VIVA POLSKA... 4 fun TV... MTV

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Ostatnio z nudów przez 3 dni oglądałem Vivę, MTV i 4 fun tv.....

Rany dawniej Viva puszczała fajne piosenki... ale teraz??? leci syf i tandeta, promuje się takie beztalencia ze szok, kto to jest np Candy Girl ?? to są wogule piosenki??? Jedyne co mnie tam jeszcze trzyma to "o co kaman" bo nawet ciekawe, ale na 10 piosenek 9 to jakiś syf i tandeta.

Co do 4 fun TV to nawet nawet się starają, muzyka akurat dla wszystkich i fajne kawałki lecą;]

MTV... hmmm dobre mają programy niektóre, ale też wielbią jak i VIVA styl CUKIERKOWY ;/ że aż sie rzygać chce;/

Czy teraz naprawdę nie ma normalnych piosenek tylko syf i kicz bez słów i bez normalnego tekstu....
Wiecznie słyszę tylko Kupichę, Dodę tą nową Candy Girl i inne tego typu "gwiazdy" już LP nie puszczają tak czesto, znacie jakąś normalną stację muzyczną która puszcza coś NORMALNEGO ??

I co sądzicie na temat tych stacji co wypisałem??

Jak było to przepraszam
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
MTV i Viva według mnie są w porządku kanałami, co do forfuntv mam pewne zastrzeżenia, muze puszczają ok, ale niektóre bajki, programy itp są denne (reagge rabbits itp)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Widzisz, dzisiaj jest popyt właśnie na taką "muzykę". Takie stacje puszczają nie to, co jest dobre, tylko to co się sprzedaje, a z doświadczenia wiem, że to co się sprzedaje i jest na topie zazwyczaj jest słabe. Ale po kolei.

4fun TV bardzo lubiłem oglądać na samym początku ich działalności. Wtedy puszczali na prawdę dużo muzyki, która mi odpowiadała, później coraz mniej i mniej, aż w końcu doszło do tego, że nie mam tam czego szukać.
Na MTV podobały mi się jedynie niektóre programy (Rodzina Osbourne'ów czy inne Jackassy). Muzycznie kompletnie mi odpowiadał ten kanał.
Vivy nigdy nie lubiłem, nigdy nie trafiała w moje gusta i pewnie nigdy nie trafi.

Nie wiem czego słuchasz, ale czasami na VH1 puszczają dużo starej, dobrej muzyki.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
4fun tv jeszcze ujdzie, ale przyznam zaśmiecają stacje bajeczkami nie mającymi najmniejszego sensu
Viva to komercha, MTV również
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
4fu.tv było ok na początku, wtedy jak był Szajewski i Piarszywa Trzynastaka...ostro tam jechali po popowej komercji. Stacja była podzielona na godziny, pamietam zawsze o 19 był metal :p

A reszta to szkoda gadać. MTV tylko programy typu MySweet, VIVA polskie tego typu. VH1 ze starociami ujdzie, czasami lubie posłuchać, bo mają fajne listy tematyczne.

Mam jeszcze MTVHD i tam jest o wiele lepiej, mało programów a dużo muzyki, koncertów...duży wybór wszystkiego.
 

tyskie

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Viva ma bardzo skąpy i tandetny repertuar :zdegustowany: :zdegustowany: .
4fun troszeczkę lepiej i właśnie 4fun lubię za te nie mające sensu bajeczki, to w nim jest najlepsze ;p
a MTV nie dzierżę :|
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
polskie MTV jest o kant d..py rozbic zreszta jak reszta przytoczonych stacji. Syf, komera i debilne rytmy. Nawet os.rac sie nie chce bo :cenzura: szkoda. Prezenterki ktore mialy problemy z ukonczeniem podstawowwki ale maja wujka w zarzadzie i sa niebrzydkie.
A program O Co Kaman przytoczony wczesniej jest jednym z najbardziej zenujacych jakie widzialem, koles prowadzacy to cos stara sie byc smieszny ale nie wychodzi to mu strasznie, zreszta wszystkie 3 stacje STARAJA sie byc dobre i chce byc na poziomie zagranicznych ale im k...wa nie wychodzi i nie wyjdzie bo puszczaja chlam, muzyke dla polmozgow ktorej szanujaca sie osoba nie powinna sluchac
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
Dawniej często oglądałam głownie Vivę i 4FunTv.
Później zrobiłam sobie ostrą przerwę.

Tak rok temu plus-minus włączyłam Vivę i już leciał syf...

Jedynymi emitowanymi programami do pooglądania były "O co kaman" i "Rockowanie".
Teraz nawet nie wiem, jak jest z tymi programami, bo znów nie oglądam Vivy.
Skupiam się raczej na swojej własnej muzyce, słucham tego, co lubię, a nie co akurat narzuca mi dana stacja.

Dlatego radia tez nie słucham :p
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Na VH1 jest czasem nawet fajna muzyka, takie 'klasyki' powiedzmy. No i jak lubisz ostrzejsze klimaty to jest Mtv Rock
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
Vive i Mtv oglądałam w latach 90, wtedy jeszcze był onyx.tv i TMT, które bardziej lubiłam. Teraz tylko VH1. W pozostałych denerwują mnie te pieski leszki czy sweet sixteen, muzyka też nie w moim stylu. Jeszcze jest jakieś francuskie MCM, ale to też zeszło na psy : P
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
4fun tv było kiedyś całkiem porządną stacją. Niestety teraz podzieliło los vivy która się totalnie zeszmaciła. Pamiętam jak na vivie leciał jeszcze program hell's kitchen prowadzony przez wita dzikiego ;d Taka godzinka z metalem. Wywiady były, relacje z gigów itp, VH1 jest ok. Nie oglądam zbyt często ale czasem idzie trafić coś fajnego (roxette :D) Polskie mtv to raczej bez komentarza. Tam już w ogole muzyki nie puszczają, tylko jakieś idiotyczne programy dla debili i opóźnionych w rozwoju. Jedynie trzyma poziom mtv2 (brytyjskie mtv) gdzie właściwie wszystko się obraca wokół rockowego grania (mniej lub bardziej alternatywnie). Uff dobrze, że rzadko oglądam telewizje ;d
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie jest tam za dużo komercji. Uwielbiam pasmo kartonów w 4funie;p
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no wlasnie te kartony to jeden z wiekszych debilizmow.... oO
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja jeszcze mam MTV 2 (anglojęzyczne) na której kiedyś leciała alernatywa...indie, trochę metalu itp..teraz lecą "hity" pokroju Metro Station...przestałem to oglądać, bo szkoda oczu.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ja Vivy za często nie oglądam, ale cóż.. generalnie odpowiada mi taka muzyka jaką tam puszczają.
Chociaż... jak czasami włączą własnie Candi Girl, Feela czy jakieś inne techno badziewie to się tego nie da słuchać..;/;/
ale nia mam np. nic przeciwko Ciarze, Eminemowi, Avril Lavigne, JoJo itp.

MTV i 4funTV nie posiadam, ;p
ale oglądam czasem u koleżanek i cóz.. MTV to taka druga Viva...jest nawet wporządku.
Ale te "kartony" na 4funTV są straszne..;/
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Ja najbardziej lubię ze stacji muzycznych VH1, bo puszczają głównie stare piosenki, a te są najlepsze :) . Na MTV niektóre fajne programy, więc też się obejrzy od czasu do czasu. Co do Vivy - masz rację. Powoli schodzi na psy puszczając tandetne pioseneczki, 4fun jest ok według mnie.
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
W zupełności się zgadzam. Coraz częściej puszczane są piosenki gwiazdek jednego sezonu. Kilka razy dziennie puszczają te same 'przeboje'. Vivę czy MTV oglądam tyle co 'skaczę' po kanałach, zobaczyć czy leci coś co lubię. Czyli- prawie nigdy się na nich nie zatrzymuję. Chociaz na MTV najczęściej widuje programy. Jak mi się bardzo nudzi i chce się trochę pośmiać z pustych ludzi to oglądam. Z tych trzech stacji najbardziej lubie właśnie 4fun. Tu lecą trochę lepsze, różne piosenki. Ale zdecydowanie najczęściej słucham piosenek z VH1. Chociaż szczerze, rzadko kiedy słucham muzyki, na kanałach telewizyjnych.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
z nudów włączyłem 4 fun TV... po około 10 sekundach przełączyłem i straciłem wszelką nadzieję... prowadząca została przyjęta chyba dlatego ze tatuś jest szefem lub w zarządzie, wytapetowana panienka, nawet nie za ładna, prowadzi program... porażka.... to już nie jest stacja 4 fun. Widać że boi się mikrofonu, a co mówiła?? nie wiem bo nie rozumiałem jej.
Więc wrzuciłem na vivę.... tam kolejna prezenterka... ok... wygląd jak naćpana lub po całonocnym melanżu... mówi... sorry nie mówi tylko coś bełkocze, ale to zauważyłem już od dawna bo ona jest już dość długo tam prezenterką, sorry ja mam lepszą dykcję chociaż mam wadę "r", mruczy coś pod nosem i pier.. bez sensu że nawet śmiać się z tego nie da. Jak narkoman :bag: czekam aż skończy truć... jest, puszczają piosenkę, zapowiada sie ciekawie teledysk.... co się okazało??? kolejne pedały z włosami układanymi 4 godziny + 3 godziny nakładania pudru i fluidu + solarka... widać chcieli skopiować Westlife itp tyle że jak nie lubię boysbendów, to westlife miało z 2 fajne kawałki, a to co reprezentowała ta grupa... było totalnym gównem o tym jak oni to nie wyrywają lasek, maja super samochody i każda z nimi chce być. Melodia przegłuszała badziewne słowa.. może i lepiej. Boys bendy były fajne 10 lat temu.
Więc pozostało MTV (marna nadzieja ale zawsze) akurat leciał Eminem więc zostawiłem:) uradowany ze nie leci jakieś :cenzura: czekałem na nast piosenkę... czego się doczekałem?? powtórki sweet sixteen wyłączyłem tv i już chyba go nie włączę.

Nie ma nic w TV, ale jest plus.. przynajmniej nie będę gnił w domu:)
 
Do góry