W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Gram po dość długiej przerwie w najnowszego Prince of Persia. Jestem wielką fanką wszystkich Princów spod znaku Ubisoft, czyli od The Sands of Time. Piękna grafika i... ach, te akrobacje :)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja gram w "Burnout" tą świeżą wersję na PC. Gra jest świetna, mimo, że graficznie to już nie to...ale naprawdę kawał dobrej ściganki (no może sterowanie troszkę za arcadowe)...no i tak muzyka...są nawet utwory z muzyki poważniej (Mozart itp)!
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
F.E.A.R. Świetny FPS ^_^
 

zarus333

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
stare dobre HOM&M III WOG, oraz to sie mi nigdy nie znudzi TmNationsForever :bober:
 

Charnel

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
Grodzisk Maz.
Ostatnio gram w Mirror's Edge, a właściwie to już przeszedłem zajęło mi to 3 dni nie całe teraz gram w te plansze na czas a oprócz tego czasem w Gothica 3.
 

Protect

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Stefanów
Bf2 :] Mam Zainstalowane Gry takie jak Crysis Czy Fc2 Ale Nie śpieszy mi się do Gry w nie...
 

matijas

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
jesteś?
Ja aktualnie gram w F.E.A.R mówili że taka straszna gra ale jak dla mnie jest średnio straszna póki co bo chyba jestem na początku.
 

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
Ostatnio zacząłem grać w GTA SA, całkiem nieźle mi idzie :D
 

johnylopata

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja teraz gram w Counter Strike, ale moja ulubiona gra to Max Payne. Stary klasyk ale wymiotny. :D
 

Prayer86

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Z czystym sumieniem mogę polecić Crysisa i wszystko, co z Crysisem związane. Po wielkim przełomie audio-wizualnym nie było drugiej takiej gry.
 

ephitapf

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Włodowice
Z czystym sumieniem mogę polecić Crysisa i wszystko, co z Crysisem związane. Po wielkim przełomie audio-wizualnym nie było drugiej takiej gry.

Mnie się tam Crysis średnio podobał. Oprawa, owszem - wręcz powalała, ale zaraz potem odpaliłem znacznie bardziej grywalne Call of Duty 4, które znacznie bardziej przypadło mi do gustu. Hmm, może robi się ze mnie jakiś casual, który gra tylko w strasznie liniowe produkty?

Aktualnie mam za sobą 23 godziny gry w Personę 3 FES i jakoś dalej gra ta posiada niesamowity magnetyzm, z którym spotkałem się chyba pierwszy raz w mojej długoletniej karierze gracza. To tytuł bardzo rozbudowany, a przy tym mało skomplikowany, co zapewne przekłada się na grywalność. Zdecydowanie polecam (Choć jej kupno, zwłaszcza wersji rozszerzonej - FES - w naszym kraju to czysta męka).

Na PC, przeszedłem Mirror's Edge na Hardzie, więc zainstalowałem Bioshocka, który od dwóch tygodni leżał na półce. Ukradłem też kuzynowi Mass Effect i najnowsze Call of Duty, więc w najbliższych dniach szykuje się sporo grania.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Ja tam lubię klasykę spod znaku Blizzarda Diablo II i Starcraft, te gry się chyba nigdy nie zestarzeją :)
 

luka5

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio dużo pykam w Fallout 3 mimo, że już wynalazłem kilka błędów w grze to i tak mi się mega ta gra podoba. Masakrycznie się można wciągnąć. Ma imponujący klimat grozy. Mimo, że już stary jestem jak na gry komputerowe to aż się boję w to grać wieczorami ;p A jak gram do późna to się boję wyjść z pokoju ;p Hahahahaha
LOL
A tak na poważnie dla tych co grali w poprzednie części....jest to niby to samo a jednak zmieniony zupełnie styl gry
Co na szczęście się ostało to naprawdę dobry klimacik, a dźwięki naprawdę jak malina. Jak ktoś ma jeszcze dobry sprzęcik to jest rzeźnia :D Polecam

A co do Crisisa ....chciałem sobie pograć w Warhead'a no ale jest coś dziwnego.... po instalacji gry niby wszystko ładnie pięknie widzę pierwszego wroga....strzelam....a tu mi z lufy kurczaki lecą :| Heh
No to ciul...googlam sobie, wynalazłem jakiegoś patcha, jakoś go wgrałem....włączam grę....działa....strzelam działa....myślę, fajnie pogram trochę, a tu niestety znowu porażka....po godzinie grania doszedłem do pewnego miejsca, gdzie automatycznie znowu gra przechodzi na "tryb bezpieczny" i strzelam kurczakami Haha Na tym by się skończyła przygoda z Crisis Warhead :)
 

maciek5116

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
61
Miasto
Włocławek
Ja teraz gram na PS2 w takie gry :
- Fifa Street 2 :p
- Prince Of Persia The Two Thrones BB)
- NFS Undercover :(
- NBA Live 2008 :)
- FIFA 2009 :)
- NFS Pro Street :D
Na kompie gram w :
-GTA San Andreas
-Sims 2
- Hard Truck
- NFS Underground
POLECAM TE GRY :) :eek:k: :eek:k:
 
Do góry