utwardzić paznokcie u kosmetyczki?

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
Mam bardzo łamliwe paznokcie...jak nie są złamane to się rozdwajają... :/ straszne to jest.
czy można utwardzić paznokcie u kosmetyczki jakimś klejem albo żelem...nie wiem?!
Doradźcie mi ...nie che tipsów...tylko twardsze paznokcie...jest jakiś taki sposób?
Dzięki wielkie za odpowiedzi :*
 

Anusia88

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Opole
Będąc po szkole kosmetycznej, mogę Ci poradzić, abyś po prostu opiłowywała paznokcie na bardzo krótkie (ale nie metalowym pilnikiem, tylko papierowym) i zainwestowała w odżywkę wzmacniającą do paznokci jakiejś dobrej firmy, zamiast wydawać majątek na kosmetyczkę, która pewnie Ci zaproponuje paznokcie żelowe, co Ci odradzam, bo wcale nie pomoże. Większość kobiet wraca teraz do naturalnych paznokci. A więc krótsze paznokcie, odżywka i trochę cierpliwości, bo po czasie się wzmocnią. Aha, jeszcze mogłabyś przyjmować jakiś suplement diety z witaminą E, dodatkowo także ze skrzypem (pełno jest teraz takich preparatów, np. któryś rodzaj "Capivitu" i wiele innych). Wierz mi, mojej cioci te metody bardzo pomogły, i dziś ma swoje, naturalne, długie i mocne paznokcie :)
 

Anusia88

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Opole
Sam utwardzacz niewiele da, jeżeli przyczyną jest brak witamin. Ja mówię o likwidacji przyczyny, żeby paznokcie same już rosły mocne ;) Utwardzacz to oczywiście podstawa, ale początkowo nie zapominaj o opiłowywaniu paznokci, bo to też Ci bardzo dużo pomoże.
Pozdrawiam :)
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiadomo, że niedobór witamin trzeba uzupełnić, ale mi utwardzacz bardzo pomóg
 

ania.91

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
hej :) Jeszcze do niedawna miałam straszny problem z paznokciami: były "miękkie", strasznie się rozdwajały, nawet kiedy były bardzo krótko obcięte. Zaczęłam jeść "BELISSĘ" (co prawda nie myślałam wtedy o paznokciach, tylko żeby mi włosy szybciej rosły :p ) no ale po zjedzeniu 1,5 opakowania (jedno opakowanie zawiera 50 tabletek- należy jeść jedną dziennie) moje paznokcie stały się bardzo twarde, mocne, nie rozdwajają się :) Włosy niestety rosną dalej swoim normalnym tempem ale ważne, że chociaż paznokcie się poprawiły :)
Belissa w normalnej aptece kosztuje ok 16 zł, natomiast w internetowej aptece kupiłam za 8 z groszami :)
Tak więc jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu paznokci naprawdę polecam :)
Pozdrawiam :)
 
K

kargin

Guest
Zamiast zostawiać kasę w salonach, wprowadź sobie na jakiś czas odżywkę do paznokci - u mnie w zasadzie to było wszystko co zrobiłam, aby je wzmocnić, a naprawdę swego doprowadziłam je do fatalnego wyglądu. Oczywiście teraz jest lepiej, ale dla osiągnięcia takiego efektu, swoje musiałam przejść.
 
B

bajderman

Guest
Wystarczy systematycznie stosować dobrą odżywkę do paznokci - to wszystko.
Wizyta u kosmetyczki jest zbędna. Najmocniejsze paznokcie zawsze wypracujesz przy pomocy systematyczności i dobrego kosmetyku.
To wszystko.
 
Do góry