Uwodzenie- nie forumowy punkt widzenia

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Zresztą... najlepsze laski są tylko dla naturali, natomiast resztki z pańskiego stołu trafiają właśnie do PUA :D Wystarczy spojrzeć jakie laski mają Ci trenerzy (99% to pasztety), przy czym skrajnym przykładem jest Adept (taki łysy brzydki koleś z WL), który do dziś spotyka się z hookersami :) Na forach i szkoleniach opowiada zmyślone bajki o swoich "akcjach" :) Jest też nie mała grupa, która jest sama ze swoją ręką w gaciach... oczywiście twierdzą, że nie muszą, bo mają harem... niestety zapominają dodać, że ten ich "harem" znajduje się najczęściej pod czerwoną latarnią.

J.B


Jest PUA i jest PUA tak samo jak jest nauczyciel i nauczyciel oraz student i student. Nie każdy jest taki sam, a jeden może być lepszy od drugiego. Niepotrzebnie generalizujesz.

Poza tym co znaczy że najlepsze laski są dla naturali a resztki trafiają do PUA? ktoś kto czytał coś o PUA nie zachowuje się naturalnie?
Przedstawię jeden cytat który de facto niczym mnie nie zaskoczył ale potwierdził Wasze błędne myślenie:

"Zaskakujące, że faceci po dziś dzień szukają zawsze działających tematów, kiedy w gruncie rzeczy za każdym razem i tak całość musisz dostosować do sytuacji w której się znajdujesz"

Wydaje mi się czy koleś mówi o tym aby odejść od schematów i być naturalnym? Nie piszcie do cholery że PUA to schematy działania i sztuczność skoro nie wiecie czym jest PUA.

Co tobie do tego czy ktoś woli pasztety czy anorektyczki? To są gusta, nie mówię ci że nie możesz rżnąć laskę 40kg przy 175 cm wzrostu albo 80kg przy 165 cm. Poddajesz się stereotypom że takie są dobre a inne są złe. Poza tym wartość jaką się reprezentuje nie zależy od wagi ciała ale od charakteru. Po czym ty właściwie oceniasz? nawet nie po tym czy jest ładna czy brzydka ale po tym ile waży.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
autorze tematu masz przestawione w lebie

cos tam kumasz, nasluchales sie jakis incebyli, poczytales i nagle ameryke odkryles?

to co uznajesz za wielkie pua to ja to widze tak tylko

" wez sie :cenzura: do roboty, znajdz pasje, jakis cel w zyciu i zagaduj kobiety jak nie wyjdzie to nie zalamuj sie"

chodzi glownie o to zeby sobie nie robic mlynu w glowie tylko na luzie podesc zagadac, poprosic o numer i postarac sie rozwinoc dalej znajomosc jesli sie nie uda trudno szukasz nastepnej.

a jak bedziesz sie pitolic przy tym, bedziesz sie czul ze rece ci sie trzesa i nie analizujesz kazde slowo i szyk, denerwujesz sie to sie nie uda.

kobiety nie chca byc tym zeby facet sie przy nich zle czuj, one chca zeby bylo normalnie czyli

podesc-zagadac-numer lub inna forma komunikacji- dac do zrozumienia ze nie jestes ciota i masz jaja- spotykanie sie i rozwiniecie znajomosci dalej

podryw tak naprawde nie pokazuje jak mamy kobiety traktowac w zwiazku bo to od kazdego czlowieka zalezy i jego cech ale pokazuje jak mamy to robic jak to mialo wygladac

wystarczy obserwowac ludzi

to co cie nie zabije to cie zmocni i nie wiem po cholere :cenzura: o tym pua kiedys mi ktos podrzucil mi temat o tym pua i wierz mi ze nic ciekawego ani nowego nie dowiedzialem

bo jak facet jest normalny nie ciota:
1- nie bedzie skakal przy babie bedzie mial swoja godnosc
2- bedzie ja tak traktowac jak ona go traktuje
3- nie bedzie myslal czy kobieta na niego leci tylko podejdzie i sam sprawdzi czy uda mu sie ja poznac
4- nie bedzie na kazde jej skinienie i ma swoje zycie i jak widzi ze kobieta zle go traktuje to probuje z nia porozmiawiac a jak to nie daje rezultatu to odchodzi

i w sumie nic takiego niezwyklego nie pisze to kazdy widzi i jak ma rozum to jest swiadom tego.

i do szczescia nie jest mi zadne pua to raz

i kazdemu podoba sie co innego dlatego to jest fajne ze jedni wola brunetki inni blondynki inni zas rude

glupi przyklad ale daje to sie tak to odzwierciedlic ;-)

i :cenzura:e cale pua i cale jej nazewnictwo i sposoby zycia i zyje i na kobiety nie narzekam
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
nie rozumiem....

piszesz to samo co ja wyczytałem w tym PUA, identyczne zachowania, identyczne sytuacje, tak robić a tak nie robić. A jednak to co piszesz jest dobre a PUA mimo że identyczne treścią nie jest dobre? Krytykujesz mnie za to że PUA to PUA? Bo chyba nie za to czym jest PUA skoro jest dokładnie tym co piszesz odnośnie podejścia, etc.
 
T

ThePlayer

Guest
Co prawda nie do mnie, ale chętnie się wypowiem:

Jest PUA i jest PUA tak samo jak jest nauczyciel i nauczyciel oraz student i student. Nie każdy jest taki sam, a jeden może być lepszy od drugiego. Niepotrzebnie generalizujesz.

PUA to jest jedno i to samo, nie ma lepszych i gorszych. Jeśli jest inaczej, powiedz nam po czym poznać tego lepszego. Chętnie się dowiem :)

Poza tym co znaczy że najlepsze laski są dla naturali a resztki trafiają do PUA? ktoś kto czytał coś o PUA nie zachowuje się naturalnie?

Nie znasz definicji naturala, w skrócie: natural to osoba, która nic nie wie o laskach z książek (wszystko co o nich wie, wie ze swojego doświadczenia), nie stosuje rutyn/patternów, a mimo to ma całe tabuny lasek. Ma ponieważ, posiada pewne cechy tj. pewność siebie + dobry wygląd. Do tego brak sztuczności czy zdenerwowania. Laski same do niego przychodzą. PUAcz to osoba, która była/jest nieśmiała, niepotrafiąca radzić sobie ze stresem, z laskami, nic o nich nie wie, nie umie wyciągać wniosków, boi się ryzykować, próbować, ma niską samoocenę, co nie rzadko wiąże się ze słabym wyglądem.

Przedstawię jeden cytat który de facto niczym mnie nie zaskoczył ale potwierdził Wasze błędne myślenie:
"Zaskakujące, że faceci po dziś dzień szukają zawsze działających tematów, kiedy w gruncie rzeczy za każdym razem i tak całość musisz dostosować do sytuacji w której się znajdujesz"
Wydaje mi się czy koleś mówi o tym aby odejść od schematów i być naturalnym?
Nie piszcie do cholery że PUA to schematy działania i sztuczność skoro nie wiecie czym jest PUA.

Ów cytat nie potwierdza błędnego myślenia, co najwyżej Twoje niezrozumienie. PUA z zasady jest "sztuczne i nienaturalne". Idea, która stoi za PU jest prosta, opisać naturala i spróbować "przenieść" go na każdego, który ma problemy z laskami :) To tak najogólniej. Początkowo ruch ten przybrał nieco tajemną formę, pisano książki o NLP/uwodzeniu, powstawały e-booki i kółka wzajemnej adoracji nieśmiałków, którzy spędzali długie wieczory na studiowaniu w/w książek. Z czasem zrobił się z tego duży biznes, DVD, książki, seminaria, bootcampy itp. PUA musi być sztuczne, po to żeby osoba nieśmiała mogła się nauczyć "obchodzić z laskami", do tego potrzeba schematów, rutyn, tekstów, dzięki którym nabierze pewności, będzie miał także wyuczony tekst gdy nagle ze zdenerwowania się zgubi. Oczywiście na dłuższą metę ideą jest staniem się "naturalem" w wyniku przyjęcia wyuczonych postaw. Praktyka jednak pokazuje, że niestety natural z dobrym lookiem, będzie zawsze o kilka kroków dalej niż PUAcz. I bardzo fajnie to obrazuje serial The Pickup Artist (mimo, iż nieco zmanipulowany), kto miał predyspozycje i dobry wygląd zachodził daleko (i z w miarę fajnymi laskami), reszta nie dawała rady - zmieniło się opakowanie, ale stara mentalność i frajerstwo pozostało.

Co tobie do tego czy ktoś woli pasztety czy anorektyczki? To są gusta, nie mówię ci że nie możesz rżnąć laskę 40kg przy 175 cm wzrostu albo 80kg przy 165 cm. Poddajesz się stereotypom że takie są dobre a inne są złe. Poza tym wartość jaką się reprezentuje nie zależy od wagi ciała ale od charakteru. Po czym ty właściwie oceniasz? nawet nie po tym czy jest ładna czy brzydka ale po tym ile waży.

Chyba znowu nie zrozumiałeś :] Pasztet to określenie brzydkiej laski i nie jest ono przeciwieństwem anorektyczki. Anorektyczka to też pasztet.

P.
 

lonerpl

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
jak dla mnie to nie ma podrywu idealnego, ci wszyscy guru od uwodzenia którzy twierdzą że mogą uwieść każdą kobietę to jest smiechu warte, można powiedzieć, że oni jedynie mają sporo większe prawdopodobieństwo sukcesu, ale pewności nigdy nie mają i nie będą mieć
 
D

dave123

Guest
akurat większość guru wcale nie twierdzi , że może uwieść każdą kobietę , tylko że oni mają tak rozwinięte umiejętności z kobietami , że potrafią uwieść większą liczbe kobiet niż przeciętny facet oraz zrobić to tzw. szybciej , czyli normalny facet będzie miał seks po miesiącu a taki uwodziciel np. po tygodniu
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Można się wszystkiego nauczyć.

Sama proponuję spróbować sobie kiedyś perfum z feromonami ponieważ ładny zapach ma bardzo duże znaczenie w kontaktach międzyludzkich. Sama przetestowałam kilka rodzajów ale najbardziej przypadły mi do gustu te:
http://www.forumowisko.pl/topic/218872-jakie-feromony-polecacie/
Fajny zapach, mocno się trzyma no i spełnia swoją rolę.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Pua to sciema na zarobienie pieniedzy , dave wiesz czym sie rozni niedoswiadczony facet od doswiadczonego , ze ten drugi nie spina sie jak zul za 2 zl i przedewszystkich chodzi Mu o to zeby sie dobrze bawic i wie tez ze seks jest i tak naprawde wisienka na torcie. Ja potrafie doprowadzic do seksu po 10 min znajomosci z nowa osoba. Tylko trzeba sobie zadac pytanie co z tego bedziecie miec, bo seks w dzisiejszych czasach jest ogolnodostepny i jest to zaden problem. Warto sie zastanowic 3 razy zanim sie z kims pojdzie do lozka.
 
D

dave123

Guest
pluto18 napisał:
Pua to sciema na zarobienie pieniedzy , dave wiesz czym sie rozni niedoswiadczony facet od doswiadczonego , ze ten drugi nie spina sie jak zul za 2 zl i przedewszystkich chodzi Mu o to zeby sie dobrze bawic i wie tez ze seks jest i tak naprawde wisienka na torcie. Ja potrafie doprowadzic do seksu po 10 min znajomosci z nowa osoba. Tylko trzeba sobie zadac pytanie co z tego bedziecie miec, bo seks w dzisiejszych czasach jest ogolnodostepny i jest to zaden problem. Warto sie zastanowic 3 razy zanim sie z kims pojdzie do lozka.
Niby seks jest ogólno dostępny , ale spotka się dość sporo osób ,które narzekają na np. brak seksu , kobiet itp. , więc nie do końca się z tobą zgodzę, druga kwestia w obecnych czasach seks jest jednak tematem tabu , jest często ogólne programowanie , że seks jest zły , że gadanie z kobietami o seksie jest nie stosowne , że faceci myślą o seksie a kobiety szukają tylko miłości , a to są totalne bzdury...

Czytałem dość sporo poradników nagrań wideo , zazwyczaj ściągniętych z chomika , jakaś wymiana za inny materiał , wiec nie musiałem nic płacić... i całkiem sporo się z tych materiałów można nauczyć , nie umiałem np. z dziewczynami w ogóle flirtować , albo sprowadzać relacji na tory seksualne , więc zazwyczaj zostawałem kolegą... , bez wiedzy z PUA to bym był w "czarnej d*pie" , Miałem kumpla co np. był zielony w tej tematyce i męczył się z poderwaniem jakiejś tam dziewczyny chyba z rok , a ta dziewczyna spotkała jakiegoś innego gościa i chyba po tygodniu czy dwóch już byli razem , więc wiedza się z tego przydaje...

I zauważyłem , że jak nie idzie się z dziewczyną w kierunki seksu to zazwyczaj się zostaje kolega jedynie danej dziewczyny , dlatego tak bombarduje z tym prowadzeniem relacji z dziewczyna w stronę seksu... , obojętnie czy szuka się dziewczyny na stałe czy kochanki

KOlejna kwestia miałem blokady w mózgu to były bardziej problemy psychologiczne typu fobia społeczna miałem bardzo negatywne myśli brak pewności siebie , użyłem poradnika o pewności siebie (od gościa który prowadzi szkolenia i pisze poradniki o pua) słuchałem nagrań hipnotycznych i zupełnie mi się poprawił stan psychiczny... , owszem jak będę zagadywał do dziewczyn w lato będe musiał się trochę rozruszać , trochę popróbować bo wiadomo praktyka najwięcej daje , ale jeżeli ktoś ma problemy z psychika , albo nie umie podrywać dziewczyn typu sposób gadania to uważam , że tematyka PUA jest przydatna , ale trzeba uważać by nie czytać jakiś gówien czasem zdarzają się na forach jacyś nazwe to teoretycy , którzy gadają głupoty...

Poza tym w szkołach nie uczą takich rzeczy i jak ktoś jest mało ogarnięty w temacie to ciężko mu cokolwiek ruszyć... , w szkołach nie uczą jak działa ludzka psychika , jak myślą kobiety a jak faceci , jak flirtować z kobietami , jak prowadzić z nimi relacje , seks jest na ogół tematem tabu... , a ta tematyka dość szczegółowo to opisuje...

"dave wiesz czym sie rozni niedoswiadczony facet od doswiadczonego , ze ten drugi nie spina sie jak zul za 2 zl" - ten nie doświadczony się tak spina ponieważ brakuje mu pewności siebie , takiej samooceny, myśli , że kobiety to jakieś centrum świata i najważniejsza rzecz w życiu... , za bardzo bierze wszystko na poważnie...
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Ty mowisz o Polsce zapewne , zaa granica jest zupelnie inaczej, kobiety sa bardzo otwarte tutaj gdzie mieszkam. Polska to zawofany kraj dlatego emigrowalem miedzy innymi. Ja z kolezankami normalnie gadam o sprawach lozkowych.
 
D

dave123

Guest
No widzisz ja niestety żyje w polsce i musze sobie radzić w tych warunkach...

Ja to czasem mawiam że polska to ciemnogród hehe

Nawet tutaj na forum jak dawałem rady czasem stricte , gdzie pisałem , że np szukam dziewczyny otwartej seksualnie w temacie portale randkowe to często były opinie w stylu , że ja myśle tylko kutasem , albo jak komuś doradzałem by bardziej seksualnie działał to czasem jakieś laski czepiały się w stylu , że namawiam kogoś do złego , że autor ma tylko rozkochać koleżankę a nie prowadzić do seksu co jest absurdem , bo jak chce się rozkochać koleżankę to trzeba prowadzić w stronę seksu , by ta dziewczyna myślała o danym facecie jako potencjalnym partnerze seksualnym...
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Ja w ogole nie slucham kobiet , niech sobie gadaja co chca . Kobiety nie mysla logicznie , mysla emocjonalnie. Oczywiscie ze jest absurdem , nie sluchaj w ogole ludzi tylko mysl swoja glowa w zyciu. Bierz sie ostro za dzialanie i tu nie trzeba duzo gadac tylko dobierac sie do majtek jak najszybciej. Nie sluchaj ludzi chyba ze rodzicow czy bliskich oni chca dla ciebie jak najlepiej.powodzenia
 
H

halifaxx

Guest
Kaja Metrowska napisał:
Można się wszystkiego nauczyć.

Sama proponuję spróbować sobie kiedyś perfum z feromonami ponieważ ładny zapach ma bardzo duże znaczenie w kontaktach międzyludzkich. Sama przetestowałam kilka rodzajów ale najbardziej przypadły mi do gustu...

Z tymi feromonami to rzeczywiście jest coś na rzeczy. Dwa moje ulubione zapachy to love desire i pheromone essence. Ten drugi to taki koncentrat. Można go używać jako podkład do innych zapachów (np ja używam go z czarnym str8).

Przez to ten ostatni utrzymuje się jakby dłużej, jest też intensywniejszy. I nie jest to zapach który drażni, raczej przykuwa uwagę.

Później wrzucę fotkę, bo teraz śpieszę się trochę do pracy :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
W sumie coś w tym musi być. Sama ju z dawno się złapałam na tym,że zwracam duża uwagę na to jak ktoś pachnie.Szczególnie płci męskiej. Czy Wy również tak macie?

Ciekawi mnie czy wielu mężczyzn również używa feromonów. Widziałam opinie Love & Desire na ceneo to ma ich sporo. W sumie wiele osób musiało zdecydować się na kupno ( przynajmniej tak z tego wynika).
 
I

Infiner

Guest
No ja akurat zwracam bardzo dużą uwagę na to jak dziewczyna pachnie to pewnie dziewczyny również :p

Love & Desire nie używałem. Czytałem,że maja bardzo dobre opinie ale stosowałem te:
http://www.ceneo.pl/1422187

Pheromone essence. Trochę inne ponieważ jest to bezzapachowa esencja. Nakładasz ją małym aplikatorem no i możesz ją potem przykryc Twoim innym ulubionym zapachem. Naprawdę działa na inne osoby. Wydaje mi sie,ze rzeczywiście zawiera związki, które naśladują prawdziwe ludzkie feromony.
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Ciekawe bo feromony ludzkie - w zasadzie nie wiadomo czy istnieją, ale jeśli już zawarte są np w pocie i oddechu mężczyzny czy to ma związek z perfumami?
 
I

Infiner

Guest
Lampart napisał:
Ciekawe bo feromony ludzkie - w zasadzie nie wiadomo czy istnieją, ale jeśli już zawarte są np w pocie i oddechu mężczyzny czy to ma związek z perfumami?
Są. Ludzie już odkryli te związki. Feromony zawierają w sobie chemiczne odpowiedniki tych związków. Ludzki nos reaguje tak samo na te jak i na te. Wiadomo, że nie na każdą osobę będzie to działało tak samo ale większość odczuwa ten zapach.

Większośc feromonów ma taką piżmowa nutę. Bardzo przyjemną
 
L

Lesandra

Guest
Ja jakiś czas temu przetestowałam feromony. Z tym,że Love & Desire i osobiście jestem bardzo zadowolona :) Po pierwsze sam zapach bardzo mi się podoba . I dość mocno się trzyma. Nie spodziewałabym się tego ponieważ nie były takie drogie.
Po drugie autentycznie podoba się płci przeciwnej co zauważyłam na przykład w pracy. Pracuję w biurze obsługi klienta i kiedy pachniesz ładnie to inni zwracają na Ciebie uwagę i są bardziej chętni ulec Twoim prośbom. Perfumy z feromonami zwiększaja to wrażenie.
 
D

dave123

Guest
Dzisiaj zrobiłem moje pierwsze zagadanoe directowe czyli bezposrednie typu komplement i gadka że chciałem się z tobą poznać i do tego pytanie o cos i się już praktycznoe przełamałem , ogółem dostałem dwie zlewki , ale to nie ma znaczenia , bo jutro próbuje dalej.. , reakcja dziewczyn zdziwienie , ale ogółem pozytywnie , trochę skopałem rozmowe bo ze stresu noe wiedziałem co powiedzieć.....
dzisiaj znowu zgadałem do kolejnych 3-ch dziewczyn ;)
 
D

dave123

Guest
Bilans mi już podskoczył do 50 zagadanych lasek... , w ciągu 3 tygodni...
 
Do góry