W co grasz teraz? W co warto zagrać?

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
O widzisz, o tym nie pomyślałam. Zrobię sobie rozgrzewkę:) O FEAR słyszałam kiedyś, ale nie miałam okazji zagrać. Może dlatego, że nie lubię jako takich horrorów, a to chyba jedna z gier tego gatunku. Albo coś pomieszałam, mam rację?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Seria F.E.A.R to mix akcji i horroru :D Też bardzo fajna gra, ale nie ma się tam czego bać bo jednak więcej jest elementów akcji więc możesz spróbować :)
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Koolejne ,następne odsłony F.E.A.R'a ,fakt ,są dobre ale nie trzymają już poziomu jedynki. To już nie ten klimat ,nie ten sam dreszczyk emocji który towarzyszy przy przechodzeniu do następnej lokacji. Nie podoba mi się to rozwiązanie w najnowszych fps'ach jakim jest automatyczna regeneracja zdrowia ,który zaimplementowano w trzeciej części ,bo jak tu się bać kiedy zdrowie samo się zregeneruje. Rozwiązanie w gromadzeniem apteczek jest moim zdaniem najlepsze jakiemożna wdrożyc do strzelanek. Szkoda ,że ztego zrezygnowano. Nawet w "project origin" alma już nie straszy takl jak kiedyś. Jako wielki fan seri jestem wielce zawiedziony.
Aktualnie gram w bioshocka na ps3 co na tę chwile zaspokoaja moją potrzebe mrocznych thlirerów. Szkoda ,że wcześniej nie grałem w to ,bo po legendarnych "systemshockach" wiedziałem ,że irracional wyda kojelny majstersztyk. Welcome to rapture ,panowie i panie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Odnawialne zdrowie w 90% gier to ukłon dla niedzielnych graczy. Przy dobrym survival horrorze gracz powinien walić w gacie cały czas, a nie ratować dvpę chwilowym odpoczynkiem za rogiem. Bardzo podobało mi się leczenie w Dark Corners of Earth (świat Cthulhu), gdzie gracz posiadał garść medykamentów, mógł je aplikować w jakimś relatywnie spokojnym miejscu, czyli prawie nigdzie. Więcej, nie robił tego na zasadzie instant, ale trzeba było odczekać jak zakłada bandaże, opatruje rany etc.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Fakt - gry na konsole są strasznie drogie, ale może na kompa uda Ci się kupić ? Battlefield 3 to rzeczywiście wiele godzin świetnej gry :)

Grałem sobie w tego Battlefielda 3 od czasu premiery, podobało mi się, aż tu wczoraj po dość długim okresie odpaliłem Battlefield: Bad Company 2. I uznałem jednak że "trójkę" jednak dość mocno spieprzyli.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Grałem sobie w tego Battlefielda 3 od czasu premiery, podobało mi się, aż tu wczoraj po dość długim okresie odpaliłem Battlefield: Bad Company 2. I uznałem jednak że "trójkę" jednak dość mocno spieprzyli.

Noo wiesz ... Bad Company była naprawdę dobra, ale uważam, że "trójka" trzyma naprawdę wysoki poziom :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Star Wars: The Old Republic :3 Świetna gra.
 

traton

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Oblivion to już klasyka, wpaniała gra, w którą można grać bez końca :)
 

Ghandi

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
0
Skyrim, FIFA09, Heroes 3,5 WoG, Medieval II Total War, Wiedźmin, Wiedźmin 2 Zabójcy Królów
 

gwiazda7

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
ja grałam Far cry2, Morrowind, Civilization4, Heroes5, Max Payn2, Sacred2-Fallen Angels, Empire, Fallout3, Call of Duty-Wold at War, Command&Conquer, Gothic2, Witcher, Call of Duty4-Modern Warfare, Shogun, Predator2, Diablo2, Call of Juarez, Hitman2
 

5476

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Swarzędz
Obecnie wciągnąłem się w grę World of Tanks. Gra jest tylko online, darmowa do pobrania z interneru. Zabawa zabawą ale można też się trochę do-edukować z wiedzy historycznej :)
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
Co do historii -
Arcanum - nie widzialem gry ktora miala tyle odniesien do historii wielkiej brytanii(w stanie obecnym jak i dawnym) np. Kamienny krag Brodgara w Rosenburghu - W Irlandii i Walii sa tryliony takich pozostalosci po celtach i ludziach z epoki kamienia lupanego. Najbardziej znany jest Stonehenge, do dzis archeolodzy i historycy nie wiedza kto i w jakim celu postawil tam tak kamienie. Najprawdopodniej jest to niedokonczona swiatynia (nie wiem dla kogo bo ludzie na tym etapie (stonehenge zostalo stworzone bardzo dawno) nie czcili zadnych bogow, a napewno nie ma na to zadnych dowodow. W arcanum tez jest to duza atrakcja turystyczna, wedlug rozmow z ludzmi na jakims etapie gry. Tarant jest troche w klimacie 19-wiecznego Londynu (tylko ze sa tam elfy,orki i inne dziwactwa). W calej grze NPC maja zdaje mi sie - angielski akcent (albo ktoras z jego odmian) etc.Gra tworcow fallouta, wiec wiadomo ze lepiej niz dobra. Grafika troche lepsza od f2 i ulepszony system walk, wogole te dwie gry sa bardzo podobne w wielu aspektach. Kto nie gral niech zagra.
 
Do góry