Usuwanie hasła w WinZip

marguerite

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
28
szukam jakiegos programu do lamania hasel winZip'a czy jakos tak wiem ze jest jakis bo ostatnio moja niemila siostra zlamala haslo i ogladala moje foty :/// wie ktos jaki to program???
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
LUDZIE!!! NAPRAWDĘ GOOGLE NIE GRYZĄ!!! NIC WAM SIĘ NIE STANIE GDY ICH UŻYJECIE!!!
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
qwerty_lol to nie było do ciebie! To było ogólnie do wszystkich nobów, którzy takimi postami uprawiają czysty trolling! Ty raczej do "dzieci neo" nie należysz, więc te SŁOWA NIE SĄ DO CIEBIE
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0

marguerite

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
28
glupia nie jestem google sie nie boje szukalam i nic sciaglam kilka programow ale hasla nie rozszyfrowaly nie wiem moze poprostu wbije sie w monitor i hslo jakos samo wpadnie hehe... :/
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
A Advanced Zip Password Recovery wyprubowywałaś? Mi kiedyś złamał hasło, ale miałem szczęście i metoda słownikowa wystarczyła, jak nie to pozostaje brute force ale to może trwać latami
 

marguerite

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
28
tak probowalam wzielam brutalne lamanie czy cos takiego to cala noc pracowal i qpa :||| ehh trudno :))
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
możesz jeszcze sposobem słownikowym, krótko trwa, ale często się nie sprawdza
 

madman

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
slask
i oczywiście nikt nie pisze że te programy zależne są od możliwości naszych kompów ( wolny komp dłużej szuka )
czasami odnalezienie hasła może trwać nawet tygodniami ( zależy ile użyto znaków )
jeżeli chodzi o słownik to najlepiej samemu skopiować do pliku wszystkie polskie wyrazy bo słowniki dostępne nie posiadają wszystkich możliwych wyrazów i musicie pamiętać że to niekoniecznie musi być polskojęzyczne hasło
z doświadczenia wiem że jeżeli nie ma nic naprawdę poważnego w archiwum to czasami nie warto psuć sobie zdrowie z łamaniem haseł
firmy które biorą od nas odpłatnie archiwa do złamania hasła zastrzegają sobie nieokreślony czas na rozszyfrowanie , a oni mają naprawdę dobry sprzęt i informatyków
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
prostrze rozwiązanie problemu to nie mieć zdjęć
albo umieścić zdjęcia w np. folderach windows, system, system32, user i takie tam gdzie się nie powinno grzebać
masz jakieś fotki erotyczne że nie powinna ich widzieć siostra, czy może masz chłopaka tego samego co siostra i zdjęcia z nim?...hehe
 
Do góry