Utwór, który nami poruszył

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
na pewno kazdy z Was sluchajac muzyki, natrafil na utwor, ktory Wami wstrzasnal, poruszyl, wywolal jakies przygnebienie, nostalgie, sklonil do refleksji. proponuje, abysmy podzielili sie tym jakie piosenki wywarly na nas najwieksze wrazenie. zaczne ja:
- List do M. - Dżem; ostatnio ten utwor wciaz mi towarzyszy, bo czuje sie samotny :niepewny: , a slowa tego utworu doskonale odzwierciedlaja na chwile obecna stan mojej duszy i w ogole, poza tym wg mnie najlepszy kawalek Dżemu.
- Shape Of My Heart - Sting; nigdy jakos nie zwracalem uwagi na ta piosenke, dopoki pierwszy raz nie obejrzalem "Leona Zawodowca" - utwor idealnie komponuje sie z filmem i wydarzeniami w nim przedstawionych, sciska wrecz za serce po obejrzeniu obrazu.

a czy Was poruszyl jakis utwor??
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Queen - Bohemian Rhapsody - Ogolnie jest kilka utworow Queen'u ktore mnie ruszyly, ale ten chyba najbardziej.
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Tu Trouveras - Natasha St-Pier - niby nic specjalnego, ale klimat tego kawałka kiedy pierwszy raz go usłyszałam po prostu mnie rozwalił
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Kelly Clarkson - Because Of You oraz Behind These Hazel Eyes

Piękne piosenki choć nie jest ona mojim ulubionym wykonawcą.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Dżem - W drodze do nieba

Coma - 100 tysięcy jednakowych miast

Metallica - Nothinge Else Matters

Ozzy - Dreamer
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Banana Boat - Requiem dla nieznajomych przyjaciół z s/y Bieszczady. - piękna szanta. Aż ciarki przechodzą jak się jej słucha.
 

undergim

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
W czasie wakacji odwiedziłem naszych wschodnich sąsiadów chodzi o Ukrainę i tam przebojem lata był utwór którego słowa ograniczały się do jednego wyrazu brzmiącego tak "[dansy]". Lałem z tego dzień i noc xD
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
Kelly Clarkson - Because Of You
Gosia Andrzejewicz- Tęsknota
DJ Shadow - Organ Donor (break beatz :p )
 
Do góry