Uzależniona od.. niezdrowego jedzenia :( :D

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Przyznam, że nie odżywiam się zbyt zdrowo; kocham chipsy (mówię na nie czipsiaki :D ) i czekoladę i w ogóle niezdrowe jedzenie, przez to jestem ospała i taka bez życia czasami :/ Nie tyję od tego w ogóle :/ to też dla mnie zagadka xD Wszyscy się wkurzają, że mogę tyle zjeść a nie tyje xD

Ale chciałabym sie lepiej poczuć i zmienić tę ,,dietę'' :/ Czasami mam takie postanowienia i wytrzymuję.. dwa dni? :/ Albo mówie: od jutra! i d*pa :/

Nie mam kompletnie siłę woli? Można to jakoś przećwiczyć?

(dodam, że za bardzo nie wiedziałam, w którym temacie to wpisać, ale tu dużo osób zagląda no i do pielęgnacji ciała, żeby go tak nie truć można podpiąć, żebyście się nie czepiali jakby co :D )
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
mam to samo :) uwielbiam chipsy... czekolade, batony... wypady ze znajomymi na miasto na: pizze, kebaby, cheesburgery, zapiekanki :D
Nie jestem gruba.... i czasami zdarzy mi sie przytyc w zimie :) I podziwiam dziewczyny, ktore odzywiaja sie zdrowo :) salatki, razowe pieczywo... nie mam silnej woli i czasami musze sobie strzelic na smaka: VIFONA :D czyli zupke chinska;)
 

filifionka

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Nie znam nikogo, kto odżywiałby się tylko i wyłącznie zdrowo i nie pozwalał sobie czasem na chwilę słabości w postaci czekolady czy chipsów. Ja jeszcze niedawno jadłam czekoladę codziennie, teraz nadal lubię, ale nie jem tak często. Dobrym sposobem jest łączenie tych niedobrych rzeczy ze zdrowymi. Ja nie odżywiam się jakoś mega zdrowo, ale jem dużo owoców i warzyw (bardzo lubię), zamiast do Macdonalda na coś szybkiego robię sobie w domu pyszne zapiekanki, czasem rezygnuję z chipsów, ale naprawdę bez przesady. Włączcie w swoje życie soki owocowe, kolorowe warzywa i owoce, a świat będzie także bardziej kolorowy - nie będziecie ospałe i zmęczone. To przede wszytskim dlatego warto trochę zmienić dietę.
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Niestety, mam ten sam problem... Codziennie chipsy, czekolada, a podczas roku akademickiego fast foody to mój obiad :/
Mam niedowagę, figura wciąż taka sama... Ale niezdrowe jedzenie odbija się na stanie mojej cery :/
Dobrze, że jest lato, to mozna wprowadzić do "diety" owoce i warzywa.

Tez nie mam silnej woli <_<
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
A po moim wyglądzie w ogóe nie wygląda, że jem tak śmieciowo :/ Jak sie spotkam z chłopakiem to jedno z naszych ulubionych zajęć: LOST + chipsiaki :D mmm xD

No ale ja jem nawet jak głodna nie jestem.. :( ooohh VIFON <3 :D
 
Do góry