W co grasz teraz? W co warto zagrać?

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Okami - świetna gra. Klimat i grafika powalają na kolana. Zeldopodobny gameplay też bardzo mi pasuje.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Okami - świetna gra. Klimat i grafika powalają na kolana. Zeldopodobny gameplay też bardzo mi pasuje.
ja ją przeszedłem w coś ledwo ponad 45 godzin :D a Ty?
lepszej gry chyba nie spotkałem, tylko z początku jak nie spolszczyłem to troche lipa była
leży oryginalna na półce z pół roku, pomimo że już PS2 nie mam

a teraz red dead redemption
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
ja ją przeszedłem w coś ledwo ponad 45 godzin :D a Ty?
lepszej gry chyba nie spotkałem, tylko z początku jak nie spolszczyłem to troche lipa była
leży oryginalna na półce z pół roku, pomimo że już PS2 nie mam

a teraz red dead redemption
Ok 15 godzin na liczniku mam. Jeszcze dużo przede mną. Zwłaszcza, że lubię odkrywać wszelkiego rodzaju znajdźki.
 

wscieklypies

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Obecnie napinam w kilka, ale najczęściej zaglądam do age of empires online. Czasem do całkiej zabawnej symulacji ramacity, może to dziecinne, ale jakoś wsysa na maxa.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Pobieram właśnie zapomniany przeze mnie (niesłusznie zresztą) Perfect World. Jedyne mmo do którego wracam chyba 4 raz.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Najfajniejsze gry ta sa na bigpoincie przedewszystkim seafight, ostatnio trafilam tez w newsletterze z psc na blackshot, niby wyglada fajnie ale jeszcze nie probowalam tam grac, jak znajde chwile to to wyprobuje
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Teraz Call of Duty: modern War, nawet nawet. Za niedł;ugo władca pierścieni to najnowsze. A później powrót do staroci jak to zwykle bywa:]
 
Do góry