Verba

Status
Zamknięty.

klaudunia13

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Końskich:)
Czy ktoś mógłyby mi przesłać mp3: verba- mogliśmy i ten czas?? Mój e-mail to: klaudunia13@onet.eu z góry dzięki :)
 

Loleńka^^

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
:papa: Witam! Wysłalby mi ktos również Verba - moglismy ? (na adres olcia_dysko@interia.pl) Byłabym bardzo wdzięczna! pozdro :)
 

Himmak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów Wlkp
Witam! To ci wspolczuje jesli sluchasz takiej "muzyki". Mam na dzieje ze na forum nie znajdzies sporej ilosci osob ktore sluchaja Verby. Pozdro
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Witam! To ci wspolczuje jesli sluchasz takiej "muzyki". Mam na dzieje ze na forum nie znajdzies sporej ilosci osob ktore sluchaja Verby. Pozdro
Wypraszam sobie!!! Jak Verby nie lubisz to po cholere tu wchodzisz?! Jak mnie wkurzają te cioty co się naśmiewają że Verba to nie hip hop! BO ONI SAMI POWIEDZIELI ŻE NIE GRAJĄ HIP HOPU TYLKO POP
Jak ty ciężko kapujesz to już nie moja wina!!!!!!
 

Himmak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów Wlkp
Wypraszam sobie!!! Jak Verby nie lubisz to po cholere tu wchodzisz?! Jak mnie wkurzają te cioty co się naśmiewają że Verba to nie hip hop! BO ONI SAMI POWIEDZIELI ŻE NIE GRAJĄ HIP HOPU TYLKO POP
Jak ty ciężko kapujesz to już nie moja wina!!!!!!
Na poczatek znajdz w słowinku co to znaczy "ciota".
Vebry nie lubie. Dla mnie jest to świeconca gwiazda jak ich troje, Mandaryna, Doda i itp. , ktore znikna z areny muzycznej po kilku latach. Choc nie powiem Verba tak sie dlugo utrzymala. Tak naprawde to oni sami nie widza co spiewaja, a moze recytuja. Choc recytacja to to tez nie jest. Pozdrawiam i polecam ambitniejsza muzyka.
 

agusia0406

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tak jak w temacie, tylko nie jestem pewna czy to śpiewa Verba.
Mój email to agusia0406@wp.pl. Zgóry thx.
 

spinka

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
ja też bym poprosiła o linka jeśli można:] z góry dziękuje. hajagnes@poczta.onet.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry