W co grasz teraz? W co warto zagrać?

G

Go To Klop

Guest
Aktualnie gram w :
Fable : The Lost Chapters
Dungeon Siege II
HoMM V
Metin2
a nie tak dawno ukończyłem Neverwinter Nights
 

wwwibi

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
No ja do niedawna grałem w Fable:Zapomniane opowieści (czy jakies tam), ale nie które misje są przydługie i nie można zapisać <_< .Teraz gram w MoH:Airborne (czy jakos tam) i czekam na nowego kompa, który bedzie jutro :D i pierwsze co to sterowniki i Farcry 2 xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No ja do niedawna grałem w Fable:Zapomniane opowieści (czy jakies tam), ale nie które misje są przydługie i nie można zapisać <_< .Teraz gram w MoH:Airborne (czy jakos tam) i czekam na nowego kompa, który bedzie jutro :D i pierwsze co to sterowniki i Farcry 2 xD
fable, ciekawe pomysły, wkurza mnie to że pedzie tam są, a misje nie są przydługie jak na brak savea, ale za udne, temu nie przeszedłem tej gry
 

Piotrek7

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Witam!!W co teraz warto zagrać???Jaką strzelankę polecacie, bo w to bym najlepiej zagrał? Jakie teraz polecacie, bo kupiłem nowy sprzęt i wcześniej się w ogóle nie interesowałem nowymi grami ze względu na wymagania :)
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Obecnie pogrywam:
Wiedźmin ER
King's Bounty
Assassin Cread<trochę nudny>
Half-Life 2
Far Cry 2 <też lekko nudny i ten brak celownika>
Guitar Hero <jak mam zdrętwiałe palce>
Oniblade
Devil may Cry 4

i wiele innych.. jednego dnia mam ochotę pozbijać demony<DMC> innego posłuchać o s:cenzura:ysyństwie, pogardzie i :cenzura:e maryny<wiedźmin>, Czasami posłuchać muzyki nie nudząc się nią <GH> a jeszcze kiedy indziej po prostu mordować <wszelkiego rodzaju bezmyślne FPS-y>

Pozdrawiam Regis
 
Do góry