Vitamina B-12

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
witam wszystkich. CZy moze ktos z was wie jak długo(i czy wogóle) witamina b-12 wykrywalna jest w organiźmie? Spotkałem sie z opiniami ze nie jest ona wykrywalna ale wolałbym sie upewnić. Bardzo prosze o pomoc.

Z góry dzieki za wszystkie wypowiedzi
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm... ? Wydaje mi sie że jest bo jak miałam robione niedawno badania krwi to właśnie ztwierdzili zę mam nie dobór takiej witaminki i jeszcze innej... A na właśnie jak można wiedziec to po co Ci to ??? :]
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
teraz bede należał do takiego jednego klubu i bede miał robione badania co jakis czas, niby to tylko witamina ale jest dostepna tylko na recepte wiec chcialem sie dowiedzieć. Szukałem tego w necie i nigdzie nie ma nic na ten temat napisane, wogóle mało jest informacji na temat B-12. Wiec jakby ktos wiedział to byłbym bardzo wdzieczny za pomoc
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
b-12 jest w b complexie wiec nigdy jej nie wykryja.
BTW po co ci to? jezeli nie masz niedoboru to jedyne co mozesz zyskac to hiperwitaminoza...
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
podobno dobra wytrzymałość po tym jest, a teraz to mi sie przyda
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
bzdura ... czlwiek to taka maszyna ze jezeli jest czegos za duzo to to wydala , vit b w nadmiarze nic ci nie da ...
na wytrzymalosc swietna jest ephedra ...
Poza tym strzaly z b sa bolesne...
 

advanti

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
zza siedmiu gór
podobno dobra wytrzymałość po tym jest, a teraz to mi sie przyda

Jeżeli zaczołeś trenować, wytrzymałośc przyjdzie z czasem , bez wspomagania . Wskazana cierpliwość . Jak zaczniesz kombinowac z vitaminkami , może dojść do tego że zaczniesz eksperymenty z dopalaczami , a to uwierz mi źle się skończy wcześniej czy później :(


bzdura ... czlwiek to taka maszyna ze jezeli jest czegos za duzo to to wydala , vit b w nadmiarze nic ci nie da ...
na wytrzymalosc swietna jest ephedra ...
Poza tym strzaly z b sa bolesne...


:cenzura: bolesne nie polecam . Brałem na rwe kulszową naprawde boli <_<


A jak tak bardzo potrzeba ci witamin to jedz owoce :D
 

Attachments

  • LOST.jpg
    LOST.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 118

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
to że boli to nic takiego. Jakos przezyje, grunt zeby działało. A do dopingu narazie sie nie posune z tego względu że specyfik tj. EPO troche kosztuje, a jak narazie moj budzet jest troche ograniczony
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Mysle zeby wziąść ale napewno nie teraz, jak juz to za pare lat, a narazie na sucho i jakies witaminki :p
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
tak z ciekawosci jaka dyscypline trenujesz? EPO czyli erytropoetyna jest dosc droga i jezeli nie jestes pro to ephedra styknie idealnie...
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
trenuje wioslarstwo. Mowisz ze ephedra styknie? Tlko po niej mozna troche stracić na masie a tego wolałbym uniknąć.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
dieta bogata w bialko i odpowiednie dawki, droga do sukcesu;)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Jestem dobra wrozka sportowcow , wiem to i tamto;)
Sam mam za soba jeden beznadziejnie przeprowadzony cykl (za male dawki , balem sie ubocznych skutkow ale juz mi przeszlo i od wrzesnia zaczynam ostra zabawe:D)

Pozdrawiam
 

s3e

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
b12 nie wykryja jesli bedzie jej troszke wiecej w org. niz zazwycaj. wplywa na wytrzymalosc i budowe masy miesniowej ale boli jak cholera. odradzam.
popytaj na:
www.polskifitness.info
 

dushka

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
bzdura ... czlwiek to taka maszyna ze jezeli jest czegos za duzo to to wydala , vit b w nadmiarze nic ci nie da ...
na wytrzymalosc swietna jest ephedra ...
Poza tym strzaly z b sa bolesne...

jeśli wykryję efydrynę może dojsc do dyskwalifikacji a o skutkach przegromadzenia nagłego owej substancji lepiej nie mowić
gorzej niż na kacu
może lucetam ostatnio lekarz dziwnie się na mnie spojrzał i spytał czy na mnie to działa
bo przesądza się że to raczej efekt placebo
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
niedawno przyjołem pierwszego strzała z B-12 i powiem wam ze nie jest tak źle, prawie wogóle nie bolało
 
Do góry