Używane maszyny stolarskie, allegro i gdzieś pozytym?

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Heyka,
Jakiś czas temu zalożyłam temat o prezencie tacie w postacji obrabiarki stolarskiej, która miała być niespodzianką..pomysł spalił oczywiscie na panewce, bo nie w bedąc ekspertem w tym temacie, trudno się na coś zdecydować. W każdym razie skończylo sie tak, że tata sam sobie ma kupić, tylko problem polega na tym, że nowe urzadzenia są bardzo drogie i nie wiem czy jest sens kupowania. Dlatego szukam po necie jakiś dobrych sklepów z używanym sprzetem, poza allegro, tam już patrzyłam i wole być ostrożna, znacie jakieś inne pewne sklepy?badz dystrybutorów?
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
gazeta "Kurier drzewny" tam masz używane także
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
kurier drzewny? Pierwsze słyszę, a gdzie dostanie się taką gazetę? Ja ostatnio słyszałam o tym targach w Poznaniu, gdzie są prezentowane różne maszyny, napewno też używane. A patrzałać w googlu?
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Dzieki za wzkazówke, gdzieś mi sie sie to już obiło o uszy, poszukam w sieci wiecej info :) tylko mi chodzi o taki troche lepszy sprzet typu hammer, też coś takiego mają?chodzi mi po glowie to allegro albo ebay choc troche się obawiam ale może niepotrzebnie, wkoncu niezależnie gdzie sie kupuje zawsze ma sie gwarancje nie?
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Profesjonalne, renomowanych firm -używane, a także nowe obrabiarki do drewna
mozna dostać w Penny-Dobroszyce.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
ninablue napisał:
Profesjonalne, renomowanych firm -używane, a także nowe obrabiarki do drewna
mozna dostać w Penny-Dobroszyce.
Dobroszyce? hmm, gdzie to jest dokladnie? w sumie jest bylam u feldera zeby zorientowac ale moze akurat, dzieki :)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Ladyinblack napisał:
Profesjonalne, renomowanych firm -używane, a także nowe obrabiarki do drewna
mozna dostać w Penny-Dobroszyce.
Dobroszyce? hmm, gdzie to jest dokladnie? w sumie jest bylam u feldera zeby zorientowac ale moze akurat, dzieki :)



Dobroszyce leżą w Polsce, o ile się nie mylę na śląsku, a więc i tak niedaleko feldera. Chyba że nie masz na myśli tego w żorach? :) POzdrawiam.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
katjak napisał:
Profesjonalne, renomowanych firm -używane, a także nowe obrabiarki do drewna
mozna dostać w Penny-Dobroszyce.
Dobroszyce? hmm, gdzie to jest dokladnie? w sumie jest bylam u feldera zeby zorientowac ale moze akurat, dzieki :)



Dobroszyce leżą w Polsce, o ile się nie mylę na śląsku, a więc i tak niedaleko feldera. Chyba że nie masz na myśli tego w żorach? :) POzdrawiam.



Nie wiem, dlatego pytam.. wygląda na to że Slask to zaglebie stolarskie :)
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem sprzedaż takich narzędzi przez internet ma największy sens,ponieważ docierasz do największej grupy potencjalnych odbiorców po przez portale aukcyjne czy fora społecznościowe.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Nie tylko Sląsk jest "zagłębiem stolarskim" , bo jak wiesz Sląsk jest ale Zagłębiem węglowym. A stolarzy można spotkać w każdym mieście,nie tylko na Sląsku.A tak prawdę powiedziawszy na portalach Internetowych można się ewentualnie zorientować ile,co kosztuje i gdzie najlepiej jest kupić taką używaną stolarską maszynę,ale nie masz gwarancji, że to będzie to z czego Twój tato będzie zadowolony.Ale sama idea godna podziwu. ;)
 
Do góry