[vlog] jaki założyć?

k_markowski16

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem. Otóż chciałbym założyć vloga, lecz mam podstawowy problem-nie wiem o czym :) Dlatego po dłuższych namysłach postanowiłem zwrócić się do "internetowców". Konkretnie chodzi mi o to żeby każdy napisał jakiego vloga by chętnie oglądał, jaki byłby dla niego ciekawy, interesujący. Z góry dzięki.

// poprawiłem tytuł na bardziej intuicyjny, michalkortas
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
lecz mam podstawowy problem-nie wiem o czym :)
No i właśnie u mnie jesteś już skreślony. Jeśli chciałbym oglądać jakiegoś vloga, to tylko tworzonego z pasji. Bez tego wszystko jest takie naciągane, sztuczne i na siłę. No ale odpowiadając na Twoje pytanie, mnie interesowałyby najbardziej tematy związane z tworzeniem stron www, webdesignem etc. - webmasterka ogólnie.

Pozdrawiam ;)
 

k_markowski16

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
No i właśnie u mnie jesteś już skreślony. Jeśli chciałbym oglądać jakiegoś vloga, to tylko tworzonego z pasji. Bez tego wszystko jest takie naciągane, sztuczne i na siłę. No ale odpowiadając na Twoje pytanie, mnie interesowałyby najbardziej tematy związane z tworzeniem stron www, webdesignem etc. - webmasterka ogólnie.

Pozdrawiam ;)
Miałem pomysł by zrobic vloga o muzyce gdyż ona jest właściwie moją pasją(jak i gra na gitarze, ale nie wiem jak to zrobić by było to ciekawe, nie banalne i znośne :)
 

Piotr-Krzyworaczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
86
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Kraków
Samo tworzenie bloga nie jest już takim problemem strasznym. Grunt to wiedzieć , o czym chcesz pisać.
Jeśli kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać, to poszukaj innych blogów , najlepiej o Twojej tematyce i przejrzyj je. Na nich możesz się wzorować. a z czasem wyrobisz sobie własny styl.

Najwazniejsze to zacząć, i nie bac się , nie odkładać tego "na jutro".

pozdro
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Samo tworzenie bloga nie jest już takim problemem strasznym. Grunt to wiedzieć , o czym chcesz pisać.
Jeśli kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać, to poszukaj innych blogów , najlepiej o Twojej tematyce i przejrzyj je. Na nich możesz się wzorować. a z czasem wyrobisz sobie własny styl.

Najwazniejsze to zacząć, i nie bac się , nie odkładać tego "na jutro".

pozdro

Zawsze myślałem, że w video blogu się mówi do kamery a nie pisze.

Co do tematu. Konto na Youtube + własna domena + hosting + wordpress . Ew zrób sobie własny odtwarzacz a filmy trzymaj na swoim serwerze ja bym jednak był za opcją filmów na YT - zawsze to większa szansa na to, że ktoś trafi na twój film.
 
Do góry