utworek :D na pianino :D

fryderyk chopin

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
54
Punkty reakcji
1
http://krystianmistrz77.wrzuta.pl/audio/2bMBwO3BAhj/krystian_pikul_-_my_song
prosze o koemntowanie, oceny wszelkie sugestie i uwagi
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
No ,masz talent chłopie! Ja sam gram na gitarze ,ale do klawiszy bym nie miał cierpliwości :p

Co do uwag to się nie znam za bardzo na tego typie muzyki ,ale jak na moje ucho to jest to wyśmienite!!

MAsz na koncie już jakieś sukcesy ?


Ćwicz,ćwicz i jeszcze raz ćwicz! Może bedziesz drugim Chopinem :eek:k:
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Niesamowite. Można rzec, że autor posiada nieograniczoną wyobraźnię do komponowania utworów na pianinie, co z biegiem czasu może się przerodzić w coś niewyobrażalnego, chociaż nie ukrywam tego, że momentami ten skok dynamiczny mnie odstrasza, co przeobraża się w klawiszowe wariacje będące zbyt bolesne dla uszu.
 

ptsd

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Pogratulować, naprawdę niezłe dzieło :eek:k:
Życzę dalszych sukcesów w roli kompozytora :p
 

fryderyk chopin

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
54
Punkty reakcji
1
wielkie dzięki :D nie spodziewałem sie takiej miłej reakcji ze strony słuchaczy :Da co do mnie to gram 3 lata na pianinie z prywatnym kolesiem , a jeżeli chodzi o komponoewanie moze sie to wydawac nie prawdopodobne nauczyłem sie sam :D czytałem moze pare instrucji co do konstrukcji utwóru ale to tak sporadycznie :Da co do sukcesów to oprócz zainteresowanie moich utworów przez znajomych i jakies tam wyswietlenia na YT to nei posiadam zadnych
 

werman

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
117
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Zabrze
Super, bardzo fajne. Momentami improwizowałeś ? Bo troszke nierówno mi sie momentami wydaje że jest zagrane ... ale klimat jest a to najważniejsze
 

fryderyk chopin

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
54
Punkty reakcji
1
no troche improwizowałem ale to tylko momentami :DCo do nie rownosci to własnie nie chciałem jakis tam zejsc albo wyjsc robic równych tylko jednej nutce odjac drugiej dodac , zeby wyszło troche na jazzowo troche w stylu Chopina :D
 

hugo

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Doskonale ci to wszystko wychodzi...szybko grasz i poprostu super.Ja nie mam cierpliwośći do tego wszystkiego.Ćwicz ćwicz a może dorośniesz do szopena
 
Do góry