W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Acrow

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
cagefight, świerza, polska, dobrze rokująca gra przez przeglądarkę...
Rejestrujesz się, wybierasz jeden z ośmiu stylów walki, trenujesz swojego wojownika, i pokonujesz kolejnych rywali wspinając się tym samym na sam szczyt federacji. Ciekawy system walk, możliwość dołączenia do klubu, + stały rozwój gry. Tym, którzy jeszcze nie grali pozostaje powiedzieć tylko jedno: ZAPRASZAM!!!
 

Ola85

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
38
rybka-plum napisał:
a co z heroes'ami? grałam namiętnie w trzecią część i na tym się zatrzymałam, ta piątka kusi jak niewiemco, chyba zamówię. czy ktoś poza mną jest tu maniakiem hirołsów?
Ja :p piątka świetna, ale ja większy sentyment mam do Heroes III
smile.gif
 

adamek1223

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dla lubiących strategie ;D
civilization IV - boska gra ;D (jest już civ5 ale jeszcze nie grałem ;])
hmm i jeszcze w twierdze krzyżowiec, również bardzo wciągająca gierka ;]
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Ja gram obecnie w Heavy Rain - świetna gra na PS polecam, doskonała fabuła i akcja - super :)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Przeszłam nowy Medal of Honor. Grafa wyje*bana, realistyczność na dobrym poziomie (pomijając akcje 4 agentów na 500 talibów :F), ale... Zbyt krótka!

Ale, ale- wielki plus za misję Rewolwerowców- super, że można było zasiąść za sterami helikoptera :) I za snajperskie misje- lubię takie :)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
God of War 3 na playstation3 Klimatyczna gra świetna grafika i oprawa muzyczna naprawdę warta polecenia.

Na starego dobrego blaszaka polecam Runs of Magic Gra MMORPG określana mianem darmowego klona WoWa
 

Sam Fisher

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja teraz gram w :
- Splinter Cell Conviction
- PES 2011
- Symulator Farmy 2009

3 gierki warte polecenia :eek:k:
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Call Of Duty Black Ops - jeżeli Modern Warfare2 przypadł wam do gustu to BO też się wam spodoba. Single player wg mnie już trochę wtorny i nudnawy jednak Multi jak zwykle wciąga i jest jeszcze bardziej rozbudowane.
 

Millis

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Punkty reakcji
4
Plants Vs Zombies Xbox live edition i zdecydowanie warto pograć, dlaczego? Kupcie za grosze na PC (jakiegokolwiek pójdzie nawet na mikrofali waszej babci :p) i się przekonacie że się nie oderwiecie
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Słyszałem o tym grze mój brat grał w to, ale mi się nie spodobał.
Gram teraz Football Managera 2011. Od dawna już gram managera chyba pierwszy którym grałem to jeszcze miał tytuł Championship Manager. A Dlaczego warto grać? Bo TY rządzisz drużyną, i możesz grać nawet z kolegą jak masz w domu internet:)
 

extreme1112

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Grałem w Metina, ale mi się znudził ;) Za dużo ludzi teraz gra :] Ja polecam GTA San Andreas :klaszcz: Przeszedłem już ją i teraz z modami gram,a i Multiplayer jest fajny :lamo:
 

cytrynka90

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wolni Farmerzy


Swietna darmowa gra przegladarkowa w ktorej wcielamy sie w farmera. na poczatku mamy jedno pole i kurnik a potem...
Zobaczcie sami:D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zima więc gram w DSJ 2 ;)
Oprócz tego właśnie dostałem cd-key do bety Battlefield Play 4 Free.
Do tego CoD2 i World of Warcraft.
 
Do góry