Vavamuffin

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Zawartość albumu Inadibusu:

01. Intro by Hornsman Coyote
02. Vavamuffin On The Road (feat. Rastuch)
03. Oriento
04. Supamolly
05. Equal Rights
06. Hooligan Rootz
07. Recharge (feat. Liiza)
08. Poland Story
09. Amazonian Recall
10. Rub Rumor
11. Natasha From Rush'yah
12. Prawda Policyjna
13. Baaba (feat. Yellow Horns)
14. Poor People (feat. Daddy Freddy)
15. Dabuday
16. Outro by Hornsman Coyote

Premiera: 23 X
za dwa dni!
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Za dwa dni- po dwóch dniach od premiery powiem: PUYTA TRZYMA POZIOM- niestety dla mnie nic więcej.
Nieco zmeinili kierunek- o ile Vabang był w całości wesoły, radosny.... o tyle ta puyta jest cięższa w strawieniu. Niekoniecznie taka radosna.
Słucha się przyjemnie, ale myślałem że będzie to rewelacja- singiel znakomity. A tak nie jest. In my opinion.
Zbyt dużo raga, zbyt mało muffin : ) (ale pierniczę)

Chyba że jest jak wino- już nieraz tak miałem że puyta nabierała smaku z czasem.

Chociaż tak myślę, że utrzymać poziom Vabangu- to baaardzo trudne : )
Tak więc jedno powiem- puyta potwierdza klasą Vavamuffin, ale nie pokazuje pełni ich możliwości.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Wkońcu się doczekałem :D
Moi faworyci to:
- Hooligan Rootz
- Poland story
- Rub rumor
- Natasha from Rush'ya
- Prawda policyjna
- Baaba
- Poor people
- Dabuday
Reszta kawałków też bardzo fajna, nawet mi nie przeszkadza, że niektóre kawałki nie są po polsku :p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
zgadzam sie z calamrunem ;)
Mimo ze plyta jest dobra, nie zachwyca.
Co nie znaczy, ze nie bede jej sluchal :)
 

Grzesiek.tzw

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Zgadzam się z przedmówcą i Calamrunem ;) Jakoś ich pierwsza płyta miała to coś, że po pierwszym przesłuchaniu szło się ulicą i nuciło bez końca :D
A tutaj czegoś brak... Ale również mam nadzieję, że z każdym kolejnym przesłuchaniem będzie podobać mi się coraz bardziej :p

//Edit

Cofam wszystko co wcześniej powiedziałem :D Płytka po kilku razach naprawdę wymiata :p Ale jak to mówią nic nie podoba się po pierwszym razie ;)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
UWAGA UWAGA!!!! Maly offtop, ale warty uwagi. W koncu doczekalismy sie wydania DVD trzech koncertow z przystanku Woodstock: Jakie to koncerty?!!!
- Habakuk
-Vavamuffin
- Indios Bravos

Juz powoli szukajcie plyt w najlepszych sklepach pytu Empik lub zapraszam do sklepiku Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy!!!

Bo w koncu reggae to muzyka wolnosci i milosci, ktorza w okresie swiat zabrzmi lepiej niz kolendy! ;)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Ja baardzo lubiee :))
z ostatniej plyty bardzo podeszly mii : prawda policyjna, equal rights, hooligan rootz :))
aa z wczesniejszej uwielbiaam : i give you one lovee.. :)
 
K

Kulka83

Guest
Vavamuffin są świetni, niestety na ostatnim koncercie byłam w maju na juvenaliach...aaaa to prawie rok temu....ciekawe czy w tym roku też będą grać????
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
W ogole uwielbiam ich płyty ;) nowa jest nawet fajna, niektóre kawałki typu 'dabuday' wpadają w ucho i nie chcą wyjść! a głosss Pablopavooo..... mhmm poezja
 

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
Są genialni i niezastąpieni, tak pozytywni, że wooow.

(to najgłupszy post mojego życia)
 

Dezerter 38

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
421
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
Według mnie są w pierwszej trójce polskiego reggae i pisze to ktoś, kto wcale nie słucha danceholu(czy jak tam :p ), raga, - tylko reggae.
Cenie ich za przekaz!, autentyczność, różnorodność.
ostatnia płyta dobra - nawet bardzo.
Na koncercie jeszcze ich nie trafiłem, ale w tym sezonie zamierzam to naprawić!
 

Milla

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Juwenalia bez Vavamuffin się nie liczą. Kapitalni, dwa lata z rzędu dali najlepszy koncert dnia:) Ciekawe, co będzie w maju za rok. Ale nie myślmy o tym tak intensywnie. juwenalia=> sesja eee. Jeszcze są wakacje:)
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Vava trzyma poziom :> Ostatnio po podkarpackim jeździli myhym super lepiej niż na płytce :>
Tyle że Pablo godzinne spóźnienie, cóż zrobić :)
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Rok temu w wakacje byłem na ich koncercie w Gdańsku na placu zebrań ludowych. Miałem nadzieję, że zaśpiewają Bless oraz Jah jest prezydentem i zaśpiewali ale była jazda!!!! Kocham ich. Nawet powędrowałem na rękach tłumu :)
 

margaryna1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dobre pytanie :)
zdecydowanie lubię, moim zdaniem taka właśnie powinna być muzyka reggae !
Bardzo pozytywny zespół jak dla mnie, osttanio miałam okazję słyszeć ich na Wiankach w Krakowie, gdzie moim zdaniem z polskich zespółów zaprezentowali sie najlepiej, mieli przede wszystkim kontakt z publicznością,a na żywo wypadają nawet lepiej niż na płytach, a to duży sukces :)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Wielki szacunek i big up'y dla nich.
Nikt jak oni nie potrafią rozruszać publiki na koncertach. Bardzo dobra muzyka i świetne nawijki.
 
Do góry