W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Obecnie zacięcie gram w Assassin's Creed'a, a dokładnie w drugą odsłonę, która wiele się nie różni od poprzedniczki, oprócz systemu walki będącym urozmaicony tak że sam gracz się tego nie spodziewa, jakiej egzekucji dokona główny bohater na swoim oponencie. Jednak przede wszystkim w grze wciąga ten niepowtarzalny, a zarazem oszałamiający klimat powodujący, że gracz z trudem odrywa się od monitora, a to ze względu na życie tętniące wśród przecznic ogromnych miast już nie mówiąc o wspinaczce po gzymsach kamienic, bądź też jeździe konno. Zamieszczono wiele możliwości, które można dostrzec w momencie przechodzenia głównego wątku, a mianowicie zrywanie listów gończych z wizerunkiem naszego bohatera, kupowanie zbroi, broni, środków leczniczych, a nawet istnieje możliwość zmianę kolorystyki zbroi, dawania łapówek, kradzież kieszonkowa powodującą, że wskaźnik poszukiwania naszego głównego bohatera przez straż znacznie się podwyższa, aby z kolei wskaźnik się obniżył należy pozbywać się wspominanych listów gończych często ulokowanych w trudno zauważalnych miejscach, lecz co mnie zadziwiło, to możliwość grania nocą, mimo że gra nie posiada systemu zegarowego, a pora dnia jest automatycznie dopasowywana do powierzonego zadania. Ogólnie rzecz biorąc gra zapewnia miło spędzony czas podczas wykonywania zadań tyczących się głównego wątku, oraz zadań pobocznych, oprócz tego można podziwiać cudowną szatę graficzną, która jest oczkiem w głowie tworzącego się klimatu.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
1. Stare ale jare: Doom.
2. Głupie, ale jakoś lubię w to grać: Worms 4: totalna rozwałka.
3. Fajna gierka, czyli: TrackMania United Forever.
:eek:k:
 

BigBoysToys

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Bardzo odprężajacy jest Pro Evolution Soccer,to chyba moja ulubiona gra,oprócz tego dobry RTS czyli Warcraft III-trochę starszy ale jak dla mnie to klasyka gatunku. Z RPG Morrowind oraz seria Gothic.
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Ragnarok Online - 6 lat stażu.
Ragnarok Online - jedyna gra, która mi nie laguje.
Ragnarok Online - gra którą kocham.

Z tych na Single Player, to ostatnio w KotOR'a II pocinam i najnowszego PES'a.
 

Speed20

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Ja obecnie gram w:

1.GTA IV
2.Call of Duty Modern Warfare 2
3.Battlefield Bad Company 2


W Call of Duty Modern Warfare 2 i Battlefield Bad Company 2 gram cały czas w multi i muszę przyznać gra się rewelacyjnie, zwłaszcza w BFBC2...

Polecam wszystkie te wymienione tytuły, gdyż to są naprawdę super giery, warte swojej ceny
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Powróciłem do grania w Risena. Tym razem obrałem drogę maga będąc ciekawym tego, czym właściwie różni się bieg wydarzeń w fabule będąc magiem od biegu w którym niegdyś zostałem wojownikiem inkwizycji. Powtórnie kraina mnie onieśmieliła, a przede wszystkim mogłem jeszcze raz wykonać otrzymane zadania z legendarnym grygerem, oraz z pierścieniami wasalnymi, które należą do tych moich ulubionych zadań.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Obecnie gram w The World Ends With You. Świetny jRGP. Niegłupi system walki. Super fabuła, dawno mnie gra tak nie wciągnęła.
 

oto_to

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Niezmiennie od wielu lat Diablo II i Heroes(wszystkie części z różnymi dodatkami)
 

Dwor3K

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
1.Call of Duty:Modern Warfare 2 (chociaż multi jest wkurzające przez te wszystkie gówna typu auto-shotgun,akimbo itp.)
2.Final Fantasy XIII
3.Killzone 2 (od czasu do czasu)
 

byklu

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Wg mnie FIFA 10, GTA IV, CoD2 Modern War fare czy jakos tak sie pisze xd
 
M

marco9512

Guest
PES najlepszy :) Mafia 2 nawet fajnie się zapowiada. Widziałem wersje Beta i naprawdę bardzo dobrze się zapowiada oryginał.

Gry na przeglądarce to managerzone.com i prisonwars.pl

No i ostatnio gram sobie w... New Star Soccer 2010 ( albo New Star Soccer 4. Ale oryginalnie nazywa się New Star Soccer 4) Bardzo prosta gierka piłkarska. Zajmuje tylko niecałe 25 mg.
 

Adicreed

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja pogrywam w dwie super gry, a mianowicie:
  • Assassin's creed II
  • Just Cause 2
Są na prawdę świetne i bardzo wciągające. Polecam!:)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
musze przyznac, ze nie bylam w stanie wszystkich waszych postow w tym watku przeczytac...dlatego sorry, jezeli to pytanie juz tu padlo: czy graliscie juz w Runes of Magic??? :mruga: :papa: :eek:k:
 
Do góry