Uzależniona od Autoagresji...

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
Irytuje mnie takie podejście jak prezentujesz. Dziewczyna ma problem i nie umie sobie z nim poradzic, a ty jedyne co umiesz powiedziec to to że nik jej nie będzie chciał. Gówno prawda
No i co tak spinasz zwieracze ? Każdy ma jakiś problem, jakoś sobie trzeba radzić.

Ale prubowałaś z nimi współpracowac ? Bo jeżeli nie chcesz z nimi pracowac to leczenie nie będzie skuteczne.
.
Nad ortem popracuj.
 

Jenny48

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
No i co tak spinasz zwieracze ? Każdy ma jakiś problem, jakoś sobie trzeba radzić.


.
Nad ortem popracuj.
Fakt, każdy ma problemy. Ale skoro dziewczyna decyduje się na szukanie pomocy w internecie i ma problemy z kontrolowaniem swoich emocji to naprawdę jedyne czego jej potrzeba to twoje głupie żarciki. Chciałbyś żeby ktoś z ciebie żartował w momencie gdy szukasz pomocy bo już sam nie wiesz co masz robić ? Bo ja nie.

A co do błędów to radzę poczytać coś o dysleksji.
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
Osoby niepracujące nad dysleksją robią więcej błędów ode mnie. I jeżeli nie masz o tym najmniejszego pojęcia to nie wypowiadaj się na ten temat.

Taa, zawsze jest jakieś wytłumaczenie, pewnie nawet autokorekta w przeglądarce nie pomaga ? :lol:
 

Jenny48

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Taa, zawsze jest jakieś wytłumaczenie, pewnie nawet autokorekta w przeglądarce nie pomaga ? :lol:
Kolego zastanawiam się czy taką radość ci sprawia czepianie się o to że nie zwróciłam uwagi na błędy skupiając się na głównym problemie koleżanki. Więc odpuść sobie, ok ?
 

jusia621

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
pomorze
Osoby niepracujące nad dysleksją robią więcej błędów ode mnie. I jeżeli nie masz o tym najmniejszego pojęcia to nie wypowiadaj się na ten temat.
mój syn także ma dysleksję i jakoś nie uważam aby był to temat do żartów,dzieciak bynajmniej nie należy do leni tumanów czy nieuków średnia ocen w szóstej klasie 5,1,czyli ogólnie dobry uczeń,i co synonim słowa lenistwo?tak łatwo włozyć kogoś do jednego worka z bandą innych osób które niechlubnie zsłużyły sobie na miano cytuje lenia.

kobietko trzymam kciuki za Ciebie,pamiętaj nigdy nie jest tak żle,zeby nie było wyjścia z sytuacji.
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
mój syn także ma dysleksję i jakoś nie uważam aby był to temat do żartów,dzieciak bynajmniej nie należy do leni tumanów czy nieuków średnia ocen w szóstej klasie 5,1,czyli ogólnie dobry uczeń,i co synonim słowa lenistwo?tak łatwo włozyć kogoś do jednego worka z bandą innych osób które niechlubnie zsłużyły sobie na miano cytuje lenia.

kobietko trzymam kciuki za Ciebie,pamiętaj nigdy nie jest tak żle,zeby nie było wyjścia z sytuacji.

Czyli wychodzi na to, że dyslektycy mają uszkodzony mózg, skoro za cholerę nie potrafią nauczyć się ortografii :lol:
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Już wcześniej z pewnoscią o tym pisali. Jesteś świadoma problemów, ale widać, że nie chcesz nic z tym zrobić. To tak jak ja bym siedziała z raną z której mocno krawawie przed kompem i pisała o tym, a tak naprawde nie chce mi sie po prostu ruszyć i tego opatrzeć tylko czekam aż ktoś przyjdzie i to zrobi. Musisz przede wszystkim chcieć i mieć cierpliwość, a reszta przyjdzie z czasem.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
EMONOVIKA

Już mówiłem ci o tym problemie
Ale widzę ze jesteś typem samotnika
I szukasz rozmowy
Ale nie sądzę żeby u ciebie tak kiepsko było
Pochodzisz z zamożnej rodziny
I rodzice cię nie rozumieją
Moja rada kształt siebie i olewaj wszystko
Co do cięcia już ci wcześniej mówiłem
Rzuć chłopaka
 
Do góry